Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara EGO'nun Havalimanı Otobüs Hattı [ANK ]
« önceki   123 ... 109110111

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 111
Cemal Özen v22
3 hafta önce - Çrş 13 Ksm 2019, 00:04

Alıntı:
pursaklara kadar gotureyim dedi bindim arabaya pursaklar aile yasam merkezinin orada indim

Pursaklar AYM'nin oradan yine imkanlar kısıtlı. 486 dışında ilçe ÖTA'ları var sadece. (diğer ilçe EGO'ları farklı fiyat). Birkaç durak sonra Pursaklar hattı otobüslerini kullanabilirdin. Erken inmişsin. Deneyimle sabittir.

ysuf2011

3 hafta önce - Çrş 13 Ksm 2019, 00:09

Ben de giderken Kızılay a gidip oradan belko ya biniyorum dönerken de aynı şekilde dönüyorum vakit uzasada yapacak bir şey yok havaalanına giderken 487 yi hayatta kullanmam (çubuk hariç) nedeni ise Hem man körüklü ve 2007 ile o yol çekilmiyor bide yaşlı çok oluyor hiç unutmam Sıhhiye den çubuğa kadar ayakta gittim yaşlılar sağ olsun 2 gün ayak ağrısı çektim öta da ise koltuk araları dar oluyor sığamıyorum o yüzden çubuk hariç 487 yi tercih etmem

onurnazliaka
3 hafta önce - Çrş 13 Ksm 2019, 11:56

Alıntı:
Hava karardigi zaman o yoldan korkuyorum yilan,kopek cikar diye.

Yılandan korkma yalandan korktuğun kadar.

Maşallah öyle bir yazmışsın ki gören de seni Survivor'a katılmış sanacak. Hepi topu bir yıl ve karşıdan karşıya geçiş işte. Aşırı kolay değil ama dünyayı da kurtarmıyorsun ki sonuçta, abartma lütfen.

Alıntı:
Pursaklar AYM'nin oradan yine imkanlar kısıtlı. 486 dışında ilçe ÖTA'ları var sadece. (diğer ilçe EGO'ları farklı fiyat). Birkaç durak sonra Pursaklar hattı otobüslerini kullanabilirdin. Erken inmişsin. Deneyimle sabittir.

Her zaman çevre otoyolu öncesindeki son durakta inerim. Burada tüm hatlar geçiyor. Önemli bir noktaya parmak basmışsınız. Geçen hafta İzmir'den gelirken bir araç orada durup beni Pursaklar'a dek götürdü, tercihimi belirttiğiniz durakta kullandım.

mursel kasap
3 hafta önce - Pzr 17 Ksm 2019, 16:59

Havalimanina giderken belko air pursaklar aile yaşam merkezinin oradan yolcu alıyor mu.

ysuf2011

3 hafta önce - Pzr 17 Ksm 2019, 17:18

Evet alıyor

balciarif
3 hafta önce - Sal 19 Ksm 2019, 11:54

havalimanına en yakın yürüyerek hangi durakta inilip gidilir? belko ve havaş pahalı,

mursel kasap
3 hafta önce - Sal 19 Ksm 2019, 12:40

487 Çubuk ego veya Öta hattına binin vilsan durağında inin.22,23 dakikalık yürüyüş ile havalimanina ulaşırsiniz.Ek not 487 Çubuk ego ve Öta hattı tam 4.5 tl,indirimli 2.25 tl.

sayfa 111
« önceki   123 ... 109110111
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet