Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Yunus18
12 yıl önce - Pts 15 Ekm 2007, 11:44

Adanalilar alinmasin ama böyle cirkin Stad görmedim...Insallah Belediye Baskaniniz Yeni Bir Stad ve Spor Komplexleri Projeleri yapar ve hayata gecirir. Adana güzel ve büyük sehir. Büyük yatirimlar lazim. Havalimani mesela sehirden uzak yere yapilamsi lazim ve en önemlisi Metro biterse önemli kesimlere uzatilmasi lazim.

Saygilarimla

weysell
12 yıl önce - Pts 15 Ekm 2007, 18:20

evet arkadaşım stadımız çirkin ve ortada alınacak bir durum yok. adana ya kısa vadede bir stad yapılacağını sanmıyorum en azından süperlige çıkanakadar. ama bizden daha kötü olan galatasaray var ve hatta bjk de iyi değil. onların bile yapamadığı şeyleri şuan bizim yapmamız gerçekten zor diye düşünüyorum. stad yapmak kolay gibi görünsede bence zor iş. milyondolarlık yapılar bunlar ve süperligde başarılı bir takımınız yoksa hele bu yatırımın olacağına inanmıyorum. ayrıca bu stadın çok kötü olduğunu değil de çok bakımsız olduğunu düşünüyorum. eklentiler yapılarak çok harika bir stad olabilir. en basiti izmir in 70 binlik stadı ne kadar berbat bir stad iken üniversite oyunları için harika bir hal alması ki devlet bu kadar büyük bir organizasyon için bile yeni bir stad yapmaktan kaçındı düşünün artık.

weysell
12 yıl önce - Sal 16 Ekm 2007, 20:41

evet arkadaşlar aldığım sıcak bir haberi sizinle paylaşmak istedim. bizzat yetkili ağızdan duyduğum bir haber. yakın zamanda adana 5 ocak stadının yıkılmasını gündeme getireceklerini söylediler. stadın yerine finans merkezi yapılabileceği söyleniyor. haber adana kent meclisi başkan vekilinden.

Nadir Yılmaz

12 yıl önce - Sal 16 Ekm 2007, 23:46

Alıntı:
evet arkadaşlar aldığım sıcak bir haberi sizinle paylaşmak istedim. bizzat yetkili ağızdan duyduğum bir haber. yakın zamanda adana 5 ocak stadının yıkılmasını gündeme getireceklerini söylediler. stadın yerine finans merkezi yapılabileceği söyleniyor. haber adana kent meclisi başkan vekilinden.

Böyle birşeyin olması için yeni stadın yerinin belli olması gereklidir ön çalışma bile yapılmadan böyle karar alınmışsa ilk yanlış yapılmış demektir.Yeni bir stad yapılması elbette gereklidir şu andaki stadın arsa değeri iki adet stadı yapacak kadar değerlidir buna herkes memnun olur,stadın taşınması gereklilik arz etmektedir çünkü park yeri sorunu ve kapasite azlığı handikap oluşturmaktadır ve takımlarımız süper lige yükseldiği zaman uefa kriterlerine uymak için şimdiden planlı ve programlı çalışma yapılmalıdır.

ismet07
12 yıl önce - Çrş 17 Ekm 2007, 01:31

sayın weysell,
kuzum siz yıkım haberinden başka birşey vermez misiniz allahaşkına? gördüğümüz bildiğimiz her bina için "duydum yıkılacak" diyorsunuz. madem bu kadar yakınsınız belediye kaynaklarına, o zaman söyleyin, bu adana'yı komple kepçelerle ters çevirsinler, daha sonra uygun bir yer bulup yeni bir adana inşa etsinler. adanalılar çadırda madırda idare eder yenisi kurulana kadar.
bildiğim kadarıyla mevcut belediye başkanının son dönemi bu dönem. evinizi, mahallenizi, yerinizi, yurdunuzu korudunuz korudunuz, yoksa yıkım aşkına gider alimallah. ne yıkarmış be helal olsun..

serhatköprülü

12 yıl önce - Çrş 17 Ekm 2007, 01:40

Burasının sohbet bölmüne dönmemesi için kısa ve öz konuşacam arkadaşlar.Uluslararası bir firma yeni bir stad yapacak ama bu yer karşılığında .Bu aldığı yerede Ticaret merkezi yapmayı düşünüyorlar.Bunuda yıkmadan yapamazlar ama değilmi ?

ismet07
12 yıl önce - Çrş 17 Ekm 2007, 01:42

doğrudur.. demek 5 ocak stadının yeri de milleti rahatsız ediyor. ne şanslı bir nesiliz demek ki.. tarihin en akıllı şehir planlamacıları bizim dönemimize denk gelmiş..

En son ismet07 tarafından Çrş 17 Ekm 2007, 01:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

can.
12 yıl önce - Çrş 17 Ekm 2007, 15:46

Bence yeni stad gösterdiğim yere yapılmalı..metronun son durağının çaprazına .metroyla yer altından bağlantı sağlanmalı ve gelen yolcular gidicekleri tribüne göre yolu takip edip hiç yukarı çıkmadan direk kendi tribünlerinin kapısına çıkmalı

Bekir Kurt

12 yıl önce - Pzr 21 Ekm 2007, 10:48

Maalesef Adana'nin SüperLig'i birakin, 2. Lig olarak tabir edebilecegimiz 1.TFF Liginde dahi takimi yok.

Adana Stadi gercekten sehir icinde kalmis bir yer. Fakat Adana'nin gecmis zamanlarda oldugu gibi Süper Ligde oynayacak takimi olmadigi gibi, kazaren bir takimi ciksa, onun burada tutunmasi zor gibi görünüyor. Neden Sabanci Grubu vs. gibi ekonomik gücü olan is cevreleri hic degilse Adana nin bir takiminin Süperlig'de tutunabilmesi icin ekonomik destekler saglamazlar? Bu is belediyeler sayesinde bir yere kadar geliyor, fakat is cevrelerinden köklü destegine ihtiyac var.

Eger Adana'nin herhangi bir takimi Süperlig'de devamli kalacak kadar iddiali olabilirse, yeni bir stad vazgecilmez olur.

Böyle bir durumda, sehir kenari, metro ve diger toplu tasima alternatifli bir altyapisi olan müsait bir yere yeni bir stad yapilir.

kubilay
11 yıl önce - Cum 28 Arl 2007, 01:25

stadyumumuz içinde bisürü söylemler var yenisi yapılcak gibi vs.. ama her zaman ki gibi lafta bu takımlarımız için adana mız için artık bu stad eski ve küçük yetkililerin bunu artık görmesi ve gereğini yapması lazım

sayfa 3
« önceki   1234 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET