Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
ozhanesemen

14 yıl önce - Pts 14 Nis 2008, 03:18

Alıntı:
Ya istanbul yolu etabı girince kuzeye doğru 9 istasyonu gösteren kapı üstü krokilerini nasıl yapcak.

B etabına paralel bir hat olarak yapacaklarını tahmin ediyorum. Sonuçta Organize Sanayi ve Küçük Sanayi hatları da birbirine paralel değiller.

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Pts 14 Nis 2008, 03:21

Ulaşım krokileri, tam olarak gerçeği yansıtmazlar. Hatta kimi zaman yönleri dahi ters işaretlenebilir. Burada önemli olan; ardışık olarak istasyon adlarının takip edilebilmesi ve aktarmaların gösterilmesi... Bunun dışında, gerçek yayılımı hiçbir zaman için vermezler...

Akın KURTOĞLU

Mert Akgün
14 yıl önce - Pzr 20 Nis 2008, 23:16

tavana koyarlar artık krokiyi:D
viyadükten geçerken hayran oldum.bittiğini görebildik sonunda.
darısı yalova yolu ve c etabına

omersar
14 yıl önce - Pzr 20 Nis 2008, 23:33

B etabı (Yıldırım) tarafından seferlere hala ücretsiz binilebiliyor

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 15:24

"Resmi Açılış" bugündü, değil mi?

Akın KURTOĞLU

Musa

14 yıl önce - Prş 24 Nis 2008, 10:54

Arkadaşlar ben 23Nisan'a kadar ücretsiz diye biliyordum. Fakat bugün işe gelirken bindiğimde hala ücretsiz olduğunu gördüm. Acaba ne kadar daha ücretsiz sefer yapacak Yıldırım hattı ?

Berat Öz
14 yıl önce - Cmt 26 Nis 2008, 10:52

Alıntı:
"Resmi Açılış" bugündü, değil mi?

B Etabının Resmi açılışı Başbakanın'da katılacağı törenle 14 Mayıs'ta yapılacak.Anlaşılan Bursarayı Yıldırım etabından itibaren kullanan Bursa'lılar, Mayısın ortasına kadar ücretsiz binmeye devam edecekler.

Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hikmet Şahin'in konu ile ilgili açıklaması şöyle;

Alıntı:
Tamamlanan ve bitme aşamasına gelen birçok projenin mayıs ayında hizmete açılacağına işaret eden Başkan Şahin, aynı zamanda bu ayda bazı yeni projelerin de startının verileceğini müjdeledi. Şahin, Balibey’in 1 Mayıs’ta açılacağını, Bursalıların yeni buluşma noktası olan Kent Meydanı ve Çarşısı ile çağdaş ulaşımı Yıldırımlılarla buluşturan Bursaray B etabının resmi açılışlarının da 14 Mayıs’ta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek törenle yapılacağını kaydetti.

http://www.bursa-bld.gov.tr/bbb_haber.asp?id=101

umit k
14 yıl önce - Cmt 26 Nis 2008, 21:01

tamam da minibüsler ne olacak hala bir anlaşma sağlanamadı mı?

umutberk
14 yıl önce - Çrş 30 Nis 2008, 00:02

bana görebursarayın hala ücretsiz olmasının sebebi ikna olmayan minibüs şöförlerini zordurumda bırakarak ikna etmek

umit k
14 yıl önce - Çrş 30 Nis 2008, 09:03

hiç ikna olacakmış gibi gözükmüyorlar valla, caddelerde alabildiğine terör estirmeye devam ediyorlar

sayfa 5
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara