Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Ümraniye
« önceki   123 ... 293031 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 30
Misafir 5ec

1 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 21:41

Sözleşme yapanlar ne yapacak acaba yazık oldu o kadar insana hakkaten yazık günah yaa

Misafir d23

1 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 08:06

Nef ten hiçbir açıklama yok.bu bölgeye nef harici irili ufaklı bir kaç firma daha girdi marmara insaat yazan vergi dairəsinin tam karşısında adakcinin sokağında marmara yapı proje alanidir yazan tabelalar asmış lar. .buranı sadece nefe yedirmezler.neftə zaten ofisini kapattı. Oncelikerinden şimdilik çıkarmışlar hekimbaşı tarafina ağırlık veriyorlarmış. .hayal başlamadan bitti galiba .

Tabi net bilgi sahibi olan arkadaşlar yazarsa seviniriz. 1 seneye kadar arsalari binalari toplar 3 seneye bitiririz demişlerdi nerdeyse 1 sene oldu.benim saydığım 40 kadar arsa ev toplamışlar tabelalarini asmış lar. Ama daha cok yer var.anlaşırlarsa toplaması 3 seneyi gecer.

Acele etmeyelim.bilen bir avukata danişmadan asla sözleşme yapmayalım.bizim Yerlerimiz zaten cok kiymetli dahada zamani gelince kiymetlenecek.

Yeni bilgi sahibi olanlar lutfen yazsin

ozgur bulut
1 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 12:03

Arkadaşlar ben daha evvel söylemiştim Nef durumunu ancak kızanlar olmuştu.
Görüştüğümüzde bu durumu izah ettiler zaten, Nef 'in söylediği şey (bundan 4 ay evvel) "Biz 7-8 aylık bir süre öngörüyoruz yer toplama için, eğer bu sürede yeterli sayıya çıkmazsak projeyi iptal etmeyiz ancak burda işler durur" şeklindeydi.
Söyledikleri gibi de yaptılar, çünkü nakit alımların tamamını hekimbaşı ve beykoz tarafından yapıyorlardı öncelik oranın neticede.
Aldıkları yerler yanlarına kar kaldı, bir daha gelirlermi bilinmez, belki evet belki hayır...
Diğer irili ufaklı firmalara ise ben güvenmediğim için ciddiye almıyorum dursun yerlerimiz elimizde ileride illaki birileri gelip karlı demeyelim ama güzel bir teklif yaparlar ve hepimizin işine yarar.
Ben vermeye niyetli değildim çokta üzülüyordum komşularımdan, gençliğimden ve çocukluğumdan olacağım için çok mutluyum şuanki durumdan.

Misafir 73f

1 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 23:42

Özgür kardeşim
Şimdi birde tellioglu lari türedi piyasada tamirhanelerin olduğu caddede ki ve arkasındaki birçok binada tabelalarini asmış lar. Kim bunlar ufak firma değil zannedersem.acaba nef bir oyun peşindemi tellioglu yla beraber olmasınlar. Bilgi sahibi olan yazsin

Misafir 6e8

1 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 03:40

Telligolu umraniyenin mahalli bir firmasi oyle bir buyuklukleri yok.
O sanayinin oldugu kismin mal sahipligi dusuk yani 20 dukkan toplam 3 kisiye ait karli bir teklifle vermislerdir senelerdir cunku ne kendileri yikip yapabildi neden uc kurus kiranin ustunde gelir elde ettiler.
Fakat sokaklari falan alabilecek firmanin ciddi buyuk olmasi lazim oyle tellioglu bun falan capi kurtarmaz o isi naalesef. Nef ciddi olsaydi eger istese gercekten alirdi hepsini ama istemediler peojede yavas ilerledi gelinen noktada ortada.
Tam 1 yil oldu nef tepeustu hikayesi senesini goremeden patladi malesef.
Simdi bizim bolgenin iki sorunu 1. Sorun hak sahipligi fazla 400 mt arsada 12 daire 2 dukkan olan yerler var 14 hisse ediyor 2 emsalden 800 mt eder insaat alani 57mt duser hak sahibi basi buda engel oluyor herseye.
2. Sorun ise insanlarin ac gozlulugu burayi kadikoy moda suadiye falan gibi goruyorlar, kentsel donusum olsun evim sifir tertemiz daire olsun diye dusunmek yerine 200 250 bin etmeyecek dairesine karsilik 500 bin lira deger bicip bunun ustunden para hesabi yapiyor.

Bu iki sorunu nef in cozumu asiyordu bir sekilde hem 4 emsal olmasi hem sokaklarin alinmasi hemde bictigi m2 degerinin yuksek olmasi gibi cok arti vardi fakat olmadi cunku ciddi bakamadilar olaya veya gelecek gormediler.
Hakkimizda hayirlisi diyelim ne olur zaman gosterir ama yakin vadede ciddi birseyler olacagini dusunmuyorum ben en azindan hareketlenme icin metronun faaliyete girmesi lazim onada 1 yil var.

Misafir 7fe

4 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 13:16

arkadaşlar
tepeüstü bölgesi ıhlamurkuyu.trabzon parkın ordaki eski evler.bunların bulunduğu araziler resat altın değerindedir.ve bunu ağaoğlundan tutun nefe kadar herkes biliyor.ve kıskacı altına aldılar.örneğin yeni bir haber vergi dairesininde bulunduğu istanbul çarşının yerine ağaoğlu avm yapacak deniliyor.elimizdeki yerleri ufak rakamlara 1+1 sütüdyo tipi daireler karşılığında almak istiyorlar.acele etmeyelim.ihtiyatlı davranalım.en uygun en sağlam teklifi kim verebilecekse bizleride mağdur etmeden o kişilerle anlaşma yoluna gidelim.

ozgur bulut
4 hafta önce - Sal 26 Arl 2017, 16:41

Düzenlenip tekrar yayınlanacaktır bu yüzden içerik editleniyor.

Misafir 7fe

3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 09:21

bu sabah nef ofisinin bulunduğu çayırbaşı sokaktan geçtim.nef ofisini toparlamaya başlamış.zannedersem kapatıyorlar.malzemelerini kapının önüne yığmışlardı.zannedersem çekiliyorlar

Misafir 61d

3 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 10:26

Arkadaslar neften sonra, yeni bir firma bu işe girecek gibi duyumlar aldiniz mi?

Misafir 6b5

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 07:48

Arkadaşlar net bilgidir. Nefin cayirbasi sokaktaki ofisi kapandı. Tabelası sokuldu..içeriye baktım. Ofis Harabe gibi kapattılar.

Sözleşme yapılıp tabela astiklari yerler ne olacak acaba ..Hükümetin 5 kat tan fazla kat çıkma izni verməməsinin etkisi olduğunu söylüyorlar. Hepimize geçmiş olsun.

Bizim Binamız. 6 katlı 17 yıllık bir bina 14 daire 4 dukkan var.477m2 arsası var.yeniden yıkılıp yapsak ne bizi nede mutahiti kurtariyor.peki hukumete soruyorum.ne olacak bu durumda deprem kapida binalari yenilememiz lazim diyorsunuz.nasıl yenileyecez. İsimiz cok zor arkadaslar.bizim gibi durumda olan cok bina var böyle

sayfa 30
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 293031 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet