Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
burkay_01
12 yıl önce - Çrş 24 Oca 2007, 14:02

Bence Stadtan önce Süper Lige bir takım çıkartalım da stad uzun vadede yapılabilir.Ayrıca bu stad için yetersiz demek doğrudur ama sorum adanalı arkadaşlara Adanaspor 1.ligde iken kaç kez maçlara gittik?

coşkun01

12 yıl önce - Prş 08 Şub 2007, 16:50

sorun adanasporun 1 lıgdeyken kaçkez maça gıttık degıl adanaspor takimi adana halkinin,sahıp çikmasi gereken bır takimdir.
ben yaklaşık 10 senedir adanaspor maçlarına giderim o günden bu güne degişen çok şey var. ilk önce adana halkı takımına adanasporuna sahip çıksın ondan sonra stadın en güzeli yapılır.

kebabman_sefik AKKURT

12 yıl önce - Çrş 21 Şub 2007, 05:50

Daha iyisi mutlaka yapilmalidir.Yapilamiyorsa mutlaka iyilistirilmesi gerekmektedir.
Futbolseverler yagmurlu havalarda islanmaktan,sicak havalarda gunesin baslarina gecmesinden kurtarilmalidir.
http://img157.imageshack.us/my.php?image=dsc06801uw6.jpg

stad en guzel mahellede ,trafik sorunu ve cevre kirliligi olusturuyor gorusune katilmama ragmen orada yasayanlarin sikayet etme hakki olmadigini dusunuyorum....

Adanaspor ve Adana Demirspor Adana'nin vazgecilmez birer parcasidir...Stad insa edildiginde cevresinde bu kadar cok  yuksek katli bina yoktu...Bu binalari  yapanlarinda,alanlarinda ,orada yasayanlarinda  boyle oldugunu bilmiyorduk deme haklari yoktur.Stad ve Adana'nin profesyonel spor kulupleri kendilerinden daha once oradaydi!
Stadin cevresinde oto park alanlari olusturulmamissa bu da belediyecilerin zaafidir.
Stad onunde kurulan semt pazarini istemiyoruz diyen yok!Mac ile benzer sorunlar yaratan hemde daha uzun sureli yaratan bu hareketlilikten sikayet eden yok!

Stadi kullananlar tarafindan(Adanaspor ve Adana Demirspor) hem stad kirasi ,hem personel giderleri, hemde temizlik giderleri karsilanmaktadir.Bu nedenledirki gise girdilerinin yarisindan fazlasi bu giderleri ancak karsilayabilmektedir.

Adana da futbol kulturunu yok etmeye calisanlar  basaramayacaklardir..Ben ve arkadaslarim hep karsilarinda olacagiz.Her sezon sezonluk biletimizi alacak,gidebildigimiz kadar maca gidecegiz. 5 ocak stadi benim anilarimda buyuk yer kaplar.

3-16 subat tarihlerinde Turkiye'deydim...11 Subat 2007 tarihinde 5 Ocak stadinda muhtesem bir gun gecirdim.

Bugune ait fotolara

http://www.flickr.com/photos/sefik_akkurt/sets/72 ...529949283/  den bakabilirsiniz.

5 Ocak gazetesi beni ilginc bulmus olacakki spor sayfasina resmimi koymus.

http://www.kebabman.tv/ben/gazete.jpg

4 Subat gunu Tarsus 'ta yine mactaydim.14 subat gunu Kartal/Istanbul da yine mactaydim.
Stadin yani basinda oturupta stada gelmeyenler,televizyondan baska maclari izlemeyi tercih edenler,takimlarimizin zayif kalmasina neden olanlar,sunlar,bunlar,onlar kusurumuza bakmasinlar...Her zaman onlari rahatsiz etmeye devam edecegiz  
Bizler icin futbolsuz Adana ,Adana degildir! Adana dunyanin en guzel sehiri haline getirilse bile bu sehirde Adana Demirspor yoksa ben neyleyim orayi!isteyenin olsun..

kebabman_sefik AKKURT

12 yıl önce - Sal 17 Nis 2007, 10:01

5 Ocak Stadi...
Cocuklugumda Adana'da bildigim zemini yesil cimlerle kapli tek futbol sahasiydi..
5 Ocak stadi ambiyansini yaratmak icin kanal boyunca cimenleri torbalara doldurup ,kilometrelerce sirtimda tasiyip sokak arasindaki sahamiza serpistirmeme ilham veren yerdi.
5 Ocak zemininde futbol oynasaydim harikalar yaratacagima inanirdim.
Lise yillarinda 19 Mayis gosterileri provalari esnasinda ilk kez ,1981-82-83'de cimlere basma zevkini yasamistim.
Saha zemininin tribunden gorundugu gibi dumduz olmadigini ,sahanin orta bolumunun diger bolumlerden daha yuksek oldugunu o an  farketmistim..
Son Adana ziyaretimde futbolcularimizin defalarca topu cizgisinden gecirmeye calistigi  kalenin arkasindan fotograf cekmeyi ihmal etmedim

Kalenin sol direginin ic tarafinda guney kale arkasina astigim pankartta ise "Bize Her Gun 14 Subat" ibaresi yer almaktadir

(+)

Nadir Yılmaz

12 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2007, 03:40

Kayseri yeni stadını bitirmek üzere Konya,Antalya,Trabzon,Rize yeni stad projelerini hayata geçirmek için düğmeye bastılar ama Adanada bu konuyla ilgili bir çalışma yok stad şimdiden yetersiz geliyor Takımlarımız süper lige bir adım daha yaklaştılar bir an önce yeni bir stadın yapımına başlanması gereklilik arz ediyor.

Nadir Yılmaz

12 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2007, 21:42

Adana 5 Ocak stadında en kısa zamanda milli maç oynanacağı haberleri aldık bu bize gurur verdi maraton tribün komple koltuklandı ama eksik birşey varki 5 Ocak stadına yakışmıyor skorboard çok ilkel acil olarak modern hale getirilmelidir en son Norveç maçına ev sahipliği yaptığımızda dış ve iç basına bayağı bir malzeme olmuştu.

Nazmi
12 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2007, 23:58

adananın güzel stadı var,yalnız kale arkalarını maraton türübünlerin seviyesine getirilir maratonların üstü kapatılırsa,çok daha güzel olur,büyük son sistem skorbor da şart

Hakan ERTÜRK

12 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2007, 23:34

norveç maçı oynanlı kaç yıl oldu ben unuttum bile eğer o kadar malzeme olduktan sonra basına,müdür halen görevinde duruyorsa yazıklar olsun binlerce kez,hemen istifa etsin çünkü adana artık bulunduğu klasmanın gelişmelerini takip edemeyen yöneticilerden kurtulmalı,iş bilmeyen gündem takip edemeyen m.vekili müdür vali şu bu bizimi bulur arkadaş,heralde bizde bi sorun var..

Hakan ERTÜRK

12 yıl önce - Pzr 30 Eyl 2007, 00:20

Adana büyükşehir Belediyeszi geliştirdiği projeyle Adana'da 117 Milyon YTL'ye mal olacak sporköyü yapacak. Sporköyünde uluslararası standartta stadyum, yüzme havuzları,

kapalı spor salonu bulunacak. Sporköyünün Real carrefour civarrı, veya Çukurova Üniversitesi arkasında yapılması planlanıyor. 5 Ocak stadı Sporköyünün bitmesiyle yıkılarak yerine işmerkezi yapılacak. Projenin 3 yılda tamamlanması planlanırken, projeyle ilgili son karar yine Başkan Durak tarafından verilecek.

son gelişmeler bunlar zaten aytaç başkan olmasa adananın hali perişan bence..

alimunzur3
12 yıl önce - Pzr 30 Eyl 2007, 07:16

adananin hali mukemmel zaten :/..aytac durak baskan olmasa ne kadar dibe vurablirdi her anlamda su guzel adana..varmidir acaba bunun otesi.
spor koyunude parselledigi arazilerin yakinina yaptirir..buradan hareketle cü'nün arkasi oldukca musait gibi duruyor..eger bununla spor anlaminda bi zafer kazanacaksa guzelim adana bu zaferin adı pirus'tur..

sayfa 2
« önceki   123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET