Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli ULAŞIM Yardım Sayfası (nasıl giderim?)
« önceki   123 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
erdalkaradag

4 yıl önce - Pzr 28 Tem 2013, 23:45

Alıntı:
Merhabalar,
Denizli'de yaşayan arkadaşlardan tavsiye almam gerekiyor.
Ankara'da yaşıyorum ve bir arkadaşımı ziyaret etmek için Denizli Güney ilçesine gitmem gerekiyor.
Uçakla gitmeyi düşündük ama google haritalardan baktığımda Çardak Havalimanı ile Güney ilçesi arasında 100 Km.ye yakın bir mesafe var ve nasıl gidebileceğimizi de bilmiyoruz. Direk Güney ilçesine yoktur herhalde. Önce şehir merkezine sonra oraya gitmemiz gerekecek. Bu da yolu daha da fazla uzatacak...

İkinci alternatif olarak tren ve son seçenek olarak otobüsü düşünüyoruz.

Sizden ricam en pratik yolu göstermenizdir ?

kardeşim en güzeli bin otobüse git.bende ankarada oturuyorum denizliye her gidişimde otobüs kullanıyorum ucakla gıtmek ölüm bır saat onceden ankara havaalanı in ıstanbula bekle ordan denızlıye bır saatte merkeze gec.en guzelı dedıgım gıbı otobus..pamukkalenın neredeyse saat bası otobusu var..saygılarımla

TURAN YUNUS
4 yıl önce - Pzr 28 Tem 2013, 23:49

Alıntı:
Uçak, Ankara'dan İstanbul aktarmalı olarak Çardak'a geliyor. Havaalanından merkeze geçip güneye geçmek istesem çok daha iyi olacak galiba. Cevabınız için teşekkür ederim.

Çardak'tan havaş ile şehir merkezine gelirsiniz. Eğer eski otogarın orada inerseniz az önce dediğim gibi eski otogardan güney minibüsü bulursanız oradan yoksa yeni otogara gidip oradan güney minibüslerine binersiniz. Yok havaştan İstiklal'de inerseniz 23 numaralı özel halk otobüsüne binip yeni otogarda inip güney minibüslerine binebilirsiniz. Ama ben olsam otobüsle giderim hiç ordan oraya aktarmayla uğraşmam ama sizin tercihiniz.

ersin86
4 yıl önce - Pts 29 Tem 2013, 01:43

Önerileriniz için teşekkürler. Değerlendireceğim.

ismail karagöz

4 yıl önce - Pts 29 Tem 2013, 09:59

Çardak'tan ticari taksi ile şehir merkezinde istediğiniz yere gelebilirsiniz.Kişi başı 25 TL.

ersin86
4 yıl önce - Pzr 04 Ağu 2013, 00:15

önerileriniz için teşekkürler.

tserent
3 yıl önce - Cum 20 Hzr 2014, 19:56

merhaba bu yazınız 2008 yılında hazırlanmış ve muhtemelen otobüs güzergahları değişmiştir. otogardan forum çamlığa giden otobusler nelerdir bilgilendirebilir misiniz lütfen ??

semican
3 yıl önce - Cum 20 Hzr 2014, 22:33

Belediyenin sitesindeki liste günceldir.

http://www.denizli.bel.tr/Default.aspx?k=otobus-g ...e-saatleri

Otogar yakınından 10 ve 23 numaralı otobüsleri kullanarak Forum Çamlık'a ulaşabilirsiniz.

3,12 ve 20 numaralı hatlarla da ulaşabilirsiniz ancak biraz yürümeniz gerekir.

Misafir 4205

3 yıl önce - Prş 17 Tem 2014, 14:43

Denizli hava alanından pamukkale Üniversitesine nasıl ulaşabilirim acaba.Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim

ismailyuksel
3 yıl önce - Prş 17 Tem 2014, 15:26

çardaktan minibüse binip, şehir merkezinde otogarda inersiniz, oradan kampüs yazan herhangi bir otobüse binerseniz üniversiteye ulaşırsınız.

ERTUĞRUL
3 yıl önce - Prş 17 Tem 2014, 15:30

İsmail bey minibüs fiyatları ne kadar?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege