Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Projeler
« önceki   1234 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
gayebirol
11 yıl önce - Pzr 07 Oca 2007, 00:42

Haklısınız, bu biçimde düzenleme meydanın mekan kalitesinin ortadan kalkmasına yol açardı. Hoş, şimdi de öyle bir kalitenin varlığından söz edemiyoruz o da ayrı bir konu. Daha önceden bu yapı ve meydan için yaptığım bir çalışmayı ekliyorum.
Bu arada daha büyük yükleyemiyorum (beceremedim), özür..

İsmail K.
11 yıl önce - Pzr 14 Oca 2007, 19:27
Balıkesir'in girişi...

Şahsen ben, Kervansaray Oteli'nin yıkılmasına sevindim. Pek de güzel bir bina değil idi. Yıkılmasına üzülecek derecede tarihi veya mimari bir özelliğe sahip değildi. Ayrıca Balıkesir'in girişini resmen gri beton yapısıyla donuklaştırıyordu. Otelin yıkılmasıyla meydandaki dev palmiyeler de meydana çıktı ve şehrin giriş noktası daha güzel bir görünüme kavuştu. İyi oldu bence. Şimdi yerine yapılan bina konusunda ben de sabırsızım. Şu anda iskeleti bitmiş durumda. Tamamen bitmeden pek yorum yapmak istemiyorum.

Bu arada, merak ettiğim bir konu var: Balıkesir'in şu anki pek de içaçıcı olmayan durumunun sebebi muhabbet konusu olduğunda genellikle, Balıkesir'in ileri gelenlerinin (zenginlerinin) Balıkesir'in gelişmesine katkıda bulunacak herhangi bir faaliyete tahammülleri omadığından bahsediliyor. Balıkesir'e yapılacak herhangi bir sanayi tesisinin, fabrikanın veya başka iş sahaları meydana getirecek faaliyetlerin bir şekilde engellendiği konuşuluyor. Balıkesir'in Manisa, İzmir ve Bursa gibi üç gelişmiş şehrin arasında, tabiri yerindeyse, köy gibi kalmasının sebebinin genelde bu "hep bana"cılık olduğu tartışma konusu oluyor. Sizlerin de bu konuda düşüncelerinizi paylaşmanızı isterim.

zaferes
11 yıl önce - Pzr 21 Oca 2007, 00:30

çamlık ile ilgili son bilgiyi burdan alabilirsiniz.2007 sonbaharda çalışmalara başlıcağını belediye başkanı geçenlerde açıkladı.ondan önce şehir içi projeleri bitmeliymiş.betonlaşma malasef çok kötü bir olay inşallah onada çare bulurlar tüm Türkiyede önceliklede balıkesirde  

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=8571&a ...p;start=40

ilyas emre ünlü
11 yıl önce - Pts 05 Şub 2007, 12:26

üniversiteyi balıkesirde okudum.eski Balıkesir lisesinin binası sonradan mühendislik mimarlık fakültesi binası olmuş.şu an fen edebiyat fakültesi var galiba.ve yine yanlış bilmiyorsam balıkesirde ki en önemli tarihi eserlerden  biri.yalnız sitede hiç resmini göremedim.eklerseniz sevinirin...

neşetyıldız

11 yıl önce - Çrş 02 May 2007, 20:14

Balıkesir konumu itibariyle,İstanbul,Bursa-İzmir karayolu üzerindedir.Balıkesir hızlı gelişen bir ilimizdir.İlçeleride gelişmiş düzeydedir.Bandırma,Gönen,Edremit,Burhaniye,Ayvalık ilçelerini sayabiliriz.

Balıkesir tarımda,sanayide,ulaşımda,eğitimde ve sosyal altyapıda gelişmiş bir şehirdir.Toplu konut alanında hızlı bir atak yapmış,planlı bir şehir olmuş.

zafercoşgun
11 yıl önce - Cmt 19 May 2007, 19:02
BALIKESİR

balıkesir tanıtım alanında birşeyler yapmalı.bunun da en güzel olacağı sadece balıkesiri resimleriyle anlatan bir internet sitesi yapılmasıdır.işte o zaman denize diye çıkanlar buraya mutlaka uğrar

bicime
11 yıl önce - Pzr 20 May 2007, 13:32

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=17117& ...mp;start=0 tren gari ve cevresi ile ilgili bir topik.

Balikesir`i  daha iyi tanitacak girisimler yapiliyor mu  bilmiyorum...
Sadece Balikesir`i (merkez) tanitan bir site yapilirsa  iyi olur kanaatindeyim..

selamlarimla

hüseyin_g
11 yıl önce - Pts 21 May 2007, 10:46

balıkesir belediyesinin sitesi bu konuda çok yetersiz
başka sitelerde aynen.

didem_
11 yıl önce - Pts 21 May 2007, 10:57

Yakınmak yerine elinize fotoğraf makinesini alıp burada fotoğraflarınızı paylaşsanız çok daha hayırlı bir iş yaparsınız. Hiç olmazsa bahsettiğiniz gölgede kalmış güzellikleri bize gösterebilirsiniz.

Ne dersiniz.

Bu başlıkta bilgi ve fotoğraf paylaşmayacaksanız lütfen mesaj yazmayın.

mesutguven
11 yıl önce - Pts 21 May 2007, 16:36

Balıkesirdeki güzel projelerden biri Altınkent Evleri

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET