Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin Kentsel Dönüşüm Projeleri
« önceki   123 ... 3940414243   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 40
Misafir 84f

1 yıl önce - Çrş 14 Ksm 2018, 22:32

Bazen düşünüyorum 2003 te Mahmut Arslan belediye başkanı seçilseydi Mersinde 15 yılda ne değişirdi diye

Misafir af6

1 yıl önce - Prş 15 Ksm 2018, 11:02

Eğriçam mahallesi,kentsel dönüşümle ilgili bilgisi olanlardan YARDIM ve bilgi istiyorum.

Nesrin333
1 yıl önce - Prş 15 Ksm 2018, 11:17
Mersin Yenişehir ,Eğriçam mahallesi kentsel dönüşüm

Nesrin33
4 ay önce - Prş 21 Hzr 2018, 16:17
Yenişehir beldiyesi Egricam mahallesi kentsel dönüşüm

MERSİN, Yenişehir Beldiyesi Egricam mahallesi kentsel dönüşüm.

Yıllarca süren, 'Egriçam mahallesi kentsel dönüşümle'ilgili söylentilerin sonuna gelindiğini düşünüyorum. (Yinede emin olmak için çok erken.).KISACA:Yenişehir Belediyesi'nden gelen elamanlar, evlerimizi içten, dıştan, damdan ,bahçeden, komşunun oradan,net ve brüt olarak ölçtüler. Ağaç sayılarını, evde kullandığımız malzemelerin kalitesini v.s.Hangi yöne baktığını, köşe başı olduğunu tek tek yazdılar. (Bu özellikler hesaplanacak ve BİZİM hakedişimize ARTI puan olarak yazilacakmış.)dendi.Gerisi trajikomik.Ben ,Kentsel dönüşümle ilgili bilgilere ulaşmak ıstiyorum. Internetten aramalarım hiç bir işe yaramıyor. Bilenlerden rica etsem, fikirlerini bizlerle paylaşırmısınız. Teşekürler.

Misafir ec1

1 yıl önce - Sal 04 Arl 2018, 09:55

Hükümet desteği olmadan kentael dönüşümü umutun seçimlerde bu durumu gözeterek karar verin

serkan33

9 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 01:30

Çilek ve Özgürlük mahalleleri acilen kentsel dönüşüme girmesi gereken bölgelerden birisi

(+)

(+)

(Foto:Remax Loca Mersin)

ilker333
9 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 02:57

Acil ki ne acil hem görüntü kirliliği hem terör yuvası

Semir34
9 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 10:57

Niye bu mahallede terörist saldırılar mı oluyor? Hendek mi açılıyor? Hiç duymadım öyle şeyler. Altını doldurun söylediğinizin... siyasi görüşü size uymuyor diye terörist demeye iyi alıştınız herkese... ayrıca ne biliyorsunuz? Utanmasanız tek tek kapıları işaretleyeceksiniz vatandaşın evinin... aynısını bazen istanbul gaziosmanpaşa için de söylüyorlar da altını dolduramıyorlar. Boş boş yorumlar. Vatandaşı genelleyip kutuplaştırmayın.

ilker333
9 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 11:21

Tek tek duvar yazılarının fotoğrafını mi çekeyim? D-400 karayolunun ateşle barikatla kapatılmasını mı yazayım?

Semir34
9 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 16:22

Aynısı Taksimde de oluyor ama terörist diye genellemiyoruz çok büyütme.

Oğulhan
9 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 16:26

Alıntı:
D-400 karayolunun ateşle barikatla kapatılmasını mı yazayım

40 yılda bir olan şeyleri her gün oluyormuş gibi yazma bence de. Sanarsın her gün her ay her sene GMK Bulvarı kapanıyor.

Her şehrin olaylı bölgeleri var. Ayrıca tapulu binayı yıkıp yerine yeni bina dikince içinde yaşayanların eğitim seviyesi mi yükseliyor sanıyorsunuz? Ya da O kitle büyükşehirlerden taşınıp geri göç mü edecek?

sayfa 40
« önceki   123 ... 3940414243   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET