Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Musa

14 yıl önce - Pts 07 Nis 2008, 10:15

Bursamıza hayırlı olsun darısı diğer etpların başına Peki arkadaşlar ben henüz kullanmadım ama bir arkadaşım istasyonların A etabındaki istasyonlardan daha dar gibi geldi dedi. Ankara yolu izmir ve mudanya yoluna oranla daha dar acaba istasyonlarda daraltma şekilde bişey yapıldımı yoksa boyutlar bire bir aynı mı? Kullanan arkadaşların gözlemleri nelerdir?

admin54
14 yıl önce - Pts 07 Nis 2008, 11:47
ücretlendirme

yeni açılan istasyonlarda Demirtaşpaşa durağı hariç geri kalan duraklardan BursaRaya biniş yaptığınızda belirli bir süreye kadar ücret verilmeyecekmiş.Yani bu duruklarda Organize Sanayi veya Küçük Sanayi istikametlerine gitmek istediğinizda istasyon girişlerinde ücret ödemiyorsunuz.Yani BELEŞ. Ancak her binilen tren Doğu bölgesine gitmiyor.Belirli zaman aralıklarında gidiyor.O yüzden deneme olduğu için anonsları ve görevlilerin uyarılarını dinlemek en iyisi.Şehreküstünde aktarmada yapılabilir.

Batur

14 yıl önce - Pts 07 Nis 2008, 12:01

Bursaray'ın yeni etabı Bursamıza hayırlı olsun. Mevcut raylı sistemizden sonra yeni bir etabın da hatta eklenmesi sevindirici gelişmeler. Darısı diğer etaplara inşallah. Yeni hatta yolculuk yapma imkanım olmadı henüz ama geçen hafta vagon kapılarının üstündeki hat haritasının değiştirildiğini gördüm, güzel bir harita olmuş. Etaplar çoğaldıkça haritanın yerini değiştirmeleri gerekecek .

alkan1985

14 yıl önce - Pts 07 Nis 2008, 17:41

ben bugün bursarayı kullandım, beleşe küçük sanayiye kadar gittim yüksek ihtisas durağından. durakların boyutu aynı gibi geldi. yanlız bir tek gökdere durağı dar yapılmış o da mecburiyetten olmuş sanırım. normale göre baya dar olmuş. viyadükten geçmek ayrı bir zevk. bursamıza hayırlı olsun en kısa zamanda c etabı biter inşaallah...

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Pts 07 Nis 2008, 18:19

Bu hattın muhtelif kesimlerinden hiç fotoğraf çeken olmadı mı bugün?

Akın KURTOĞLU

turker ustun

14 yıl önce - Pts 07 Nis 2008, 19:00

Ben çekmek istedim ama, güvenlikler izin vermedi. Hat bedava olduğu için biraz kalabalık var Vagondan çekim imkanım olmadı. Benim gördüğüm hat üzerinde 3 makas var. Demirtaş istasyonunda 2 li makas, istasyonundan sonra Duaçnarından önce 3lü makas, arabayatağında 3 lü makas vardır. Üçlü makasta kastım. Küçük sanayi ve organize sanayi son istasyonlarındaki makasları anlatmak istedim....

Cantekin Işıkoğlu
14 yıl önce - Pts 07 Nis 2008, 20:21

(+)

Cantekin Işıkoğlu
14 yıl önce - Pts 07 Nis 2008, 20:24

(+)

Mehmet Kasım
14 yıl önce - Sal 08 Nis 2008, 12:31

http://www.bursaray.com.tr/

Hayırlı olsun

mimar m. karakoç

14 yıl önce - Sal 08 Nis 2008, 16:37