Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Ümraniye
123 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Burç

13 yıl önce - Sal 10 Şub 2004, 20:50
İstanbul Ümraniye

Bugün gene Uludağ'ın göründüğü berraklıkta bir gündü.
Aykut ile "bugün sitemiz için nerenin fotoğrafını çeksek?" diye düşünürken,
gurbetteki bir arkadaşımızın Ümraniye ricası aklımıza geldi.
Ümraniye'de "wow" foto çekmek biraz zordu ama,
benim makinamdan çıkan fotoğrafların en güzelleri bunlar, Aykut da ekleyecek...

(+)

(+)

(+) Ümraniye Belediyesi

(+)

Faruk

13 yıl önce - Sal 10 Şub 2004, 22:28

Ümraniye çok güzel gelisiyor bizim'de bir arsamiz var Ümraniy'de
müteahit'e vermek istedik 2 yil önce bize simdi vermeyin dediler ileride deger'i daha artar dediler çok deger kazaniyor Ümraniye dediler bizde simdilik vermekten vazgeçtik

Burç

13 yıl önce - Sal 10 Şub 2004, 23:39

Ümraniye çok merkezi bir yerde ama trafik sorunu var.
Buraya tramvay yapıldığı zaman yatırımınız gerçekten değerini katlar.

Aydinsert
13 yıl önce - Çrş 11 Şub 2004, 11:30

ümraniyenin çevresi hep otoban yollarına bağlantı ve köprü yolları.oyüzden dolaşmak gerekiyor biraz mesela ümraniye carrefoura gitmek bayaga zor.

En son Aydinsert tarafından Prş 01 Tem 2004, 16:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Sarp
13 yıl önce - Çrş 11 Şub 2004, 21:25

Arkadaslar ricalari anliyorum ama bu resimlerde kesmekesten baska bir goruntu yok. Iraktan 3 nebze daha iyi gibi bir sey. Ustune ustelik fotograflarda 1 tane basortulu pardesulu kadin disinda bir tek kadin yok. Tam ortadogu iste.

Burç

13 yıl önce - Çrş 11 Şub 2004, 22:08

Sarp, fotografları beğenmediğin için sağol!
çok ciddiyim.
Keşke herkes beğenmediği zaman senin gibi açık açık yazsa.

Ben de güzel olmayan fotoğrafların kaldırılması için uğraşıyorum.
şimdi lütfen tam olarak hangi fotoğrafları kaldırmamı istediğini söyle.
Merak etme, kimse kırılmaz ve alınmaz, siteye çok katkısı olacak, teşekkürler!

nagihandas

11 yıl önce - Cmt 12 Ağu 2006, 13:12

Ümraniye Merkezi oldukça gelişmiş ve de modern bir yer bence.Özellikle  sanayisi ve de düzgün yapılaşmasıyla son derece gözde bir yer haline geldi.Daire fiyatları en lüks semtlerle başa baş gidiyor diyebilirim.ÜMRANİYE'yi herkeze tavsiye ederim.Gezilip görülmesi gereken bir yer.Ayrıca bir arkadaşımız daha 1-2 resimden görerek ortadoğu yakıştırması yapmış ilginç geldi doğrusu. Sadece başı kapalı bir kadının görülmesi oranın gelişmemiş bir yer olduğunu mu gösterir? Ümraniye'yi görenlerin bu şekilde düşünmesi imkansız tabi. İnsanları dahil herşey oldukça modern.Bu arada Ümraniye fotoğrafları çok az merkezi ve çevresini tamamen yansıtmamış.İnşallah  Ümraniye'yi daha iyi tanıyabileceğimiz fotolar en kısa zamanda  yüklenir.

izmitli21
11 yıl önce - Cum 18 Ağu 2006, 11:47

bende doğma büyüme ümraniyeliyim ümraniye gerçekten son dönemlerde çok gelişiyor buna hiç şüphe yok hatta çöp toplamada türkiye birincisiyiz ))
ancak gelişen sadece ümraniye merkez ya mahalleleri örneğin kazım karabekirde hala asfaltsız sokaklar hatta kanalizasyon hattı olmayan yerler var
yinede son dönemde ümraniyenin gelişimine katkıda bulunan değerli belediye başkanımız hasan can'a teşekkürü borç bilirim...şu an bizim caddeyi asfaltlıyorda:))

Guven75

11 yıl önce - Cum 18 Ağu 2006, 11:56

Evet, Ümraniye ve cevresi gercekten güzel güzel gelisiyor.Bizim de Ümraniye ye bagli, Dudullu da evimiz var ( Nato yolu ile Sile yolu arasinda ) gelisme müthis. her yil Türkiye ye gittigimizde ben Ümraniye-Dudullu nun cehresinin degistigini görmekteyim.
Bir baska arti yani da Ümraniye ve Cevresinin Deprem Zeminin cok saglam olusu, ondan dir ki su an cok prim yapiyor Arsalar bu Bölgede.

kutlay34
11 yıl önce - Cum 18 Ağu 2006, 12:23

Bende geçenlerde Ümraniye'ye gittim hayatımda ilk defa... Ben böyle güzel bir ilçe bilmiyordum... Yeni yerler tanımak için ayrı bir duygu... Gerçekten Ümraniye gelişiyor... Ümraniye'nin bence en büyük sorunlarından biri otopark sorunudur... Tek yön giden bir yolun 3 şeritten 2'si otopark için kullanılıyor...  Onun dışında ben Ümraniye'yi beğendim...    Bence fotoğraflarla tanıtılmaya daha çok ihtiyacı var Ümraniye'nin şu an...

En son kutlay34 tarafından Cum 18 Ağu 2006, 12:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet