Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Ümraniye
« önceki   123 ... 282930 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 29
4Eren24
1 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 06:08

Erdoğan'ın açıklamasından sonra şirketler ne yapacak bakalım. 5+1 demek kentsel dönüşüm için çok büyük bir sıkıntı. 6 katlı binalarla hiç kimse buralara girmez giremez. Ne yapacaklar söz dinleyecekler mi? dinlemeyecekler mi? Hep beraber göreceğiz.

Misafir 2cd

1 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 22:31

Arkadaşlar tellioglu tepeüstünü resmen parsellemis.yakında nef tellioğlu ortaklığı olabilir. Demedi demeyin.bilgi sahibi olan yazsın. 1 hafta önce 5 binada tabelalari asılıydi.şimdi 15 in ustunde.tellioglu təkbaşına buraları yapabilirmi bilmiyoruz ama nefle birləşirlər se şaşırmayın

Misafir f0b

1 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 15:18

Enteresan olan şey adı sanı duyulmamış mahalli bir firma olan tellioğlunun bir anda bütün yerlere tabela asmış olmasıdır.
Bu sene başında nef ıhlamurkuyuyu biz aldık anlaştık orda başlıyoruz sonra tepeüstünü yapıcaz yerleri alıyoruz diyordu ne oldu ne bitti biranda böyle tellioğlu oldu çok enteresan geliyor bana.
Evvellki sayfalarda arkadaşlar hep kavga ediyordu senin yüzünden benim yerimi almadılar yok sen verdin benim yeri ucuza kapıyorlar falan filan diye o yer vermeyenler bence duva etsinler verilmiş sadakaları varmış.

aliefe2010
1 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 20:36

Tellioğlunu küçümsemeyin şu anda gözünüzde büyüttüğünüz o inşaat firmaları yokken bu adamlar vardı.Anadolu yakasının yarısını Tellioğlu sülalesi yapmıştır o kadar diyeyim size sadece.

Misafir 7fe

1 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 11:54

tellioğlu şu an arazi toplamada nefi geçti.yada başka bir dyrum var.belkide ortak arazi topluyorlar.yakında kokusu çıkar

Misafir 8b1

1 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 16:00

aliefe kardeşim varya senin yazdığına öyle güldümki ağzımdaki kola monitöre püskürdü.
Kardeşim ben 44 yaşındayım 44 yıldırda ümraniyeliyim doğdum büyüdüm nasip olursada burada öleceğim.
tellioğlu kimmişki küçümsemeyelim allasen?
Ümraniyede tosunoğulları, erzincan ticaret, yıldız ticaret, ahmet mert, yılmaz inşaat, akbaşoğlu gibi firmalar bilinir yıllardır, git sonduraktan santrale hepsinde bu firmaların imzalarını görürsün, 80 den itibaren bu firmalar yapmıştır ümraniyedeki büyük işleri, bilip bilmeden konuşuyorsunuz insanlarda okuyup firmayı birşey sanacaklar.
ben sitelerine baktım toplam proje 12 tane bunların yarısından fazlası taşere iş (arsam varmış bunlar gelmiş uyguna yaparız demiş işi bunlara vermişim) 12 daireden daha büyük yaptığı bina yok?
Biraz insaf yahu bak ben bile arsamız için konu ararken buldum burayı geldim bilip bilmedne yorum yapmayın, o sondurakta bildiğiniz ağaoğlu iş merkezini gerçekten bizzat ali ağaoğlu yapmıştır yandaki solakoğlunu ahmet mert inşaat yapmıştır vs.
tellioğlu denilen firmayı ben ömrümde ilk kez duydum gördüm kalkıp ümraniyede şöyle böyle işler yaptılar diye büyük anlatmayın mahalli bir firma epi topu parası vardır üst rakamdan yer alıyordur orası ayrı ama onun dışında başka bir numarası yok
haydi selametle

Misafir 829

1 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 10:08

Arkadaslar nef son durumla ilgili iptal olacak gibi bir sey duyan var mi?

Misafir 23e

1 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 20:01

Nef in vazgeçeceğini düşünmüyorum

Misafir 8b1

1 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 15:25

Birşey duymadık ama büro kapalı ve hiç bir faaliyet yok arkadaşlar ya ciddiye almıyorlar yada umursamıyorlar.
bir diger ihtimalde bu iş onları yordu herkes zengin olma peşine düştü zorluk çıkardı diye öylece bıraktılar olduğu şekliyle

Misafir 08e

1 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 23:44

Nef çekilmiş arkadaşlar ofislerini de kapattılar. Ofislerinin sokağında ki esnaflardan bilgiler alındı. Kimse yer vermiyor.çünkü bana bile 95 m2 evime karşılık 48 m2 1+1 təklif etmişlerdi. Neymiş metre karesi 15000 tl olacakmış. Benim 1+1 de 750 bin tl olacakmış. Verin bana 450bin yatın hemen yerimi size vereyim dedim.satın alma yapmıyoruz dediler.niye kardeşim dedim bana verdiğiniz ev 750 bin olacaksa ben 450bin istiyorum.300 bin sizin olsun baba oğluna yapmaz bu iyiliği dedim.yemediler .hepsi hikaye sözleşmeye yerlerini verenler umarım pişman olmazlar.bekleyelim acelesi yok.şu metro bir açılsın çevre zaten yavaş yavaş değişim gösterip değerlenecek tir. Ondan sonra masaya oturup hakkımızı alırız .kimse acele edip yerini hemen vermesin

sayfa 29
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 282930 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet