Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yeni Diyarbakır Stadyumu
« önceki   123 ... 524525526 ... 555556557   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 525
Fatih Glr 21

6 ay önce - Çrş 16 May 2018, 14:30

Yahya021
6 ay önce - Çrş 16 May 2018, 14:41

Murat Ds
6 ay önce - Çrş 16 May 2018, 14:53

Passoligsiz tribünler çok güzel.

Misafir 87a

6 ay önce - Çrş 16 May 2018, 16:16

Stadta en az 70 bin kişi var.(Sevinin)

ensyngn
6 ay önce - Çrş 16 May 2018, 16:39

Saygıdeğer arkadaşlar fotoğraflara baktığımda hiçbir fotoğrafta stadyuma asılmış bir Türk bayrağı göremedim.Biliyorsunuz ki ülkemizde son yıllarda neredeyse bütün büyük illere güzide stadyumlar yapıldı ve tek tek takip ettim bu stadyumları.Hepsinde de açılışında genellikle iç kısımda çatıya asılmış şekilde al yıldızlı bayrağımız ve Toki yapmışsa tokinin bayrağı bulunmaktaydı.Hatta çoğu şehirde en basitinden yaşadığım şehir Eskişehir de ki stadyumda halen durmakta.(açılışının üzerinden 1 yıldan fazla geçmesine rağmen).Diyarbakırspor un ev sahipliğinde oynanan Süper lig maçlarından önce İstiklal Marşımızın ıslıklanma olayları hala çoğu kişinin aklında.Eğer ki bu tabuyu kırmak, geçmişte yapılan bu tatsız olayları birkaç serseriye bağlamak istiyorsa diyarbekirspor taraftarı bu ayrıntıyı dikkate almaları gerektiğini ve stadyumun içine-dışına Bayrağımızı koymaları için stad,belediye,takım yetkililerine baskı yapmaları gerektiğini düşünüyorum.Saygılarımla...

diyarkentli
6 ay önce - Çrş 16 May 2018, 17:10

Fikirlerin için teşekkürler kardeş. Doğrudur geçmişte yaşanan tatsız olaylar maalesef önyargı oluşturuyor. Ama dünkü maçta bulunan biri olarak ne istiklal marşına saygısızlık yapıldı nede istenmeyen bi tezahürat buda beni ziyadesiyle memnun etti. ( buarada stadın atmosferi inanılmazdı bütün stad tezahürat yapıyordu rüya gibi bi geceydi gerçekten.Allah bu stadı yaptırımlardan razı olsun )

Fatih Glr 21

6 ay önce - Çrş 16 May 2018, 17:27

Ayrıntılı bak

(+)

Misafir 584

6 ay önce - Çrş 16 May 2018, 17:34

Evet gerçekten her yer Türk Bayrağı! Bide dalga geçer gibi iyi bak yazmış. 30 bin kişinin olduğu yerde küçücük 1 Türk Bayrağı.

Yesille kirmizi

6 ay önce - Çrş 16 May 2018, 17:56

Fotoğraflara ayrıntılı bakarsan ne aradığını bulursun ama gözlerinde sıkıntı var senin göremiyorsun. Maratonun ortasında TÜRK bayrağımız ve Ali Gaffar Okkan babamızın fotoğrafı var sen neyden bahsediyorsun??

O bayrak hep orada asılı kalacak. o bayrakta bizim dalgalanacak...

Misafir c6a

6 ay önce - Çrş 16 May 2018, 18:01

Tribünlerde dev bir Türk Bayrağı açmak bukadar mı zordu.Neden büyük bir Türk bayrağı açılmadı ya da koreografi yapılmadı..40 bin seyirci içerisinde 1 tane bayrağı mı örnek gösteriyorsun ayıp.

sayfa 525
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET