Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Karaman Ahmet
6 ay önce - Pzr 04 Ekm 2020, 15:58

Alıntı:
Başlığa bakınca böyle bir yapının Konya'da olması bir ironi gibi duruyor aslında.
Ama Konya'ya sık giden ve gelişimine şahit olan biri olarak çok da şaşırmadım.
Biz İstanbul'lu olduğumuzdan iç şehirlerde pek balık yemeyiz normal olarak.Ama bundan sonraki ilk Konya seyahatimde uğrayacağım.Bakalım balıklar taze mi?

Türkiyenin en modern ....... 'sı konulu haberler , Konya'dan daha çok çıkacak anlaşılan.

Bulut kardes, anlasilan Konyada deniz yok diye böyle bir yorum yapmışsın fakat, sende bir çok kişi gibi Konyada Türkiyenin en büyük tatlı su golü, Beyşehir Gölü nün olduğunu göz ardı ediyorsun.

Alıntı:
birde konyada balık emek yiyebileceğimiz mekan olsa peh arkadaşlar bilen varmı öle bir mekan

Bu balık haline gittim fakat dikkat etmedim gözümede carpmadi.

Gercekten hayla o bölgede balık ekmek satan mekanlar yoksa, ilginç bir durum. Oysa böyle mekanlar icin balık halinin olduğu bölge biçilmiş kaftan.

Yavuz Sinop

6 ay önce - Pts 05 Ekm 2020, 08:57

Alıntı:
birde konyada balık emek yiyebileceğimiz mekan olsa peh arkadaşlar bilen varmı öle bir mekan

Konya'da iki yerde Balık Ekmek yiyebilirsiniz biri Kadınlar pazarında biride Balık halinde; ancak Eminönündeki Kadar güzel değil. Tabii ki oraya uyması da beklenemez.

sayfa 6
ANA SAYFA -> KONYA