Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Phileas Marka İlk Metrobüs Aracı Nihayet İstanbul'a Geldi!
« önceki   123 ... 767778   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
kilitli
sayfa 2

Metrobüs hattına Phileas almak gerekli miydi?
Evet, fiyat farkına değer 36.4%  36.4%  [172]
Hayır, boşuna masraf 63.6%  63.6%  [301]
Toplam Oy : 473

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Prş 06 Mar 2008, 01:45

Az evvel asıl metrobüsün "Karacabey"'den geçmekte olduğu haberini aldık oradaki wowculardan...

Akın KURTOĞLU

Erkan YILMAZ
14 yıl önce - Prş 06 Mar 2008, 01:53

Akın Kurtoğlu demiş ki:
Az evvel asıl metrobüsün "Karacabey"'den geçmekte olduğu haberini aldık oradaki wowculardan...

wowturkey takipte...

EmirOtluoglu

14 yıl önce - Prş 06 Mar 2008, 03:50

Yok mu acaba henüz "kendi" metrobüsleri"miz"in fotoğrafını çekebilen arkadaşlar???

Ali Cemal
14 yıl önce - Prş 06 Mar 2008, 10:04

Fotoğraf Zaman gazetesinden alıntıdır...

Evet burda çok net değil ama gazeteye bakınca çok değişik duruyor ön panel ilk gelen ve geri giden araçlardan çok farklı biraz daha agresif bir görüntüsü var benim çok hoşuma gitti aracın değişik görüntüsü " YA BİLDİĞİN OTOBUSUN AZ UZUNU" eleştirilerine noktayı koyacaktır eminim...

ssahin
14 yıl önce - Prş 06 Mar 2008, 10:11

Gelmesine geldi de metrobüs hattındaki turnikeler hala tam olarak faaliyete geçmedi. 26 m.'lik Phileas'a da ön kapıdan akbil basarak bineceksek vay halimize.

Müslüm Türkses
14 yıl önce - Prş 06 Mar 2008, 11:52

Alıntı:
Dieter Hanke Omnibus Spiegel Dergisinin genel yayın yönetmeni ve sahibi olan,dostum ile yapmış olduğum görüşmede, İETT'nin Metrobüs projesi dahilinde,sipariş etmiş olduğu 50 adet Phileas'lar özel üretim olarak tasarlanarak son aşamasına gelmişdir. Normalleri 24 metre olan bu serideki çift körüklüler 26 metre olarak üretildi ve her iki tarafından da yolcu giriş çıkış rahat yapılması için ekstra olarak kapılar açıldığını...
Bir tarihde yazmıştık. Fakat yüklemiş olduğum fotorğaf sanırım karıştı yeni fotoğraflar az sonra..

saimsecgen
14 yıl önce - Prş 06 Mar 2008, 15:46

bu araçlar mercedes capacitylerle beraber mi kullanılcak yada kullanılmaycaksa onlar ne olacak yada farklı güzergahlarda mı kullanılacak bu araçlar?? (biraz fazla soru sordum galiba ))

ergin-bozkurt
14 yıl önce - Prş 06 Mar 2008, 15:57

Alıntı:
bu araçlar mercedes capacitylerle beraber mi kullanılcak yada kullanılmaycaksa onlar ne olacak yada farklı güzergahlarda mı kullanılacak bu araçlar?? (biraz fazla soru sordum galiba ))

üstadlarımız tabiki daha iyi bilirler ancak onlardan önce davranıp yazmak istedim birdenbire

büyük ihtimalle beraber kullanılacaklar hatta bana göre citaro. capacity ve bu araçalar beraber kullanılacak gibi (en azından bu yaz öyle olacağı kesin)

beraber kullanılmasalar bile capacity başka güzergahlarda kullanılabilir zaten birara yenibosna(metro) - kuyumcukent hattında pik saatler kullanılmışlıklarıda vardı (aklıma hiç fotolarını çekmek gelmemişti ozaman) [/quote]

Murat Caner
14 yıl önce - Prş 06 Mar 2008, 16:59

Alıntı:
Herbir cephede 3'erden 6 kapı gibi anladım... 26 metrelik bir uzunluk için, tek cephede 3 kapı çok az değil mi? 18 metrelik klâsik körüklü otobüslerde dahi 4 kapı mevcut...

Etme eyleme iki yanında kapı var sus sesini çıkarma.

Sürücü koltuğu ortada mıdır?

abhazyalı ugur
14 yıl önce - Prş 06 Mar 2008, 18:20

Gaste nin haberinde kiralandıgı yazıyor.

sayfa 2
« önceki   123 ... 767778   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM