Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 27

İzmir'in çözüme ulaşması gereken ilk sorunu ne ?
Kara ulaşımı 7.9%  7.9%  [25]
Yatırım eksikliği 31.2%  31.2%  [99]
Metro çalışması 16.7%  16.7%  [53]
Çevre, deniz ve hava kirliliği 10.1%  10.1%  [32]
Doğalgaz boruları 1.6%  1.6%  [5]
Turizm yatırımları 3.8%  3.8%  [12]
Üçkuyular - Bostanlı geçişi 1.9%  1.9%  [6]
Ruhsatsız yapılaşma 26.8%  26.8%  [85]
Toplam Oy : 317

mahmut11
3 ay önce - Sal 29 Arl 2020, 00:19

bunun alt yapı sorunları ile alakası nedir?
istanbulda kötü semtler olması, izmirde selleri durduruyor mu?
market yangın yeri, pazar ateş pahası, izmirde altyapının berbatlığını değiştirir mi?
konu ile alakası nedir?
duraktan otobüse binilemiyor
yollar GÖL!
Hem de öyle gecekondulardan bahsetmiyorum
Ana arterlerden bahsediyorum
Günde 2 milyon insan geçiyor buralardan!

trabzonda sel olunca da
Uganda'da insanlar açlıktan ölüyor diyelim

Üsküdarı deniz basınca
Penguenler yalnız diyelim

Ne alaka!

En son mahmut11 tarafından Sal 29 Arl 2020, 00:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Canerizm
3 ay önce - Sal 29 Arl 2020, 00:20

Herkes kendi partisini temiz tutma derdinde her iki tarafında çok büyük yanlışları var
şimdi izmire gelicek olursak
Sahil kesimi hariç diğer bölgelerin yolları berbat bi halde izmirde
özellikle yağmur yağdığında izmirin çoğu bölgesindeki yollar çamur içinde kalıyor ve mazgallar ve altyapı yetersiz kalıyor

Ulaşım soruna gelirsek büyükşehirin yaptığı demiryolu (metro) vb çalışmalarına lafım yok ellerinden geldiğince bir şeyler yapıyorlar ama trafik cidden berbat

4.5milyonluk bir şehirde trafik cidden sıkıntılı belediyede bu konu hakkında en ufak bir çalışmasını görmedim, bazı bölgelerde battı çıktıya ihtiyaç var,alternatif yollara ihtiyaç var ama büyükşehirin bu konuda en ufak çalışması yok

altyapı türkiyenin bütün şehrinde yetersiz ama durum izmirde daha bi vahim

körfez deki koku sorunuda bazı bölgelerde var bazı bölgelerde yok ama bu sene önceki senelere göre artış vardı bu konuda da

tunç başkanda halkı önemsemiyor hatta aziz kocağlundan bile beter
ahmet piriştinadan sonra adam akıllı biri geçmedi yönetime
artık bu şehirde değişim görmek istiyorum çünkü bu şehiri yönetenler oyları çantada keklik görüyor ne bir hizmet var ne de başka bir şey yetersiz kalıyorlar

artık partisi farketmez akp-mhp-dsp-ip veya diğerleri bu şehirde bir değişim şart

saymyname
3 ay önce - Sal 29 Arl 2020, 00:24

Alıntı:

Sahil kesimi hariç diğer bölgelerin yolları berbat bi halde izmirde

Bu çok yanlış ben mithatpaşada oturuyorum sahilin bir arka sokağı buradaki yol köy yolundan hatta dağ yolundan beter abdül batur yapıcaz dedi ama gelişme yok şu caddeyi bir türlü düzeltemediler cadde tam anlamıyla izmirin sorunlarını anlatıyor kaldırım otopark trafik

Canerizm
3 ay önce - Sal 29 Arl 2020, 00:26

Alıntı:
Bu çok yanlış ben mithatpaşada oturuyorum sahilin bir arka sokağı buradaki yol köy yolundan hatta dağ yolundan beter abdül batur yapıcaz dedi ama gelişme yok şu caddeyi bir türlü düzeltemediler cadde tam anlamıyla izmirin sorunlarını anlatıyor kaldırım otopark trafik

Neyse işte farkettmiyor izmir geneline genelliyecek olursam çoğu bölgede sıkıntı var izmirde
hele karabağlar berbat

Atlas101
3 ay önce - Sal 29 Arl 2020, 00:35

Açıkçası İzmir trafiğine ben alışmış durumdayım hatta bundan zevk almaya başladım.
Yani birde şöyle bir perspektiften bakacak olursak metropol bir şehirde yaşıyorsun bazı sorunlarıma katlanmak gerek.
Yok ben büyük yerde yaşayamam diyosan da o zaman da karar senin tabi.
Ha bir de işi gücü sebebiyle mecburen yaşamak zorunda olanlar var ama her gün de lanet olsun bu ne keşmekeş kaos böyle demek insanı gerçekten yorar her anın tadını çıkarmak lazım bence.
Üst sayfalarda yağmurlu havada trafikte fotoğraf paylaşan arkadaş mesela radyoyu açıp yağmurla birlikte o anın tadını çıkarmayı denedin mi merak ettim? ☺

mahmut11
3 ay önce - Sal 29 Arl 2020, 00:37

Ben rahattım zaten.
Mesele ben değil ki, beni boşver gitsin.

Siz evinizden durağa kadar yürüyüp, otobüse binebildiniz mi.
Durakların çevresi göllerle dolu.Otobüs bile yanaşamıyor.
O göl ün içine girerek otobüse binebilirsiniz.

İZBAN'dan inip otobüslere yürüdünüz mü?
İzbandan çıkarken bile her yer göl.

Ben spoty açarım, keyfime bakarım.
Bu, altyapı sorunlarını düzeltir mi?

Atlas101
3 ay önce - Sal 29 Arl 2020, 00:44

Alt yapı yağmur suyu ayrıştırması büyük problem evet belediyenin bu konuda daha fazla yatırımı şart
Ayrıyeten rögarların temizliği de göl olmada etkili bence.

Demirköprü taraflarında oturuyorum geçen haftalarda İZSU ekiplerinin temizliği oldu ondan beridir yollarımızda göl olma sorunu yok.

Bütün kent genelinde yapılırsa sorun olmayabilir
Burda insanlara da iş düşüyor tabi biraz yediğini içtiğini o rögarlara atıp tıkanmasına neden olmasalar herkese daha az iş düşer

Tacettin Şenel

3 ay önce - Çrş 30 Arl 2020, 15:22

Her yer çöp içinde dedim yalan dediniz buyrun

Sahil Leş gibi lağım kokuyor dedim onada yalan dediniz buyrun

Gaziemir heryerde aynı sorun var

Altyapı sorunu var dedim onada itiraz ettiniz buyrun...

Şunuda ekliyeyim Madem ben 60 seneyi geçti İzmirde hikamet ediyorum Güzel komşuluklar dostluklarımız oldu Allah var eh alıştıkta ben burada karalama yapmıyorum İzmirin bunu haketmediğini demek istiyorum Güzel bir şehirdeyiz güzel bir sahilimiz var iklim şartlarımız güzel ama İzmir bunu Haketmiyor....

Atlas101
3 ay önce - Çrş 30 Arl 2020, 20:56

Alıntı:
Şunuda ekliyeyim Madem ben 60 seneyi geçti İzmirde hikamet ediyorum Güzel komşuluklar dostluklarımız oldu Allah var eh alıştıkta ben burada karalama yapmıyorum İzmirin bunu haketmediğini demek istiyorum Güzel bir şehirdeyiz güzel bir sahilimiz var iklim şartlarımız güzel ama İzmir bunu Haketmiyor....

Tacettin amca 60 yıldır yaşıyorum karalama yapmıyorum diyorsun da senin İzmir ile ilgili hiç güzel bir paylaşımın yokki 60 yılda hiç mi iyi bişey görmedin yahu şu koskoca İzmir’de? 1 tane bile güzel bir fotoğraf paylaşımın yok
Sürekli olumsuz şeyleri söylüyor, kötülüyorsun bu tam bir art niyetli olduğunun göstergesi başka açıklaması yok kusura bakma lütfen.

Tacettin Şenel

3 ay önce - Çrş 30 Arl 2020, 21:58

Alıntı:
Tacettin amca 60 yıldır yaşıyorum karalama yapmıyorum diyorsun da senin İzmir ile ilgili hiç güzel bir paylaşımın yokki 60 yılda hiç mi iyi bişey görmedin yahu şu koskoca İzmir’de? 1 tane bile güzel bir fotoğraf paylaşımın yok
Sürekli olumsuz şeyleri söylüyor, kötülüyorsun bu tam bir art niyetli olduğunun göstergesi başka açıklaması yok kusura bakma lütfen.

Geçmiş mesajlarıma bir bak bakalım Birçok paylaşımım var ben Balçovada oturuyorum bizim İnciraltı Kentormanı var hemen Üçkuyular iskelesinin yan tarafında Sokağa çıkma yasağından evvel biz her hafta mutlaka haftada üç sefer hatta dört sefer oraya giderdik kızımla oturur hem orman hem sahil havası alırdık Güzel bir şehirde oturuyoruz ama hizmet yok yahu İzmire yakışmıyor bu tablo Hizmet yetersiz....

sayfa 27
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet