Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Suatk

10 yıl önce - Sal 11 Mar 2008, 06:36
Fethullah Gülen nereye koşuyor? Fethullahçı Terör Örgütü FETÖ [SİYASET]

H.ibrahim

10 yıl önce - Sal 11 Mar 2008, 07:38

En son H.ibrahim tarafından Çrş 12 Mar 2008, 06:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

alperdundar

10 yıl önce - Sal 11 Mar 2008, 08:03

En son alperdundar tarafından Sal 11 Mar 2008, 15:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

Osman Yavuz
10 yıl önce - Sal 11 Mar 2008, 08:57

celal ayalp
10 yıl önce - Sal 11 Mar 2008, 10:18

Alıntı:
şimdi af çıkartilip tekrar dönmesi için zemin hazirlaniyor.

ortada af falan yok yargıtay mahkemenin verdiği beraat kararını onamış.

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=661788

lütfen bir konuyu tartışacak ve biribirimize faydalı olacaksak gerçekleri kanıtları ortaya koyalım.

daha mesaj 1 gol 1

böyle olmaz.

Aktoprak
10 yıl önce - Sal 11 Mar 2008, 10:57

En son Aktoprak tarafından Sal 11 Mar 2008, 11:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Murat Caner
10 yıl önce - Sal 11 Mar 2008, 11:10

Alıntı:
Türk'çe ye yararlarını gördüm lütfen yanlışım varsa sıralayın,

Türkçe olmalıydı. Çe çekim eki değil yapım ekidir. Tırnakla ayrılmaz.

Hiçbir dersane ülke eğitimine katkıda bulunmaz. Öğrencelikler kişilerin kendini geliştirmesi için okullarda verilmeyen alternatif öğrenceler sunar. Örneğin ney, ebru, salsa öğrenceleri. Bizde okulun yapması gereken işi dersaneler yapıyor. Yani Milli Eğitim'in beceriksizliği ile oluşan boşluğu dersaneler dolduruyor. Eğitim ulusal olmaktan çıkıyor. Devlet denetimi kalkıyor.

Fettullah Gülen dersanelerinde yan yana oturan bir kız ve erkek iyi karşılanmaz. Hatta azarlanarak yerleri değiştirilir.

Yanlışım yok boşuna düzeltmeyiniz. Hepsi yaşanmış deneyimlerin bir sonucu. Zaten bunu siz de çevrenizde görüyorsunuzdur.

Özden
10 yıl önce - Sal 11 Mar 2008, 11:47
Cemaat

Alıntı:
Tehdit olma konusu gelince Türkiye Cumhuriyeti Devleti için tehdit olamaz

Bu fikre kesinlikle inanmıyorum.

Fethullah Gülen ve cemaatinin hayalleri ve icraatları en yakın çalışma arkadaşı Nurettin Veren tarafından da ayrıca dile getirildi.

F.Gülen geleceğe yönelik dikkatli adımlarla ilerlemekte. Yapılan tüm çalışmalar devletin içine sızmak ve gelecekte ülkenin yönetimini ve şeklini değiştirmeye yöneliktir.
Resmi kurumlardaki kişilerle yakın ilişkilere girilerek cemaate çakilmektedir.

Bugün ABD'de yaptığı tatilde gösteriyor ki çalışma sadece Gülenle alakalı değildir. Bir ucu Büyük Orta Doğu Projesine dayanmaktadır. ABD Güleni bu projeye hazırlıyor diye düşünüyorum.

Ayrıca bakınız devlet kurumlarındaki kadrolaşma ve yapılaşma.

Borabaris
10 yıl önce - Sal 11 Mar 2008, 12:00

saadetim77
10 yıl önce - Sal 11 Mar 2008, 12:04

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET