Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Projeler
« önceki   123 ... 24252627   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 25
Ahmet0710
5 ay önce - Pzr 01 Tem 2018, 18:27

Proje de pasaalani bölgesinde arkeoloji müzesi planı var,harekete geçecek , etkinliğini kullanacak siyasi bekliyor.Uzun zamandır bekleyen bir proje.

sedat1010
5 ay önce - Pts 02 Tem 2018, 10:00

bu iki yeni petrol ofisleri ttm'nin oradaki iki polar için herhalde, yeni yerlerine taşınacaklar sanırım, ttm orada çok gereksizlerdi

Afacan Bartu
5 ay önce - Pts 02 Tem 2018, 16:08

Biz ne dedik bu zekai 75 yıl parkı ve Çevre yolu parkını yapamaz yine yanılmadık

Afacan Bartu
5 ay önce - Pts 02 Tem 2018, 16:08

Avlu 2.etap resmen durdu

ahmet sert
5 ay önce - Pts 02 Tem 2018, 16:32

Alıntı:
Avlu 2.etap resmen durdu

Bartu anladım, sen bunu kasıtlı ve algı oluşturmak için yapıyorsun.Ben daha yarım saat olmadı Avlu projesine baktığımı, çalışmaların devam ettiğini, neler yapıldığını anlatan bir mesaj yazdım Avlu başlığında, bizzat kendi gözlerimle gördüklerimi anlattım, yazdım ama sen, ya mesajları okumuyorsun ya da inadına ve bilemediğim bir amaç doğrultusunda yalan, yanlış yazmaya devam ediyorsun.Yazık günah, birini sevmeyebilirsin, ona kızabilirsin ama olanı görmemek, yanlış aksettirmek delikanlı adama yakışmaz.

Afacan Bartu
5 ay önce - Pts 02 Tem 2018, 17:13

Abi yapma Allah aşkina 1 2 işçiyle olacak iş değil orası

ahmet sert
5 ay önce - Pts 02 Tem 2018, 17:27

İnan bir iki işçi değil.Daha birkaç saat önce kendi gözlerimle görmesem tamam, ama sadece 3 tane iş makinesi var çalışan.Bölgede çalışan ona yakın adam saydım.Diğer başlıklarda da rastlayabilirsin, bir kepçeyle bir kamyonun çalıştığı havalimanı şantiyeleri var.Herhalde yüzlerce çalışanı yığacaklarını düşünmüyordun.Burada da bu kadar işçiyle yapacaklar burayı.

savage74
5 ay önce - Pts 02 Tem 2018, 17:30

Alıntı:
bu iki yeni petrol ofisleri ttm'nin oradaki iki polar için herhalde, yeni yerlerine taşınacaklar sanırım, ttm orada çok gereksizlerdi

Alakası yok PO ların biri Karahallılar diğeri Erhan Ortaköylüye ait. yıllarca şehiriçine benzinlik verilmedi, (çok da doğru bir uygulamaydı) Zekai başkan ile oda bozuldu. Güneydoğu da çalışırken apartman altlarına kaçak pompalar kurarlardı bu gidişle Balıkesirde de o günleri göreceğiz.

Afacan Bartu
5 ay önce - Pts 02 Tem 2018, 17:40

Ahmet abi ama Çamlık projesi hızlandı ona birşey demem

ahmet sert
5 ay önce - Pts 02 Tem 2018, 17:48

Bence yakın zamanda müsaitsen Avluya git derim.Çalışma yapıldığını göreceksin.Ha bu seni tatmin eder etmez bilemem ama görünen görünmeyen birçok çalışanın olduğunu hissedeceksin.Çamlık da ha keza.

sayfa 25
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 24252627   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET