Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
memocan

11 yıl önce - Sal 25 Mar 2008, 02:01
İstanbul Fenerbahçe Orduevi

Site başlıkları içinde epeyce araştırdım ama göremedim. Eğerki gözümden kaçmış ise varolan topicle birleştirilmesini rica edeceğim.

Genelde sorulan soru olduğu için ben şimdiden yazayım. Fazla pozlamadan dolayı ışıkların çevresindeki etki ortaya çıkıyor.

İyi Seyirler

(+)

deniz1764

10 yıl önce - Pzr 23 Ksm 2008, 04:58

Fenerbahçe Orduevi lojmanından Adalar

(+)

OkanDikmen

10 yıl önce - Pzr 14 Arl 2008, 07:55

(+)

Haldun Turan

3 yıl önce - Sal 03 Ksm 2015, 23:31

6 yıl öncede pasifleşmiş olan bu başlık çok yakında aktif hale gelecektir fotoğraflarımla Allah izin verirse.

Haldun Turan

3 yıl önce - Sal 10 Ksm 2015, 23:59

4-9 kasım arası 5 gece kaldığım Fenerbahçe Orduevi bugüne kadar gördüğüm ve kaldığım orduevlerinin arasında en iyisi ve kalitelisi.

Askeri kamp havası var çünkü epey geniş alana kurulmuş.Yeşil alanı çok ve önü deniz.Orduevinden hemen sağa dönünce sahile çıkıyorsunuz.

Caddebostan sahili hemen dibinizde.Buradan Pendiğe kadar yürüme yolu var.

Spor yapmak için birebir.

Oda sayısı 210-215 diye okumuştum odadaki katalogda.

Denize sıfır olan süper konumu ve Fenerbahçe gibi elit bir semtde İstanbul'un keşmekeşli ve insanı yoran trafiğinden uzak olması bunun bir ispatı.

Fenerbahçe Orduevi eskilerde de varmış ama ana binası restore edilmiş.Odamız gayet temiz ve herşey düşünülerek dizayn edilmiş vaziyetdeydi.

Lig Tv ve Tivibuspor da var orduevlerinin televizyon izlenen yerlerinde ve odalarında.

Orduevinin içinde minik bir AVM ve yazlık büyük yüzme havuzu var.Restaurant'ı ise epey büyük.Basketbol sahası ve sinema da gördüm.

Tepesinde roof ( çatı ) bar var ama gitmedim

Yemek yeme alternatifleri fazla.Avm kısmında fast food pide lahmacun ve köfte çeşitleri varken börek ve türevleri de var.Pasta kısmında da epey çeşit yiyecekler var.

Kuaför ve berberi de var.Berberi epey konforlu ve berber sivil.

Fiyatlara abartı ucuz diyemem.Çünkü değil.

Orduevinde çektiğim fotoğraflara başlıyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 1
123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL