Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1583
hamdiozgun

1 ay önce - Prş 15 Arl 2016, 10:21

orhan kardeşin paylaştığı video yu seyrederken gülmekten öldüm ya yok böyle birşey

ahmet1965
4 hafta önce - Pts 19 Arl 2016, 22:47

ABD Fetö şarlatanını kolay kolay teslim etmez..Etinden sütünden ihanetinden yararlandığı bir şarlatanı yakın bir zamanda hastalık..! vs bir sebeple temiz bir şekilde halleder..Böylelikle bu muhabbettende kısa yoldan şiş ve kebap yanmadan kurtulmuş olur.Sonrada ölmeseydi inanın tam size verecektik geyiğini ortaya karışık yapar..Fetö de nalları diktikten sonra nereye koşar onu Allah bilir..

mtoman
4 hafta önce - Pts 19 Arl 2016, 22:50

Trump şuan adım adım başkanlığa gidiyor. CIA emir alırsa kendisini paketleyip TBMM'nin önüne bile koyarlar.
ABD için FETÖ bitti. Onu kullananlar başta değil artık!

Bence bir kaç güne ya intihar eder.... Yol bitti..

mustafaeksi
4 hafta önce - Pts 19 Arl 2016, 22:50

Abd fötoyu Sattı
Taliban, el kaide gibi oldu sonları

rem0te

4 hafta önce - Sal 20 Arl 2016, 00:42

Cumhuriyet tarihinin en büyük terör örgütü Pkk,Dhkp-c,Asala falan filan değil.
Tarihin görüp görebileceği en büyük(şuan bu cümleyi kurarken dahi büyüklüğünü hesap edemiyorum) terör örgütü bu adamlar.
Bu adamları ne Hasan Sabbah açıklayabilir, ne de haşhaşiler açıklayabilir.Bu kadar muazzam derecede bir örgütü kurmak her adamın harcı değildir üstelik bu kadar gizlenmekte.Boyutlarını sen ben tahmin edemeyiz,edemezsiniz.Öyle anlatılacak derecede kimse bilemez bu adamları.

Tekrar ediyorum,Cumhuriyet tarihinin en büyük terör örgütü bu adamlardır.

Hamza Koçak
4 hafta önce - Çrş 21 Arl 2016, 02:10

Alıntı:
Gabon’da faaliyet gösteren Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ait tüm okullar Türkiye Maarif Vakfı’na (TMV) devrediliyor.

Bu anlaşmayla TMV, 8 Afrika ülkesi ile FETÖ okullarının devrine ilişkin mutabakat sağlamış oldu. Daha önce Gine'de 5, Çad'da 3, Somali'de 2, Sudan'da 2, Senegal'de 6, Moritanya'da 5 ve Nijer'de 5 okulun devri için anlaşma imzalanmıştı.

Adanali1981
4 hafta önce - Çrş 21 Arl 2016, 03:50

Hassan sabbah bu fetö'yü görseydi, inanın ben bunların önünde bir hiçim der kafasına silahı dayardı.

İbrahim A
4 hafta önce - Çrş 21 Arl 2016, 05:51

sizce fetönün bu tür suikastleri devam edermi? yoksa bunlar son çırpınışları mı?
hani olurya köşeye sıkışan kedi artık kaçamayacağını anlayıp var gücüyle saldırırmış işte bu yüzden fetönün son günleri türkiye için biraz sancılı geçebilir gibime geliyor

Cemoli D18
4 hafta önce - Çrş 21 Arl 2016, 08:58

FETÖ ve yapılanması hala her yerde aktif olabilir.
Kimin ne olduğu ve nerede olduğu bilinmiyor.
Bir de halkın büyük bir kısmında şu algı oluştu; bir şey olsa bir olay olsa bunu da mı FETÖ yaptı diyorlar..

Arkadaşım adamların bu ülkede girmediği hane, gitmediği köy yok. Her yeri karış karış gezip bugünlere geldiler... Yani hala bunlara sinsice de olsa gönül veren ve destek verenler var...

yucellyas_05
3 hafta önce - Çrş 21 Arl 2016, 11:12

Alıntı:
Bir de halkın büyük bir kısmında şu algı oluştu; bir şey olsa bir olay olsa bunu da mı FETÖ yaptı diyorlar..

Ama bunu diyenlerin hepsi sinsice gönül verenler değil. İçlerinde elbette var ama şu bir gerçek: Olaylara 'gerçekleşir gerçekleşmez' paralel yapı, Fetö etiketi yapıştırılıyor.

"Bunu da mı Fetö yaptı" ile "Bu Fetö'nün işi" oranı birbirine yakın bence.

sayfa 1583
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET