Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 28

İzmir'in çözüme ulaşması gereken ilk sorunu ne ?
Kara ulaşımı 7.9%  7.9%  [25]
Yatırım eksikliği 31.2%  31.2%  [99]
Metro çalışması 16.7%  16.7%  [53]
Çevre, deniz ve hava kirliliği 10.1%  10.1%  [32]
Doğalgaz boruları 1.6%  1.6%  [5]
Turizm yatırımları 3.8%  3.8%  [12]
Üçkuyular - Bostanlı geçişi 1.9%  1.9%  [6]
Ruhsatsız yapılaşma 26.8%  26.8%  [85]
Toplam Oy : 317

numan1
3 ay önce - Çrş 30 Arl 2020, 22:15

İzmir bence Türkiye en büyük gettosu . Bir bütünlük yok izmirde , aslında çok güzel bir yer ama hep birlikte izmirde kaçak yapılaşma izmiri Hindistan yapmış . Türkiyenin neresi Hindistan benzer dediklerinde İzmir derim . Şehrin içine etmişler güzellik bırakmamışlar .

mahmut11
3 ay önce - Çrş 30 Arl 2020, 22:35

Alıntı:

Sürekli olumsuz şeyleri söylüyor, kötülüyorsun bu tam bir art niyetli olduğunun göstergesi başka açıklaması yok kusura bakma lütfen.

Başlığın adına iyi bak.

Mustafa Bkrc

3 ay önce - Çrş 30 Arl 2020, 22:37

Alıntı:
Başlığın adına iyi bak

Sadece bu başlıktan kastedmediğini bizden iyi biliyorsun

mahmut11
3 ay önce - Çrş 30 Arl 2020, 22:38

Ben bu başlık özelinde konuşuyorum.
Malum, bu başlığa yazınca da linç ediyorlar.
Sanki benim ayağım çamura batsa da ben yazmasam, her şey güllük olacak ya

Atlas101
3 ay önce - Çrş 30 Arl 2020, 23:51

Alıntı:
Geçmiş mesajlarıma bir bak bakalım Birçok paylaşımım var ben Balçovada oturuyorum bizim İnciraltı Kentormanı var hemen Üçkuyular iskelesinin yan tarafında Sokağa çıkma yasağından evvel biz her hafta mutlaka haftada üç sefer hatta dört sefer oraya giderdik kızımla oturur hem orman hem sahil havası alırdık Güzel bir şehirde oturuyoruz ama hizmet yok yahu İzmire yakışmıyor bu tablo Hizmet yetersiz....

Baktım geçmiş mesajlarına ama herhangi bir şey göremedim 2014 yılında katılmışsın buraya ama 1 tane bile fotoğrafın ana sayfaya çıkmamış mesela.

Örneğin HaldunTuran bey takip ediyorum hemen hemen her gün fotoğraflar paylaşıyor ve çoğu da ana sayfaya çıkıyor paylaştıklarının, ben mesela Haldun beyin İzmir özelinde yaptığı bir eleştiriyi iyi niyetli olarak algılarım, sizin için aynı şeyi neden söylemiyorum acaba sonuçta Haldun bey de babamın oğlu değil 😉

Alıntı:
Ben bu başlık özelinde konuşuyorum.
Malum, bu başlığa yazınca da linç ediyorlar.

Ben genel olarak söyledim zaten bu başlık özelinde değil

bluemet

3 ay önce - Prş 31 Arl 2020, 00:02

hiçbirşey yapmayan bld baskanları varmıdır diye merak ediyordum geçmişten bu yana

izmir ve istanbula medya showları kampanyalarla 2 bld baskanı seçildi halkta inandı samimi buldu

ama ikiside resmen showmen cıktı imamoglu iyi bld baskanı olamaz ama cok iyi bir aktör olabilir

soyer ise ki kendisini övmüşlügüm vardır koskoca bir 0 abartmıyorum ve bütün ilçeleri gezen birisi olarak söylüyorum hatta bazı ilçe baskanları soyerden daha basarılı

kocaogluna laf etmıstık ama kocaoglu ciddi ciddi kalıcı pek çok şey yaptı

soyer görevi bitince aklımda kalan sadece zamlar kalacak 90 dk icin yaptıkları rezillik kalacak

kocaoglu kalsaydı bari adam iyi kötü somut şeyler yapıyordu

Tacettin Şenel

3 ay önce - Prş 31 Arl 2020, 00:04

Alıntı:
Baktım geçmiş mesajlarına ama herhangi bir şey göremedim 2014 yılında katılmışsın buraya ama 1 tane bile fotoğrafın ana sayfaya çıkmamış mesela.

İşine geldiğini görüyorsun işine gelmediğini görmüyorsun Konunun Anasayfaya resim çıkmasıyla veya çıkmamasıyla ne alakası var Sen onu bunu bırakta hangi atılan üyelerdensin onu söyle banaki tanıyabileyim böyle tanıyamıyorum Biraz görün gerçekleri görmesini bilin gerçekleri konuşun yalakalık yapmayla olmaz eskiklikleri örtmeyle olmaz Görmemezlikten gelmeylede olmaz Koskoca Şehir bu yahu böylemi hizmet gerçi bu bile fazla Ben boşuna Ümidi kestim demedim Hakediyoruz biz İzmirli olarak....

Sezer10

3 ay önce - Prş 31 Arl 2020, 00:32

çevre kirliliği

ccahit
3 ay önce - Prş 31 Arl 2020, 00:34

Alıntı:
çevre kirliliği

Kesinlikle hem hava kirliliği hemde genel moloz ve çer çöp kirliliği oldukça fazla olan yerler var.

Tamalper35
3 ay önce - Pzr 03 Oca 2021, 21:25

Bence 1. Sorun üçkuyular bostanlı geçisi. İkincisi ise gıda çarşısı, alsancak ege mahallesi ve çankaya üçgenine bozan demiryolu hatlarının yer altına alınmaması. Demiryolu yer altına alınsa ortadaki ölü bölge canlanır, şu anki hali kanser gibi. Gündüz bile dolaşılmaz. Ayrıca mürselpaşa caddesi yan yolu yapılmış ve iki şeride sağa dönmesine rağmen demiryolu engeli sebebi ile gida çarşındaki yolla birleşemiyor. Eğer demiryolu yer altına alınma ihtimali sıfırsa en azından yeraltı geçidi yapılmalı. Üstelik o bölge hastane, avm ve gökdelenlerde yükselirken ihtiyaç da olacak. Öbür türlü gıda çarşışı kapan gibi batısı ve kuzeyi demiryolu ile kapatılmış.

sayfa 28
« önceki   123 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet