Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Ümraniye
« önceki   123 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 28
Misafir 70e

3 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 11:18

Arkadaslar nerden biliyoruz kesin iptal oldugunu

Misafir 69e

3 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 18:22

Shell karşısı arka sokaklarda nef tabelaları asılı

Misafir 9ff

3 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 20:02

Sheet karsisinda nefin değil tellioglu nun tabelalari var.nefin tabelaları daha çok akbank la eski dəm karlar marketin arkasındaki binalarda asılı shell karşısında nerelerde goremedimde

Misafir d9b

2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 02:45

Shell karşısında da tabelası var nefin ama nef kalmadı o ayrı sabah 10 da işe gidiyorum akşam 6 gibi dönüyorum hiç açık rast gelmiyorum uzun zamandır.
Ayrıca eskisi gibi konuşanda yok dillendirende yok birşeyler söyleyende yok bir arkadaş düğün salonunda toplantı yapan nef değildi demiş biz konuşmaya gittiğimizde sözleşmeye falan baktım açık ve net bir şekilde onlardı sözleşmedede resmi şirket isimleri yazıyordu salondada nef dediler ama olmadı bu proje yalan oldu.
Ordaki çocuk bize şöyle demişti 1 yıl falan uğraşcaz olursa olur olmazsa olmaz sağlık olsun falan diye 1 yıl dolmadı ama sanırım rağbet olmayınca nef çekildi büyük ihtmal.

Kemal Saadettin
2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 17:44

çakmak'ta kukuloğlu ne vermişti arsa sahiplerine? bilgisi olan var mı?

Misafir 7fe

2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 14:26

shelin karsısında telli oğlu tabelası var.nefinki hangi binada yada dükkanda hala göremedim.acıklayıcı olursanız bilgilenelim

Misafir 8b1

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 11:10

hocam şelin karşısında arka sokaklarda var tabela siyah nef tabelası hatta şöyle diyim pideciye pide yemeye gitmiştik geçen cumartesi ordan aşağı doğru çakmağa inerken görürsünüz 2 binada vardı biri 3 katlı altında mavi kepenkli dükkan var biri tek kat müstakildi.
birde bunu bir araştırın ben yanlış bilmiyorsam bu sene başında ıhlamurkuyu (şelin orasıyla) sözleşme yapıp anlaşmaya varmıştı nef direk oraları yıkıp yapacaklardı sonradan bizim oralar tepeüstü olayı oldu.

ramir3438
1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 23:39

Öyle yada böyle tepeüstü kentsel dönüşüme girecek. Tepeüstünün mevcut durumu işler acısı. Şehir içinde kalmış gecekondu bölgesi gibi kaldı.

Bölgenin değeri konum olarak çok önemli. Avm ye tem yoluna metroya kuzey marmara yoluna bağlantıları olan yer. Yakınlarında finans merkezi de yapılıyor.

Bu bölge boş kalmaz. Böyle de kalmaz.
Yani üzüm üzüme baka baka kararır.

Misafir 0c2

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 18:56

Üstteki yorum yapan üye ile ayni fikirdeyim. İnşallah yerlerimiz en güzel ve hayırlısı olacak şekilde değerlenir.

Misafir 202

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 19:45

gözümüzü acip yerlerimizi çakallara yedirmeyelim.nef bana 1+1 50 m2 yer verecekti.değeride metrekare fiyatı 15000 tl imiş yani bana verdiği yer 750bin olacakmış.bende onlara ilker beye yetkiliymiş.ver 500bin yarın sana 2+1 95 m2 yerimi devredeyim dedim.ofisleride benim dairemin olduğu binanın altında
veremeyiz dedi 250bin eksiğine veriyorum niye almıyosunuz çakallaR

sayfa 28
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet