Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Büyükşehir Belediye Otobüsleri
« önceki   123 ... 424344   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
turgutsezer

10 yıl önce - Cmt 19 Nis 2008, 10:58

Gaziantep gibi güzel bir şehire bu Man otobüsler çok yakışmış.Temennim bu otobüslerin sayısının daha çok arttırılıp,halkın rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk yapması.

Abdullah Şentürk
10 yıl önce - Cmt 19 Nis 2008, 18:40

Yeni alınan otobüslerin hepsi MAN değil.Birkısmı Isızu ve hepside beyaz renkte.Isızu'lar da bence MAN kadar güzel ve modern tasarlanmış.Hepsi de Gazi şehrimize hayırlı olsun.

Adem yılmaz

10 yıl önce - Cmt 19 Nis 2008, 21:40

Isızu'lar cok küçük ve Gaziantepe yakışmayan otobüsler bence belediye ulasımda cok büyük hatalar yaptı

Abdullah Şentürk
10 yıl önce - Pts 21 Nis 2008, 19:07

Isızular'ın bence tek eksikliği küçük olması.Yoksa MAN'lar kadar konforlu.Ve en önemliside hepsi sıfır.Yani daha öncekiler gibi yurtdışından ya da başka büyükşehirlerdeb kullanılmış araçları getirmelerinden iyidir.

Murat_tr

10 yıl önce - Sal 22 Nis 2008, 02:03

Isızu otobüsler küçük ama konforlu.Yinede eski otobüslerden çok çok iyi.

wolkie
10 yıl önce - Cmt 07 Hzr 2008, 03:06

otobüsler çok güzel olmuş uzun zamandır gelmiyorum memleketime inşallah ben gelene kadar yine eski otobüslere dönmezler

Mehmet Adıyan
10 yıl önce - Pzr 08 Hzr 2008, 00:07

Gaziantep'te kullanılan Tezeller'e ait otobüslerin pek fotoğrafına rastlayamadım.Bildiğim kadarıyla Otobüslerin isimleri TEZtiger

Acaba ulaşımdan kaldırıldılar mı?

mahyil
9 yıl önce - Pts 19 Oca 2009, 03:23

bence artık eski halk otobüsleri kaldırılmalı ayrıca yazları klima açılmalı...

Ahmet Özbuluk

9 yıl önce - Çrş 21 Oca 2009, 18:57

(+)

büyükşehir belediyesi üniversite-üçoklar hattında çalışan eski otobüslerinden...

MEHMET ORHAN BERK
8 yıl önce - Cmt 22 Ağu 2009, 14:36

ekonomik ömrünü tamamlamış eski ısuzu halk otobüsleri Gaziantep e yakışmıyor ve inanılmaz çevre kirliliği yapıyor. Şehir içi toplu taşıma dendiği zaman 25 kişilik otobüse 40 kişi bindirmek değildir. Bu nedenle Isuzu marka otobüslerin yerine orta ölçekte modern ( hatta doğalgazlı ) otobüslerle disiplinli şoförlerle hizmet verilmeli. Otobüsü kullanırken cep telefonu ile konuşan,sigara içen,dürüm yiyen şoförleri kınıyorum. Ve diğer bir konu ise bu otobüslerin özellikle merkez dışı yerlerde yolcu gördüğü her yerde durmaları ve inmek isteyen yolcuyu her yerde indirmeleri kadar bir ilkellik olamaz. Tabii bunda alan razı satan razı diyebiliriz. yolcu ayağının dibinde otobüs durmasından,şoför ise yolcuyu kaptırmamak düşüncesinden dolayı herkes mutlu. Ama trafik akışı felaket.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 424344   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM