Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
DenizYlçnky
14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 19:08

EVEEEEEEEEET!!! Bursa'mıza hayırlı olsun. B etabı halka açılmıştır. Gerçekten güzel olmuş.

Viyadükten geçerken yavaşlıyor. Bursa manzarasını birkaç saniyeliğine tadıyorsun.

Şehreküstün'den Arabayatağı, sadece 10' !!!

Ancak ilk seferler için ücret alınmaması, bütün hatta değil sadece B etabında gerçekleşti. Dengesizlik olduğunu düşünüyorum. Acemler'den bindim Arabayatağı'na gittim. Acemler'de bilet kestirdiler. B etabında millet beleşe giriyor. Şehreküstü istasyonunu da bölmemişler...

* Yıldırım'da oturan kardeşler Mudanya'ya bu bir hafta içinde en ucuz şekilde ulaşabilirsiniz.

yusuf ülkü
14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 19:22

Desene bu olay belli bir süre Bursanın doğusuna yaradı.Bedavaya batıya git.(Mahalledeki arkadaşlara haber vereyim de gezsin çocuklar )

Utku ARDIÇ

14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 19:43

Peki B etabının açılmasıyla zaman aralığı ne durumda bugün kullananlar yeni istasyonlarda çok beklediler mi veya deneme sürüşü olduğu için zaman aralıklarındaki homojenlik bozuldu mu?

SAYGILARIMLA
Utku ARDIÇ

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 20:04

"B" etabı Bursa'ya hayırlı olsun. Bursa, doğudan batıya doğru daha sıkı ve sağlam bir parkurla bağlandı...

Akın KURTOĞLU

ersindonmez

14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 22:30

Daha kimse yeni hattın fotograflarından koymamış.Bursa da olsam ben koyardım ama şimdilik sadece belediyenin sitesinden alıntı yapmakla kalıyım.Yeni etap Bursa mıza hayırlı olsun.Bİrde minübüsler ne oldu seferleri devam ediyor mu?İnşallah kısa sürede anlaşırlar ama 12 mtlik araçlarda anlaşırlar inşallah.O küçük araçlar Bursa ya hiç yakışmıyor bana göre

f.akgun

14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 22:50

beklediğimize deydi BURSARAY "B"etabı Bursa'mıza hayırlı uğurlu olsun....

turker ustun

14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 23:00

Bu gün hattı ilk kullanan wow üyesi olarak. Dikkatimi çekenler.

1. Her hangi bir aksama yoktu.

2. Viyadükten geçerken gayet rahat ve hızlı geçiyor. Hatta viyadükten aşağı inerken rollercoster hissi veriyor.

3. Reyhan istasyonundan sonraki tünelde duvarların çok fazla rurubetli olduğunu gözledim. İlk etabda bu kadar rutubet yoktu.

4. Demirtaş istasyonu asansörler halen yapılıyor. Asansörler bir kısmı halen çalışmıyor. Deneme olduğu için problem olmuyor.

5. Kamera sistemlerinde eksikler halen var.

6. Tüm tabelelar değişmiş.

7. 2 nolu hatta demirtaş yazıyor. demirtaşa kadar gidip orda bulunan ikinci makastan geri dönüyor.

B etabı açıldı sesiz sedasız açılışında toplanıp birlikte açılışa katılmak isterdim. Umarım 23 nisan açılışında toplanırız. Küçük problemler var açılışa kadar giderilir.

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 23:04

Kısmet olursa, 23 Nisan'daki açılışa Ulaşım ekibi olarak katılırız. Bu arada Şehreküstü'nden itibaren istasyon aralarının geçiş sürelerini de (dakika bazında) ayrıntılı olarak takip edebilirsek ve listeleyebilirsek çok iyi olacak. Ayrıca yolun muhtelif kesimlerinden ve son istasyondaki geri dönüş makaslarından da fotoğrflar bekliyoruz yarın...

Akın KURTOĞLU

alkan1985

14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 23:11

arkadaşlar ben hala anlamadım kafam karıştı şimdi arabayatağından binen birisi para vermeden küçük sanayiye ya da organize sanayiye tek seferde gidebiliyor mu?

bu arada gerçekten yıldırım için çok güzel bir yatırım oldu devamının en kısa zamanda gelmesini dilerim...

hayırlı olsun yıldırımımıza...

selamlar...

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 23:33

Bu arada [1] numaralı hat günboyu "Organize Sanayi-Arabayatağı" arasında çalışacakken, [2] numaralı "Küçük Sanayi" hattı, pik saatlerde (toplam 3+5 = 8 saat) "Küçük Sanayi-Arabayatağı" şeklinde çalışacak, geri kalan saatlerde ise; "Küçük Sanayi-Şehreküstü-Demirtaş" olarak hizmet verecek. Bu durumda; "Demirtaş-Arabayatağı" arası parkurda pik saatlerde 5'er dakikada bir araç çalışacakken, 9:45-15:45 arasında 10'ar dakikada ve geceleri de 20:56'dan itibaren 12'şer dakika arayla setler geçecekler.

Yani, [2] numaralı hat, [1] numaralı hattın bir nevi türevi olarak çalışacak. Araç adedinden 2 (veya 3) set kâr elde edilecek.

Akın KURTOĞLU

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara