Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1584
atk16
4 ay önce - Çrş 25 Oca 2017, 10:21

Alıntı:
Fetö firarisi Fatih Üniversitesi eski rektörü şerif ali tekalan amerikada amerikan north Üniversitesine rektör olmuş.

Nasıl bu kadar rahat oluyor yahu. ABD kendi ülkelerine giren tüm FETÖ'cülere vatandaşlık mı dağıtıyor.

ceyhun axoy
4 ay önce - Prş 26 Oca 2017, 03:16

mahmut11
4 ay önce - Cum 27 Oca 2017, 22:23
FETÖ'den ihraç edilen memur İl Milli Eğitim Müdürü'ne silahlı saldırı düzenledi

Olay, saat 17.30 sıralarında Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde meydana geldi. Mesaiden çıkan ve kısa bir süre önce Sakarya İl Müdürlüğü görevine atanan İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, şoförü Menderes Peker’in kullandığı 09 ACV 45 plakalı makam aracıyla müdürlük binasından ayrıldı. Aracın köşeden döneceği sırada Efeler Güzelhisar İlkokulu’nda sivil memur olarak görev yaparken FETÖ/PDY terör örgütü soruşturması kapsamında kamudan ihraç edilen Murat S. (38), gizlendiği iki aracın arasından yola çıkarak makam aracının önünü kesti.

MAKAM ŞOFÖRÜ MÜDÜRÜ KORUDU
İl Milli Eğitim Müdürü Töre’yi daha öncede SMS, sosyal medya ve yayın organları aracılığıyla tehdit eden Murat S., belindeki silahı çıkararak araca doğru bir el ateş etti. Makam şoförü Menderes Peker, araçtan inerek saldırganın üzerine atladı. Peker saldırganın elinden silahı almaya çalışırken yaşanan boğuşma sırasında silahın ateş alması sonucu makam şoförü elinden yaralandı.

SALDIRGAN KAÇTI
Makam şoförü Peker’in silahı elinden alması üzerine panikleyen saldırgan, ara sokaklara kaçarak izini kaybettirdi. Kısa sürede bölgeye gelen polis ekipleri, saldırganın yakalanması için geniş çaplı araştırma başlattı. Yapılan inceleme saldırıda kullanılan silahın kuru sıkı olduğu belirlendi. Saldırıdan makam şoförü sayesinde yara almadan kurtulan Pervin Töre, emniyete giderek saldırgan Murat Sözkesen’nden şikayetçi oldu.

"SİLAH ELİMDE PATLADI"
Yaşanan korku dolu anları anlatan makam şoförü Menderes Peker, “Biz mesai çıkışı arabayla yol çıktık. Birden aracın önüne çıkıp ateş etti. Bir kez ateş ettikten sonra ben araçtan inip üzerine atladım. Silahı elinden almaya çalışırken silah ikinci kez patlayınca yaralandım. Sonra kaçıp uzaklaştı” diye konuştu.

EnSonHaber

FETÖ'cü olup yurt dışına kaçan eskiden bir üyemiz vardı. O da bir ara Aydın da yaşamıştı.
SALDIRGANI TANIYOR MU

mahmut11
3 ay önce - Pts 30 Oca 2017, 17:29

Edirne'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan eski TRT spikeri Hamza Günerigök, yasa dışı yollardan Yunanistan'a kaçmaya çalışırken gözaltına alındı.
Alınan bilgiye göre, 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığına bağlı hudut birlikleri, Meriç ilçesi yakınlarındaki askeri bölgedeki kontrollerde, hakkında FETÖ/PDY'ye üye olduğu iddiasıyla gözaltı kararı bulunan Günerigök'ü yasa dışı yollardan Yunanistan'a çıkma hazırlığı yaparken yakaladı.

Zanlının üst aramasında bulunan 5 bin 200 dolara el konuldu.

Günerigök, jandarmadaki ifadesinin ardından Uzunköprü Adliyesine sevk edildi.

Hurriyet

mahmut11
3 ay önce - Cum 03 Şub 2017, 04:04

Beni en çok üzen de bunlar müslüman milliyetçi vatansever taklidini nasıl bu kadar iyi yapyorlar.

-

iyotsuz tuz
3 ay önce - Cum 03 Şub 2017, 09:44

Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın Öldürülmesi

DHKP-C’li terörist Şafak Yayla ile FET֒cü terörist Ahmet Sait Yayla (kuzenler)

Ahmet Sait Yayla FET֒nün önemli isimlerinden biri. Emniyet görevlisi olan Ahmet Sait Yayla, 17 Aralık darbe girişiminin başarısız olmasından sonra, polislikten ihraç edileceğini düşündü. Bu sebeple de bir üniversiteye mahkeme kararıyla akademisyen olarak geçiş yaptı. Bu kararda yargıdaki FET֒cü isimler Yayla’ya destek oldu. Bu şekilde meslekten ihraç edilmesini engelleyen Ahmet Sait Yayla, Kasım 2015’te ABD’ye kaçtı.

Araştırmanın tamamı: http://fetogercekleri.com/cinayetler/savci-mehmet ...durulmesi/

mahmut11
3 ay önce - Cmt 04 Şub 2017, 15:06
Fethi Sekin'in şehit edildiği saldırıda bombalı aracı satan kişi FETÖ'cü çıktı

İzmir Adliyesi'ne düzenlenen ve polis memuru Fethi Sekin ile mübaşir Musa Can'ın şehit olduğu saldırının FETÖ- PKK ittifakıyla yapıldığı ortaya çıktı. PKK'lı iki teröristin ölü olarak ele geçirildiği saldırıda üst aklın FETÖ olduğuna dair somut veriler elde edilmişti. Teröristlerden birinin roketatarla FETÖ soruşturmalarını yürüten C Blok ikinci kattaki savcıları vurmayı hedeflediği tespit edilmişti. Saldırıda öldürülen PKK'lı teröristler Mustafa Çoban ile 'Pir Doğan Ararat' kod adlı Enis Yıldırım'ın saldırı sonrası adliye önündeki ikinci bir araç ile kaçmayı planladıkları belirlenmişti.

İNTERNETTEN SATTIM ' DEMİŞTİ
PKK'lı iki teröriste, adliye önünde patlattıkları aracı A.K. isimli PKK'lının verdiği tespit edildi. A.K.'nin saldırıdan önce Kuzey Irak'a kaçtığı belirlenirken aracı PKK'lı A.K.'ye satan kişinin Kürşat Arslantürk olduğu belirlendi. Bu kişinin FETÖ'nün şifreli haberleşme ağı ByLock kullanıcısı olduğu ortaya çıktı.

FETÖ üyesi olduğu gerekçesiyle saldırıdan bir hafta sonra tutuklanan Arslantürk'ün uygulamayı yoğun kullanan üyelerin yer aldığı 'kırmızı' ByLock listesinde olduğu tespit edildi. Saldırı sonrası gözaltına alınan Arslantürk aracı internetten sattığını söylemişti. Ancak yapılan araştırmada Arslantürk'ün birçok kez A.K. ile telefonda görüşüp buluştuğu ortaya çıktı.

YENİAKİT

ALLAHIN belaları şerefsizler!!!

serkanvmp
3 ay önce - Cmt 11 Şub 2017, 16:32

Güten Terör Örgütüne yeni tutuklamalar

Alıntı:

Samsun merkezli 4 ilde FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan 28 eski emniyet personelinden 21'i tutuklandı.

http://www.birgun.net/haber-detay/21-emniyet-pers ...46497.html

yusufyuşa23
3 ay önce - Cmt 11 Şub 2017, 17:00

Fetöcü Ahmet Sait Yayla Şanlıurfa Asayiş Şube Müdürü iken ünvanı Doçentti. Sonra Harran Üniveristesine akademisyen olarak geçti.

mahmut11
3 ay önce - Cmt 11 Şub 2017, 17:12

Gaziantep bunların kalesi. Fatih Tezcan da bu konuda eleştirilerini paylaşıyordu.

Demek G.Antep dışında buralarda da örgütlüler.

Allah, vatanımıza göz diken bu soysuzları, pislikleri KAHRETSİN

AMİN..

sayfa 1584
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET