Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Kent Meydanı AVM
123 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
SERCAN CAN
9 yıl önce - Cmt 01 Mar 2008, 18:31
Bursa - Kent Meydanı AVM

Konu hakkında görüşler Santral Garaj Meydanı ve Yeni Kent Merkezi başlığındadır. Lütfen yorumlarımızı o başlıkta yapalım

veeeee sonunda bursa hem kent meydanına hemde alışveriş merkezini kavuştu.meydan gercekten çok büyük vede güzel yapılmış.meydanın yan tarafına havuzlar yapılmış etrafına ise oturma bantları yapılmış.ama AVMden pek memnun kalmadım.iç dizayn çok klasık sade olmuş.zeminden tut kolonlarına kadar bembeyaz dizayn edilmiş.bu pek hoş göstermemiş iç mekanı.magazaların %75 i açılmış durumda.haftaya tahmınımce %100 acılmış olur.kent meydanının otopark girişlerinde ve otobüs duraklarının oldugu kısımda cevre düzenlemesi devam edıyodu. ilk gun epey yoğun ilgi vardı.bu yuzden alışveriş merkezıne giriş ve cıkışlarda epey bi bekledik.

SERCAN CAN
9 yıl önce - Cmt 01 Mar 2008, 19:07

işte yeni meydanımız ve alışveriş merkezimizden ilk fotoğraf

(+)

MURAT ÇELİK

9 yıl önce - Cmt 01 Mar 2008, 23:36

arkadaşlar merhaba. kent meydanı çok güzel olmuş fakat eleştiriler direkman yıkıcı cinsten. gidip görmeden eleştirmek çok yanlı bir tutum olur bence. gayet süper bir meydan. orada konserde verilir gösteride yapılır mitingde verilir alışverişte yapılır.garajın eski halini bilenler kent meydanını görünce baya şaşıracaklar. aldığım duyumlara göre asmerkezi buraya taşımışlar. benim içinde güzel oldu adliyeye çok yakın. öğle paydosunda gidip alışveriş keyfini yaşıyabilirim. hepsinden güzeli fenerium kent meydanına taşınmış. çok güzel yahu.....

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

MURAT ÇELİK

9 yıl önce - Cmt 01 Mar 2008, 23:37

(+)

(+)

MURAT ÇELİK

9 yıl önce - Cmt 01 Mar 2008, 23:39

(+)