Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ulaşım araçları konusundaki amatör tasarımlarımız, serbest çizimlerimiz
123 ... 124125126   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Uğur Aydın
11 yıl önce - Sal 31 Tem 2007, 13:12
Ulaşım araçları konusundaki amatör tasarımlarımız, serbest çizimlerimiz

Sitemizde bu ilgi alanları ile ilgili bir başlık olmadığını gördüm ve bu işlerle ilgili pek çok üyemiz olabileceğini ve burada birbirimize yardımcı olup sohbet edebileceğimizi düşünüp böyle bir başlık alma gereksinimi duydum.Haydi Hayırlısı...

Saygılar

Deha S.
11 yıl önce - Sal 31 Tem 2007, 13:24

İşte bayıldığım maketler. En az gerçekleri kadar hoş duruyorlar  

Kemal Türkmen

11 yıl önce - Cum 15 Şub 2008, 23:37

eski kamyondan yapma otobüs çizeyim dedim umarım beğenirsiniz,ikinci resimdeki Fıat otobüs resmi için Özkaymak a çok teşekkürler

Kemal Türkmen

11 yıl önce - Prş 21 Şub 2008, 14:21

Sevdiğim sanatçılardan olan Özdemir Erdoğan 'Gitarıma türküler öğrettim o söyledi,ben dinledim' demişti,bende ona nispet'kalemime çizgi öğrettim o çizdi ben seyrettim' diyorum... Saygılarımla

En son Kemal Türkmen tarafından Prş 21 Şub 2008, 14:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Fatih EROL
11 yıl önce - Prş 21 Şub 2008, 14:51

Birkaç tane de ben çizim yollayayım dedim sayın Kemal Türkmen'in çizimini görünce...Gerçi bunlar benim çizimlerim değil ama üzerlerinde biraz çalıştım, boyaları vs...Ben genelde yeni model tasarımlar çizmekle meşgulüm Çalınma(Esinlenme) kaygım olmasa onları da yayınlardım, zira önceden başıma gelmiş bir olay var...Saygılar...

Mercedes Benz 303 RHD

Mercedes Benz 303 RHD

Setra 215 HD

Mercedes Benz 303 RHD

Mercedes Benz 303 RHD

En son Fatih EROL tarafından Prş 21 Şub 2008, 16:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Kemal Türkmen

11 yıl önce - Cum 22 Şub 2008, 14:47

Bir zamanlar güreş minderlerinde sayısız başarıları olan değerli güreşçimiz Gazanfer Bilge ye saygılarımla.... insanın ' hoyda bre pehlivan' diyesi geliyor

En son Kemal Türkmen tarafından Cum 22 Şub 2008, 16:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

EmirOtluoglu

11 yıl önce - Pzr 24 Şub 2008, 23:44

(+)

Akın Kurtoğlu

11 yıl önce - Pzr 24 Şub 2008, 23:51

Sadece tasarımları değil, ulaşım araçları ile ilgili serbest çizimleri de toplayabiliriz burada (Şehiriçinde bir meydandan geçerken, bir iskeleye yanaşırken vs...) Bilgisayarla ya da karakalem çizimler de olabilir

Akın KURTOĞLU

recep demirbas
11 yıl önce - Pts 25 Şub 2008, 01:22

http://img408.imageshack.us/img408/8438/metrobusli6.png

zihni sinir böyle bir şey çizmiş

trenlerimizin sık kaza yapmaları üzerine de böyle bir önerisi var

http://img515.imageshack.us/img515/7107/tren2yk8.jpg

belirtiyim resimler bana ait değil. zihni sinir procesi hepsi
daha fazlasını googleda zihni sinir yazarak bulabilrisiniz.

-gözetleme kuleli otobüs durağı procesi
-kırmızı ışık yerine tv yayını procesi (nasılsa duruyor araçlar )
-otoyol gişelerinde motorsiklete dönüşen otomobil procesi (2 teker maliyeti düşürüyor)
-sallanan klozet procesi
-bacak bacak üstüne atma sandalyesi procesi
-çek-yatlı park bankı procesi

henüz bu proceleri görmemiş olanlar halen geç kalmış değiller
treleykopter fikrine ise hasta oldum

En son recep demirbas tarafından Pts 25 Şub 2008, 01:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ahmet AKBULUT

11 yıl önce - Pts 25 Şub 2008, 02:28
ikarus serisi

benimde kendime göre nacizane çizimlerim var.ben çizim için paint programını kuıllanıyorum.bu işlerle uğraşan ilgi duyanlardan alternatif programlarıda sunmalarını rica ederim.
daha önce kendi sayfamada yüklediğim kendi çizimlerim sanırım buraya daha çok yakışır.

İstanbul'un orjinal kasa körüklü ikarusu

(+)

yenilenen solo ikarus

(+)

buda GÜzel İzmir'in körüklü İkaruslarından

(+)

saygılarımla
Ahmet Akbulut

En son Ahmet AKBULUT tarafından Pts 25 Şub 2008, 14:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 124125126   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM