Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 412
bahattin10

2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 21:13

Burasi da bir toparlanmadi ya

Misafir a8a

2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 15:45

Her şehirde toplu kentsel dönüşümler yapılıyor.500-2000 konutluk toplu dönüşümler oluyor.Ama bizim şehirde tık yok.Mesela GOP veya Dinçiler..
Toplu bütün mahalleyi dönüştürebiliriz.Ama olmuyor..

Ugi Öz
2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 17:54

Yapilcakta ama hemen mahkemelik oluyor malesef.. farkindaysaniz cogu projeler sehir disina yapiliyor.

bulutsrz
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 10:28

Buyuk sehir belediye baskaninin sehir icin calismalar yapmasi gereken bir konumu var benim bildigim, vakiflara katilmak ve bunu belediye haberi yapmak bana yanlis geldi. Bizler vakif acilisi haberlerinden ziyade projelerin, sehir gelisimlerinin, ferah bir yasam surmenin bildirimlerini beklerden, vakif paylasimi goruyoruz. Zekai bey olaylara cok duygusal yonden yaklasiyor. Bu yonden yaklasagi zamanlar gecti artik diye dusunuyorum, cozum surecine girismeli, zaman hizli akiyor. Balikesir halki sehirde rahatlama istiyor.

Kaynak : http://www.balikesir.bel.tr/haberler/gundogandan- ...iz-haziriz

ahmet sert
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 22:48

Tarihimize sahip çıkmıyoruz maalesef. Balıkesir'e ve tarihe tutkuyla bağlı bir birey olarak daha önceden bildiğim bu olayı güzel bir anlatımla Talha Uğurluel'in anlatımıyla dinledikten sonra kahrolmamak elde değil. Sözde eğitimci olan bilinçsiz bir okul müdürünün Karesi Beyliğinden eser kalmamışken ve İbni Battuta'nın bile bahsettiği bir eseri daha 45 sene öncesine kadar ayaktayken yıktırmasını ve milyonlarca insanın tarihini kollektif şuurunu yerle bir etmesini akıl almıyor.Bu eseri aslına sadık kalarak yeniden aynı yere inşa ettirmek gerekiyor.Ancak ismini aldığı Kara İsa Beyin, değil heykelini büstünü bile Karesi belediye Başkanına defalarca görüşmeme rağmen yaptırtmaya muvaffak olamamışken böyle bir namazgahın yeniden yapılmasını ihtimal dahilinde görmüyorum ama belki bir mucize olur, ne diyelim.

sayfa 412
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler