Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Samsun - Batı Park Masal Köyü
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
fatihsune
6 yıl önce - Pzr 30 Mar 2008, 22:38
Samsun - Batı Park Masal Köyü

Batı Park Eğitim Fakültesi Arka tarafında halen yapımı devam eden Masal Köyünü şu anki hali ve daha eklenmemiş argümanlarıyla fotoğrafladım.Henüz çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları tamamlanmadı ,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına yetiştirilmesi planlanıyor.

Bitince çok daha güzel olacağı kanaatindeyim.Özellikle çocuklara trafik kurallarını öğretmak amacıyla tasarlanmış mini trafik pisti akülü arabalarının da gelmesi ile çocukların büyük ilgisini çekeceğe benzer.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

yavuzhan55

6 yıl önce - Pts 31 Mar 2008, 02:43

Batıpark a gerçekten güzel şeyler yaplıyor ama ben şöyle bir şey düşündüm batıparka türkiyenin en büyük akvaryumu yapılabilir. yani denize yakın ya da birleşik de olabilir. Yerin altına doğru.dünyanın her yerinden değişik türde köpek balıkları ve benzeri balıklar getirilse ve iyi bir reklam yapılsa çok iyi olur.Belki büyük paralar harcanır ama uzun vadede getirisinin büyük olacağını düşünüyorum.
Giriş 10 ytl olsa ilk haftalar samsunda 10 binlerce insan oraya akın eder ve ilk zamanlar akvaryumun zarar etmesini önler.Sonra ki zamanda da iyi reklamla tanıtılmış olan türkiyenin en büyük akvaryumu yurt içinden ve yurt dışından turistlerin akınına uğrar diye düşünüyorum...
fikrim hakkında görüşlerinizi bekliyorum...

Çagrı Arslan
6 yıl önce - Pts 31 Mar 2008, 12:48

Doğuparktan sonra Batıparta güzel şeylere sahne oluyor.

Akvaryum fikri güzel ama Batıpark a birde kapalı spor salonu düşüncesi vardı yıkılacak Yaşar Doğu spor salonu oraya taşınacaktı bildiğim kadarıyla Batıpark ta hem akvaryum hemde spor salonunu kaldırabilecek alan varmı.

Ve birde Batıpark a yapılacak yeni bir spor salonu neden fiba 2010 dünya kupası içinde yer almasın karadenizden bir ile verilseydi keşke

yavuzhan55

6 yıl önce - Pts 28 Nis 2008, 21:31

ÇOCUK DÜNYASI PARKI'NI GEZDİLER

Protokol ve öğrenciler, yapımı devam eden 'Çocuk Dünyası Parkı'nı ziyaret etti.
Samsun'da düzenlenen 23 Nisan törenine katılan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Ali Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve beraberlerindekiler, Baruthane mevkisinde yapımı devam eden Çocuk Dünyası Parkı'nı ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl içinde 50 bin metrekare alana 'Çocuk Dünyası Park' alanı kurduklarını belirten Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, "Parkın çizgi film masal kahramanlarının heykelleri dikildi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nda çocukların gözlerindeki ışıltıyı sevinci görmek bizleri çok mutlu ediyor" dedi.
Çocuk Dünyası Parkı'nı gezen Vali Hasan Basri Güzeloğlu, çocuklarla yakından ilgilendi.

fatihsune
6 yıl önce - Sal 29 Nis 2008, 00:41

(+)

(+)

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler