Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
savassenturk
14 yıl önce - Cum 04 Nis 2008, 23:09
Bursaray B Etabı Seferlerine Başladı (Şehreküstü-Arabayatağı)

BursaRay B Etabı İşletim Planı

6 Nisan 2008 - Pazar günü itibariyle yolcularımız Deneme işletimi süresince B Etabı İstasyonlarında, Demirtaşpaşa İstasyonundan ücretli diğer 5 istasyonumuzdan ise ücretsiz olarak giriş yapabileceklerdir.

B etabının açılmasıyla uygulanacak tren işletim şekli:

* Organize Sanayi – Arabayatağı Hattı (1 Nolu Hat)

Tüm işletim saatlerinde Organize Sanayi İstasyonundan hareket eden trenler Arabayatağına kadar, Arabayatağı İsatasyonundan hareket eden tüm trenler Organize Sanayi İstasyonuna kadar gidecektir.

* Küçük sanayi - Arabayatağı Hattı (2 Nolu Hat)

Cumartesi dahil hafta içi her gün, yolcunun yoğun olduğu saatlerde, (sabah 06:55 – 09:45 arası, akşam 15:45 – 20:56 arası) Küçük Sanayi İstasyonundan hareket eden trenler Arabayatağına kadar gidecektir.

Yoğun saatler dışında ve Pazar günü tüm işletim saatlerinde, Küçük Sanayi İstasyonundan hareket eden trenler Demirtaşpaşa istasyonuna kadar gidecek ve Arabayatağı yönüne devam edecek yolcularımız, Şehreküstü İstasyonunda ücretsiz 1 nolu hatta aktarma yapabileceklerdir. Arabayatağı İstasyonundan Küçük Sanayi İstasyonuna gitmek isteyen yolcularımız ise 1 nolu hattı kullanarak Demirtaşpaşa ve Acemler İstasyonu arasında kalan herhangi bir istasyonda ücretsiz 2 nolu hatta aktarma yapabileceklerdir.

Efe Elaldı

14 yıl önce - Cum 04 Nis 2008, 23:13

bursaray b etabı 6 nisan pazar açılıyo vakti olan arkadaşlar törene gelsinler bide herkes bir kere olsun binsin o viyadükten bi geçsin mütiş görünüyo şu an ben hergün önünden geçiyorum bide üstünden geçince o zaman muhteşemliği daha iyi anlaşılacak

alkan1985

14 yıl önce - Cmt 05 Nis 2008, 00:02

kardeş tören ne zaman ve nerde olacak biliyomusun?

turker ustun

14 yıl önce - Cmt 05 Nis 2008, 17:29

Yarın açılışa kimler geliyor liste yapalım... Şehreküstü istasyonunda buluşsak olur mu?

Yunus18
14 yıl önce - Cmt 05 Nis 2008, 17:33

Bursaray Bursayi rahatlatir. Lafi kisa keseyim Bursaya ve Bursa Halkina Hayirli ugurlu olsun. Insallah darisi Istanbul, Adana, Kayseri ,Ankara ve Izmire.

Saygilarimla

DenizYlçnky
14 yıl önce - Cmt 05 Nis 2008, 22:42

Ben gelirim ancak hala saat belli değil. Arkadaşlarım nedir bu yaa??? Yarın öss için dersanede olacaktım ve dersaneyi asmayı planlıyordum, hala bir saat belli olmadı. Keşke bir saat belli olsaydı.
Umarım b etabı hayırlı olur.

turker ustun

14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 13:12

Bu sabahtan itibaren başlamış olacak... Birazdan çıkıp ilk sürüş için yol almış olacağım...

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 15:46

İlk sürüşle ilgili son derece ayrıntılı fotoğraflar ve bilgiler bekliyoruz. Yeterince arşivlik malzeme biriktiğinde Marmara Ulaşım denetçisi Mustafa bey bunları münferit bir başlık altında toplayacak...

Akın KURTOĞLU

Efe Elaldı

14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 18:39

tören olmadı sabah sistem dahil edildi bizzat 3 kere binip denedim viyadük çok güzel olmuş hayırlı olsun bursamıza c etabını bekliyoruz artık

yusuf ülkü
14 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 19:04

Ücretsiz olduğunu duymuştum, doğru mu?
Hat şehreküstü-arabayatağı olarak mı çalışıyor yoksa kesintisiz mi?
Kesintisizse raylı komple ücretsiz olmuş olur.

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara