Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
MURAT ÇELİK

10 yıl önce - Sal 08 Nis 2008, 17:11

hazır ortam karışmışken birileride bu durumdam kendine pay çıkarmaya çalışıyor galiba. şimdi biri çıkıp bu evlerde oturanlar hıristiyan olur derse şaşırmam. şekilci bir toplum olduğumuz için bu durumu normal karşılıyorum. internetin yeni çıktığı yıllarda üniversitede aşırı milliyetçi bir arkadaşımın COM uzantılı sitelere girmeyi reddetiği yıllar aklıma geldide güldüm valla... ona bakarsak etrafımızda ki bir çok şeyde yahudi yıldızını görebiliriz. mesela ariel matikte..... bizlerde Elhamdülillah Müslüman bir toplum olarak kendi sembollerimizi daha fazla koyarsak hayatımıza daha mutlu oluruz heralde. FATİH SULTAN MEHMET'in Rumeli hisarını PEYGAMBER EFENDİMİZİN o mübarek ismini yazması gibi..

Adem yılmaz

10 yıl önce - Sal 08 Nis 2008, 17:19

Çok ilginç ama tokiyle hac işareti ne alakası var bir türlü çözemedim ama tesedüf degil bence kasıtlı bir olay.

bahadır tanju
10 yıl önce - Sal 08 Nis 2008, 17:23
bence

bence de kasıtlı.bunu rastgele olması imkansız.insan yaptığı şeyin neye benzediğine dikkat etmez mi?

gökhan2012
10 yıl önce - Sal 08 Nis 2008, 18:25

yok artık. o zaman t harfini de kullanmayalım.

neşetyıldız

10 yıl önce - Sal 08 Nis 2008, 19:00

Balıkesir Toki olayı biraz siyasi amaçlı olarak yapılmış gibi, bunu bazı siyasi partiler kendine malzeme üretme amacıyla gündeme taşımışlardır.Bu haç olayı hemen hemen çok binaların çatılarında rastlanıyor, ortamın şu anda en hassas olduğu zamanlarda böyle olayların gündeme getirilmesi hiçde hoş olmuyor.Tabii bu olayı destekliyorum anlamına gelmiyor.Aslında yetkililer çıkıpta bu konuda bir açıklama yaparlarsa daha iyi olacaktır.

kanije
10 yıl önce - Sal 08 Nis 2008, 19:11

Valla bu olayi saptayanlari kutlamak lazim, bu binalarin tepesine bakmak nasil akillarina gelmis

Bu "T" lerin nasil kasitli olduguna inanirsiniz arkadaslar. Boyle "gizli" sembollerin kime yarari var??? Yoksa misyonerler havada ucan "musluman" kuslari hristiyan mi yapmaya calisiyor

Bu tarz komplo teorilerine inananlar camilerde de hac ve davud yildizi bulacaktir (sanirim davud yildizlari zaten var).

teras10
9 yıl önce - Cum 27 Hzr 2008, 18:53

sadece tokilerde değil. akıncılar mahallesi projesinin maketlerinde yerde büsbüyük haç işareti var. bence kesinlikle kasıtlı. zaten bu olay sadece balıkesirde değil diğer toki binalarında da var.

A.A.ZORLU
9 yıl önce - Cum 27 Hzr 2008, 19:34

Bu binaların projelerini çizen ler bilerek veya bilmeyerek böyle çizmiş peki denetim mekanizması ne iş yapıyor onlar görmedimi bu neyin nesi deyip oranın yetkililerine sormadımı

ali sakaroglu
9 yıl önce - Cum 04 Tem 2008, 18:23

Oldukça düşündürücü

Engin

9 yıl önce - Cum 04 Tem 2008, 18:29

haç çok karmaşık bir işaret değil neticede, tesadüfen oluşması son derece kolay. ama konu edilen haberdeki soruları soran "vatandaşlar" herhalde kollarını iki yana dahi açmıyorlar gören haç işareti yapıyorum sanar diye

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET