Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Ümraniye
« önceki   123 ... 394041 ... 444546   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 40
economman
8 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 11:36

çavuşbaşı caddesinden hiç fotograf yok mu?

Süper Soner
8 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 12:00

Dün çektim. Gayet güzel olmuş. Ama biraz daha uğraşılması gerekiyor.
Yeni nesil taksim yapmayı planlıyolar sanırım

(+)

(+)

(+)

[/img]

Barbaros
8 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 21:37

850 metre mesafeye sırf görüntü olsun diye tramvay yapacaklar (altında da metro var).
Bırakın geniş olsun ya yol, insanlar rahat rahat yürüsün..
Tramvay çok gereksiz olacak burada..

muharrem 101
8 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 22:07

benim fikrim bu caddede kaldırımı düzeltsinler, asfalta dokunmasınlar. sütçü imam caddesi ve çavuşbaşı caddelerinden otobüsleri çekip bu caddeyi sadece otobüslerin geçebildiği çift yönlü tercihli yol gibi birşey yapsınlar. çakmak - santral arası. bazılarına uçuk gelebilir ama mithatpaşa caddesini de çakmak - sondurak arasında çift yönlü ama sadece araba trafiği için düzenlesinler. trafik duracak diye kimse park edemez cadde sürekli akar. tıkansa bile toplu taşıma alemdağ caddesinde devam etmiş olur. otobüslerin seyrekliğine göre cadde yine yaya yolu olarak kullanılabilir. otobüslerde bir tür ogs cihazı gibi bir cihaz olur cadde giriş çıkışlarındaki bariyerler sadece otobüsler yaklaşınca açılır vs...

Barbaros
8 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 23:28

Alemdağ Caddesinin yükünü alabilecek bir cadde daha yapılabilir Ümraniye'ye.
Hatboyu caddesi tamamlanabilir..

Daha önce şu mesajımda detayını paylaşmıştım:
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=5328765#5328765

fearenes
8 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 10:37

Alıntı:
benim fikrim bu caddede kaldırımı düzeltsinler, asfalta dokunmasınlar. sütçü imam caddesi ve çavuşbaşı caddelerinden otobüsleri çekip bu caddeyi sadece otobüslerin geçebildiği çift yönlü tercihli yol gibi birşey yapsınlar. çakmak - santral arası. bazılarına uçuk gelebilir ama mithatpaşa caddesini de çakmak - sondurak arasında çift yönlü ama sadece araba trafiği için düzenlesinler. trafik duracak diye kimse park edemez cadde sürekli akar. tıkansa bile toplu taşıma alemdağ caddesinde devam etmiş olur. otobüslerin seyrekliğine göre cadde yine yaya yolu olarak kullanılabilir. otobüslerde bir tür ogs cihazı gibi bir cihaz olur cadde giriş çıkışlarındaki bariyerler sadece otobüsler yaklaşınca açılır vs...

metro zaten bu hattı kapsıyor..otobüs demek çile demek..

kadir akbas
8 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 21:51

Alıntı:
Alemdağ Caddesinin yükünü alabilecek bir cadde daha yapılabilir Ümraniye'ye.
Hatboyu caddesi tamamlanabilir..

Evet bu yol neden yapılmıyor anlamıyorum. Ümraniyenin en büyük sorunu trafik ama böyle bir çözümü nasıl görmüyorlar. Eğer bu yol olacak ise viyadükler ile desteklenmeli her sokaktan bağlantı olmamalı yoksa yine bildiğimiz alemdağ caddesine döner.

muharrem 101
8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 22:38

Alıntı:
metro zaten bu hattı kapsıyor..otobüs demek çile demek..

metroyla çakışık hatları kastetmiyorum zaten. 19D, 131 gibi şimdi sütçü imam ve çavuşbaşı caddesi'nde çile çeken hatları kastediyorum.

Barbaros
8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 23:53

Atakent - Reşit Paşa Caddesi, Ümraniye yönüne metro açıldığından beri kilit vaziyette idi. Özellikle hafta sonları araç kuyruğu neredeyse Mustafa Kemal'e yaklaşıyordu.

İlginçtir yayalaştırma yapıldığından beri bir sakinlik çöktü mahalleye.
Nedir çözemedik biz olayı..

Misafir 4cb

8 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 10:34

Nef tepeustunden cekilmemis arkadaslar. Nef in camlicadaki genel merkezini arayin ofis kapatmasinin sebebi biraz agirdan aliyorlar sebebide. Beykoz da cok hizli bir sekilde tapu topladiklari icin sanirim oncelik beykoz kimsenin tereddut etmesine gerek yok nef tepeustunden vazgecmez.

sayfa 40
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 394041 ... 444546   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet