Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ayhan
12 yıl önce - Cmt 23 Şub 2008, 16:45
Çorum - Hitit ÜniversitesiTÜRKİYE’DEKİ ÜNİVERSİTELER İNDEKSİ
.

GENEL
BAŞLIKLAR» FOTOĞRAF
BAŞLIKLARIÜNİVERSİTE
WEB LİNKLERİÜNİVERSİTE
LOGOLARI

.Hitit Üniversitesi

İsmini Anadolu toprakları üzerinde binlerce yıllık tarihi geçmişi olan Hitit medeniyetinden alan Üniversitemiz, evrensel nitelikte bilgi ve teknoloji üreten, araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı, özgün ve estetik değerlere sahip, çağdaş bir öğretim kültürü oluşturmak ve mesleki açıdan yetkin, toplumsal değerlere ve çevreye saygılı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

FAKÜLTELER
İktisadi İdari Bilimler Fakültesi
Mühendislik Fakültesi
Fen Edebiyat Fakültesi
İlahiyat Fakültesi

YÜKSEKOKULLAR
Sağlık Yüksekokulu

MESLEK YÜKSEKOKULLARI
Meslek Yüksekokulu
Sungurlu Meslek Yüksekokulu
Osmancık Meslek Yüksekokulu

www.hitit.edu.tr
Hitit Üniversitesi Rektörlüğü Osmancık Yolu,
İkbal Kent Karşısı Fen-Edebiyat Fakültesi Kampusü ÇORUM
0 364 219 19 19

Bilgilendirme amaçlı açılmıştır, yazı ve fotoğraflar bu başlık altına eklenebilir.


Hknr19
1 yıl önce - Sal 26 Mar 2019, 18:41


(+)

Kuzey kampüs inşaat çalışmaları.


Meren 2516
1 yıl önce - Pts 24 Hzr 2019, 21:39
Rektör değişimi


Çok değerli eski rektörümüz sn. Reha Metin Alkan istifa etmiştir (?) Haber biraz eski ama burada da bulunsun istedim. Çorum için çok değerli olan üniversite inşaatını hızlandırmış bazı binaların bitmesine vesile olmuş Reha hocamız istifa etmiş yerine Ali Osman Öztürk gelmiş, eski rektör yardımcılarından prof. Dr. Nurcan BAYKAM dekanlık görevini vekaleten devralmıştır. Çorum çok değerli 2 hocasını kaybetti. Yeni gelen hocalarımız gidenlerin yerini doldurur mu orası muamma. Hepsine yeni görevlerinde başarılar dilerim[/code]

mtoman
8 ay önce - Cum 18 Ekm 2019, 22:30

Ali Osman Öztürk Hoca'nın bilgi ve tecrübesi fazlasıyla yeterlidir. Kendisi Hitit Üniversitesi için bir şans. Özgeçmişi aşağıda ekli. Gördüğüm kadarıyla Hitit Üniversitesi zamanla daha iyi yerlere gelebilecek potansiyeli yüksek bir üniversite. Gelecekte daha iyi olacaktır.

Alıntı:

Özgeçmiş : 1972 yılında Kütahya’nın Emet ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi bölümünden 1995 yılında mezun oldu. 1997 yılında Yüksek Lisansını aynı üniversitede Avrupa Birliği’nin Sosyal Politikaları ve Endüstri İlişkileri alanında tamamladı. Doktora derecesini Amerika Birleşik Devletleri/North Carolina State Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi anabilim dalından 2005’te aldı.

Akademik kariyerine North Carolina State Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak 2001 yılında başlayan Dr. Öztürk, 2005- 2007 yılları arasında aynı üniversitenin Kamu Sektöründe Liderlik programı kurucu direktörü olarak görev yaptı. Akademik faaliyetlerini İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde göreve başladığı 2011 yılına kadar yardımcı doçent olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde sürdürdü.

Haziran 2011’den itibaren, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde sırasıyla Bologna Süreci Koordinatörlüğü, Liderlik ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü gibi idari görevler yanında Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünde öğretim üyeliği yaptı.

2013’te Doçent, 2018’de Profesör olan Ali Osman Öztürk’ün yeni kamu yönetimi, kamu sektöründe girişimcilik, liderlik, iş ahlakı ve sosyal bilimlerde araştırma metotları alanlarında çok sayıda uluslararası ve ulusal düzeyde yayınlanmış çalışması bulunmaktadır.

Ekim 2014’te Başbakan Müşaviri, Ağustos 2016 - Eylül 2018 arası Başbakan Baş müşaviri ve Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü, Ekim 2014- Mayıs 2019 arası İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapmıştır.

24 Mayıs 2019 tarihinde Hitit Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Öztürk, evli ve iki çocuk sahibi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler