Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Trabzon Bordo
1 yıl önce - Pts 12 Arl 2016, 13:48

Vatan sever Kurtler bizim kardesimizdir kesinlikle . Lakin bende kurtce yazilmasina karsiyim. Çünkü belediye binasi yani resmi bir devlet kurumu sehrin yonetildigi bina. Istanbuldaki turist cekmek icin konulan arapca veya ingilizce yon tabelalariyla farkli bir konu. Üstelik kurtce yaziyi oraya yazdiran pkk li terörist sevici vatan haini alcak kahbe ermeni tohumlaridir. Biri gelip trabzon belediyesinin altina ingilizce arapca rumca lazca yazsa burda kiyamet kopar. Ordaki yazi buralar benim demeye getirmek icin yazilmis boluculuk kokan bir yazi kardeşlerim. Yeni gelen kayyumda kaldirmama sebebi halki tedirgin etmemek. Kesinlikle tedirgin olunacak bir olay yok. Batili dogulu emperyalist bolucu alcak devletlete karsi yalniziz Kürt kardeslerim. Bu vatan bizim boldurmeyelim aksine bir olalim. Baska Türkiye yok

En son Trabzon Bordo tarafından Pts 12 Arl 2016, 13:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Burç

1 yıl önce - Pts 12 Arl 2016, 13:49

Kürtçe kullanmayın demiyoruz.
Belediye binasının üstüne sadece Türkiyenin resmi dili ile yazı yazılmalıdır.
Bazı belediye binalarına Kürtçe yazı yazarsan, "buralar Kürt şehri" demek olur.
Bu büyük bir yanlış ve derhal yanlıştan dönülmeli.

mahmut11
1 yıl önce - Pts 12 Arl 2016, 13:51

üzerinde Türkiye Cumhuriyeti ve Türk bayrağı varken pek zararlı gelmedi bana.
olmamalı tabi ama

sn.İçişleri Bakanımızın bu sözü bana haklı geliyor..

Abdullah Egemen
1 yıl önce - Sal 13 Arl 2016, 10:39

Diyarbakır'lılar Türkçe bilmiyor mu ki Kürtçe tabela asılıyor?

Misafir b15

1 yıl önce - Sal 13 Arl 2016, 13:39

Diyarbakırda nüfusun yüzde 85 kürt kürtçe yazılması da normaldir terör örgütü propagandası olmadığı sonuça illegalldir.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler