Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yeni Diyarbakır Stadyumu
« önceki   123 ... 526527528 ... 555556557   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 527
Sudenazhavin
6 ay önce - Çrş 16 May 2018, 23:41

Bu stad daha nice zaferlere şahitlik yapacak inşallah.. gururluyum ki bizim için (Diyarbakır ) burda 33 bin kişi maça mı gelir bukadar büyük stad israf diyen içten hainlik yapan hasetçilere okkalı bir tokat oldu 33 bin kişilik stada 40 bin kişi dolması. Bide çok güzel bir laf varya it ürür kervan yürür diye devam yürümeye

ensyngn
6 ay önce - Prş 17 May 2018, 01:52

Arkadaşlar stadyumun içinde Türk bayrağı açmadınız yazmadım dikkatli okursanız.Aşağıda ki fotoğraflarda yeni stadyumların açılışlarında çatılarına Bayrağımız asılmış ki bunlar benim 2 dk içinde bulabildiklerim.Ben provakasyon amacıyla yazmadım zaten.Konu zaten hepimizin altında bulunduğu Türk bayrağı ise zaten bunu provakasyon olarak dillendirenlerin kendisine iğneyi batırması gerekiyor.Hepimiz aynı vatanda yaşıyoruz,aynı kültürü paylaşıyoruz.Doğuda ki insan da bu vatanın evladı batıda ki de.Hiç kimse birbirinden üstünde değil.Ama konu ülkemiz ve ülkemizin değerleri ise herkesin aynı hassasiyeti göstermesi gerektiğini düşünmekteyim.Çünkü çoğu batıda yaşayan insanların doğuda yaşayanlara karşı bu tür konularda maalesef tabuları var.Bu tabuları yıkmak,geçmişte insanların Diyarbakırpor ile ilgili kötü anılarını silmesi için çok anlamlı bir hareket olur diye düşünmüştüm ve halende aynı fikirdeyim.Hatta tribünlerde büyük bir Türk bayrağı açılmış olsaydı ,tribünlerin dolu oluşu,uyumu ile birlikte ulusal gazetelerde vs. haberleri yapılır ve çok geniş kitlelere ulaşılarak Diyarbakır çok olumlu bir izlenim bırakabilirdi.

(+)

(+)

Misafir 08b

6 ay önce - Prş 17 May 2018, 02:07

yanliz yetkililer burada stada bir sey asma konusunda biraz agresifler

Misafir 08b

6 ay önce - Prş 17 May 2018, 02:16

bu stad suan da devletin yani takimlarimiz henüz stadi teslim almadi kiralama sözlesmesi imzalayip teslim alsa haklisin diyecegim spor bakanimiz sayin BAK beyefendinin cabasiyla bu mac bu stadda oynandi AKHISAR FENERBAHCE macina 10 tane DIYARBAKIRLI anca girmistir belki girmemistir bile burada fanatik fenerbahceli arkadaslarimiz dahi pasolig yüzünden maca gidemedi o macta dahi BAYRAK yüzünden bize suc bulunan arkadaslar oldu biraz INSAF yani

Misafir 08b

6 ay önce - Prş 17 May 2018, 02:25

33 bin kisi ISTIKLAL marsini okudu mu okudu BAYRAK hepimizi BAYRAGI stad suan takimlarimizin degil sürekli bir seyler didikliyorsunuz stada gelene kadar ki cadde de HER direk BAYRAGIMIZLA donatilmistir

Misafir 08b

6 ay önce - Prş 17 May 2018, 03:10

SAKARYA spor acilis macinda DIYARBAKIRLI SAIR AHMET ARIFIN dizeleri olan -UGRUNA ÖLÜMLERE GIDIP GELDIGIM - karegrofi ile acilis yapmisti bizim ilk macta böyle bir sansimiz yoktu bir seyi elestirirken biraz arastirin SON söyleyecegim ÖN YARGILARINIZDAN kurtulmak icin MUTLAKA buraya 3 günlügüne de olsa gelin GÖRÜN eminim COK sasiracaksiniz AKHISAR FENERBAHCE maci dolayisiyla buraya gelenler cok memnun kaldiklarini TAKIMIN INTERNET sayfasina memnuniyet MESAJLARI atiyorlar HOSCAKALIN

Fatih Glr 21

6 ay önce - Prş 17 May 2018, 10:18

Tarihi Maçtan Geriye Kalan

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Fatih Glr 21

6 ay önce - Prş 17 May 2018, 10:22

(+)

(+)

(+)

Misafir 08b

6 ay önce - Prş 17 May 2018, 10:47

MACTAN ÖNCE 1 DAKIKALIK SAYGI DURUSU YAPILDI ISRAIL PROTESTO EDILDI

Kadir çakmak 21
6 ay önce - Cum 18 May 2018, 00:23

Burası Azrailler taraftar grubunun bulunduğu yer ve Buda Türk bayrağımız yine bakıyorum fitneciler ortaya çıkmış, yav sizin demenizle bayrak sevgimizi vatan aşkımızı kimse ölçmesin çoğunluğumuz her ne kadar Kürt kökenli olsakta vatanımızın birlik bütünlüğü ilellebet kıyamete dek sürecek bizler kardeşiz et ve tırnak gibi bütünüz Mustafa kemal Atatürk'ün Diyarbakır dağkapı meydanında ordu evinde büyük bir resmi var ve onun üstünde şöyle söylüyor kemal Atatürk istanbullu,Edirneli,Trakyalı,Makedonyalı,Trabzonlu,Diyarbakırlı,Erzurumlu hep bir ırkın evlatları hep aynı cevherin damarlarıdır.Buda kapak olsun sizin gibi ırkçı düşünüp yok şu yokmuş yok bu yokmuş diyenlere..

sayfa 527
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET