Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yeni Diyarbakır Stadyumu
« önceki   123 ... 561562563   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 562
Misafir 1b0

2 ay önce - Cum 07 Arl 2018, 02:57

biletler bedava degil 5 tl 33 bin kisilik stad dolacak

Benche
2 ay önce - Cum 07 Arl 2018, 08:50

Alıntı:
viyanada sampiyonlar ligi maci seyretmistim stadin koltuklari demirdi cok saglamdi ömürlük bizde neden yapilmaz hayret

o zaman rant olmaz. sürekli koltuk kırılacak ki yeni koltuklar alınacak.

Misafir e4e

2 ay önce - Cum 07 Arl 2018, 12:53

Fatih 21 dediğin tuttu kardeşim. Ilk günde 6 bin bilet satıldı. Bu şehirde Diyarbekir ismini silmek isteyenlere iyi bir cevap oldu.Amedspor gibi 2 yıldır kurulmuş suni bir takımı Diyarbekirspor(Diyarbakırspor) isminin önüne çıkaranların amacı ortada ama şunu bilsinler ki Amedspor'u ancak Sağdan soldan gelip bu şehirde siyaset yapanlar tutar.Gerçek Diyarbakırlılar Diyarbekirspor'u destekliyor. Bilet satışında ortaya çıktı. Geçen yıl Tire maçını görmeyenler Diyarbekirin taraftar potansiyelini alaya aliyor.

cCcenk38
2 ay önce - Cum 07 Arl 2018, 12:59

Silinsin

Misafir 42a

2 ay önce - Cum 07 Arl 2018, 18:53

Arkadaşlar komik olmayın lütfen.
Azraillerin sosyal medya hesaplarına girin her şeyi görürsünüz.
Tek bir bilet bile satılmadı.

Azrailler derneğe gelen herkese 10-15 bilet verdi olan sadece bu. Neymiş ilk günden 6700 bilet satılmışmış.
Amedspor'un yaptığı gibi bir fiyat belirlemiş olsaydı toplamda 2 bim bilet bile satılmazdı.

Kimse bu kentin takımı filan takımdır gibi laflara görmesin. Sen kimsin ki bunu belirliyorsun.
Bu kentin takımı hem Amedspor'dur hem Diyarbakirspor'dur.

İlla bir karşılaştırma yapacaksanız. Amedpsor 2.ligde, Diyarbekirpsor 3.ligdedir.
Diyarbekirspor'un 1 taraftarı varsa, Amedspor'un 10 taraftarı vardır. Lütfen k gerçekleri çarpıtmaya çalışmasın

Omera 21
2 ay önce - Cum 07 Arl 2018, 18:56

(+)

Her iki takımda bu şehrin renkleri bilet Azrailler derneğinden ücretsiz temin ediliyor almayan varsa gidebilir

Misafir bc5

2 ay önce - Cum 07 Arl 2018, 21:55

Ben diyarbakırlıyım fakat amedspora suni demek gerçekten bilgisizliktir. Diyarbakırspor(diyarbekir değil) dönemini hatırlayanlar hangi takımın suni olduğunu ve ne nedenlerden dolayı suni olduğunu bilirler. Bu arada büyük bir diyarbakırsporluydum. Diyarbakırsporu süper lige çıkartan şey, terörü sporla bitirilebileceği düşünülmesiydi. Başarılı olamadı ve vazgeçildi şimdi diyarbakırsporun durumu ortada.

Yinede ikiside diyarbakır takımı. ikisinin macına gidenler yine diyarbakırın vatandaşıdır. 2 sinden birine laf edenin amacının hiç masum olmadığı bilmeyecek kadar saf değiliz artık. Diyarbekirsporuda, amedsporuda destekleriz yeterki sehrimiz basariya kavuşsun. Kimse nifah tohumu ekemez.

Misafir c02

2 ay önce - Pzr 09 Arl 2018, 15:50

herkese merhaba ..

bir kaç gün önce bu sayfaya diyarbekirspor maçına en fazla 5 bin kişi gider diye yazmıştım.
kimileri geldi tirespor maçını 41 bin kişiyle oynadık, bu maçta stad full dolar falan dedi. kimisi geldi amedspor suni bir takımdır bu kentin tek takımı diyarbekirspor'dur falan dedi.

neyse biletler ücretsiz olarak dağıtılmasına rağmen geçen haftasonu oynanan amedspor maçının yarısı kadar seyirci yoktu. geçen hafta amedspor 7900 seyirci karşısında oynamıştı.

bu yazdıklarımdan kimse diyarbekirspor'u sevmediğim anlamını falan çıkarmasın. diyarbekirspor bu kentin bir değeridir. ben bir diyarbakırlı olarak elbette diyarbekirspor'u da destekliyorum. ancak amedspor'u yabancılaştırmaya çalışanlar yalan söylüyorlar. amedspor kentin her kesiminden yoğun ilgi görüyor. bu kentin öz be öz takımıdır.

bu yazdıklarımı, sanki "diyarbakır halkı amedspor'a sahip çıkmıyor, diyarbekirspor'u kendi takımı gibi görüyor" diyenler için yazdım.

boşuna burada algı yaratmaya çalışmayın.

Misafir aea

2 ay önce - Pzr 09 Arl 2018, 16:38

Misafir co2 sen ve bazı üyelere sesleniyorum.burada Amedspor'a tepki verilmesinin nedeni Diyarbekirspor kulübünü küçümsemeniz ve ötekileştirmenizdi.Hiç kelime oyunlarına girip burada popülizm yapmaya çalışmayın. Yok Diyarbekirspor maçına 5 binden fazla taraftar gelmezmiş yok Amedspor'u bölgenin hepsi tutuyormuş. Diyarbakırspor varken mardinlisi batmanlisi Bingöllüsü şirnaklisu tutmuyor muydu?Burada resmen siyaset üzerinden Diyarbekir ismini dışlamanın yok soymanin kralını siz yaptınız.Şunu iyice kafanıza koyun bu şehirde Diyarbekirspor ismini kimse silemez.1000 yıldır herkes genci yaşlısı bu kente Diyarbekir diyor.Amedspor'u Diyarbekirspor'dan çok seviyor olabilirsiniz.Ama bu Diyarbekirspor maçına 5 binden fazla taraftar gelmez gibi ifadeler kullanarak küçümseme hakki vermez.Tire maçı Diyarbekir düşmanlarına iyi bir cevaptı.

Kadir çakmak 21
2 ay önce - Pzr 09 Arl 2018, 18:40

Bugün yeni Diyarbakır Stadyumu'nda oynanılan Diyarbekirspor - 1461 Trabzonspor maçından kareler bu arada maç 1-1 sona erdi direkler izin vermedi 1461 Trabzon takımını yenmeye..

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)