Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Sucuğu mu? Afyon Sucuğu mu?
« önceki   123 ... 888990   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2

sucukta bir numara kim
KAYSERİ 46.3%  46.3%  [491]
AFYON 53.7%  53.7%  [570]
Toplam Oy : 1061

Erkut A.
9 yıl önce - Cum 07 Mar 2008, 22:04

Alıntı:
Bu başlığın kilitlenmesini hatta silinmesini talep ediyorum..

Altına imzamı atıyorum ve böyle bir başlık açılmasına şaşırıyorum, hatta koca bir yuuuh çekiyorum

Bu başlık silinsin lütfen ...
(Afyon Kayseri ne alaka hem yahu? Bizde Ordu - Giresun kıyaslaması ve buna benzer başlıklarmı açalım yani? ... Bu bir saçmalık ! lütfen silinsin...)

Saygılarımla.

yuksel77
9 yıl önce - Cum 07 Mar 2008, 22:07

Afyonun kaymağı Kayseri'nin sucuğu kalite arıyorsanız Kayseri sucuğunu yemelisiniz...Afyon sucuğu aşırı yağlı

mustafa

9 yıl önce - Cum 07 Mar 2008, 22:08

Afyonla arkadaş bu dedigin marklarını ben hiç bir yerde duymadım ama millete şahin sucukları dedimmi? hemen kayseri markası oldugunu bilirler

Ahmet Arif Hoca

9 yıl önce - Cum 07 Mar 2008, 22:10

Bu başlığın ülke tanıtımına ne gibi bir katkısı var acaba.?
Sayın yöneticilerimiz lütfen bu uyarılara kulak verelim.
Bu kadar üye seviyeyi korumak adına kilit istiyor.
Gerekmez diyorsanız bi zahmet bizleri bilgilendirin.

görkem 07
9 yıl önce - Cum 07 Mar 2008, 23:17

açıkcası kayseri sucuğunu bilemiyorum ama afyon cumhuriyet sucuğu gerçekten inanılmaz bir lezzet.marketlerdeki kangal sucuklara sucuk deniyorsa cumhuriyet sucuğu başka bişey.Bizzat cumhuriyet tesislerinde tattım.Düşündükçe bir hoş oluyor içim.

ENVER KARAUZ
9 yıl önce - Cmt 08 Mar 2008, 00:21

Alıntı:
Pastırma, sucuk vb ürünler Kayserimizle özdeşleşmiştir, Afyonkarahisar ile rekabet içerisine sokulması dahi düşünülmemelidir..

Ben de Zafer arkadaşımızın düşüncelerine katılıyorum. Ayrıca yıllardır Kayseri firmalarının belki de ihtiyaç duymadıkları için "Kayseri" ismini ön plana çıkararak reklam yapmamaları yüzünden bu noktaya gelindiğini düşünüyorum. Afyon da kavşak noktası olması avantajını da iyi değerlendirerek markalarını ön plana çıkarmayı başarmıştır. Ancak sonuç olarak bu ürünler Kayseri ile özdeşleşmiştir. Bu başlığın gereksiz tartışmalar dışında pek faydalı olacağını düşünmüyorum.

Saygılarımla,

ali rıza safaoğlu
9 yıl önce - Cmt 08 Mar 2008, 00:34

Afyonlular sucuk işi ile uğraşacağına kaymak işine ağırlık verseler çok daha iyi olur.unutmayalımki sucuk ve pastırmanın ana vatanı K A Y S E R İ başka alternatifide yok.

ismail deveci
9 yıl önce - Cmt 08 Mar 2008, 00:42

Kayseri ve Afyon sucuklarının tadına baktım.İkisi de çok lezzetli ve kaliteli.Birbirleriyle yarış halinde olmaları iyi birşey bana göre.Rekabet ürünün daha kaliteli ve lezzetli sunulmasını sağlar kanımca.Bununda memlekete katkısı olur sanırım.bence hoş birşey keşke bunu diğer sektörlere de yayabilsek,memleket daha hızlı kalkınır.Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum?

ilker22
9 yıl önce - Cmt 08 Mar 2008, 00:49

Saçma olmuş biraz.Şimdi Kayserili bir uyanık esnafta kaymak üretse.Afyon un kaymağına rakip Kayseri kaymağı dese ne olur.Afyonular bir düşünsün kaymakla özdeşleşmiş şehirlerine rakip başka şehirden kaymak larına rakip çıkıyor.

Eğer hiçbirşey olmazsa ileride ülkemizde her ilde herşeyi en iyi kalitede bulabiliriz.Kayserinin nesi meşhur dendiğinde bir tomar liste çıkabilir.

Bülent Kaygisiz
9 yıl önce - Cmt 08 Mar 2008, 01:44

sucuk kayserinin ürünüdür, afyonlular kayserini ürününe sahip cikacagina kaymaga sahip ciksin
kayserinin sucugu bir numaradir

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 888990   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET