Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
ERTUGRULGÖK

11 yıl önce - Pzr 16 Mar 2008, 20:21
Adanalılar Pendik Stadında Toplandı

STADYUMLAR İNDEKSİ için TIKLA*

Sitede ( - )puan lar almami saglayan Pendik Stadindaki Pendikspor-Adanaspor randevusunda az sayidada olsa istanbul da, cevresinde yasayan Adana lilar ve Adana dan gelenler Pendik Stadinda bir araya geldiler.Sonucunda beklenen oldu ve 90 dakikanin bitiminde Pendikspor 1 - Adanaspor 2 . Yakinda issallah tüm istanbul lu sporseverler taraftari olduklari renkleri desteklemek icin Adana da bizim konugumuz olacaklar.Cok yakinda istanbul daki tüm dostlarimizla Adana mizda görüsmek üzere...

En son ERTUGRULGÖK tarafından Pts 17 Mar 2008, 00:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ersinyılmaz

11 yıl önce - Pzr 16 Mar 2008, 23:00

İstanbul'da yaşayan bir Adana'lı olarak bu maça gitmeyi çok istemiştim ama olmadı. Memleketten uzakta birlik ve beaberliğin çok daha önemli olacağını düşünüyorum.
Pazar günü Gaziosmanpaşa'da buluşalım diyorum.

ERTUGRULGÖK

11 yıl önce - Pzr 16 Mar 2008, 23:41

752211 (-1) başlık anlamsız diye bana yine (-) puan vermisler.Cok üzüldüm .Arkadaslarim lütfen anlamli baslik dediginiz nasil oluyor? Yazarsaniz bu sayede yanlisdan dönmüs olurum.Hem benin gibi Almanya da yasayan Adana li bir Türk vatandasina biraz Türkce ders vermis olursunuz

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET