Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yeni Diyarbakır Stadyumu
« önceki   123 ... 373374375 ... 539540541   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 374
Misafir b3b

7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 09:36

Ben bi fark goremedim 😞

erhan24
7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 11:05

Şehir yazılarının yazılması şart mı. Bence degil söksünler o yazıları daha iyi olabilir

muammer1236
7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 15:21

Alıntı:
Serhat587

Dostum Diyarbakır yazısı eyvallah diğerleri gibi estetik durmuyor orda hemfikiriz.Ama bu pek yapanların beceriksizliği gibi durmuyor daha çok isimden kaynaklanan bir dezavantaj söz konusu orda.Yani harf sayısı ve şekli itibariyle estetik bir görünüm elde etmek biraz zor.Ama yinede bilgisayar ortamında deneme yanılma yoluyla farklı tarzda basarılı birşeyler elde edilebilirdi belki.

onder96
7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 16:21

Selamlar arkadaşlar.. Şahsi olarak düşüncem.. "Di ya rb ak ır" yazısının komple sökülmesi, ve yazının hem sağ son kısmı hemde sol son kisminda bulunan yeşil kırmızı koltukların komple sökülmesi ve tek bir detay olarak tek aralık bırakılarak "D İ Y A R B A K I R" yazılması bu yazı maraton tribününe gayet iyi sigmakta sağ ve sol kısım'da bulunan yeşil ve kırmızı desenli koltukların sokulmesiyle yeni isim giydirme işlemi için fazladan alan açılacaktır. Saygilarla[/b]

Misafir e32

7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 17:11

Diyarbakırlı arkadaşlar alınmasın ama stad kötü olmuş.
Yazılar başlı başına rezalet. Trübün ve loca sistemide kötü olmuş. Çatı sistemi 1990'lı yılları andırıyor.

Yahya021
7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 17:12

S A M S U N S P O R sığabiliyorsa D İ Y A R B A K I R da sıgabilir yada alt maraton üst maraton gibi yeşil kırmızı olup sadece beyaz D İ Y A R B A K I R yazılabilirdi.

Yesille kirmizi

7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 17:28

köylerden kekoları getirip stadyum yaptırırsan Dİ YA RB AK IR yazarlar hey allahım baktıkça varya kahroluyorum ah ulan ah....

s4m3t41
7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 21:02

Köyden gelen kekolar derken ? Bu nasıl bir hakarettir kendine gel orada çalışan gariban emekçi insanın suçu ne mimarı mühendisi ne diyorsa onu yapıyor emir kulu insanlar.Herkes gücü yetene yükleniyor ne güzel dünya be.O koltuğu planlayan kimse suç onda işçide değil.

Ömerg21
7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 21:13

Alıntı:
Köyden gelen kekolar derken ? Bu nasıl bir hakarettir kendine gel orada çalışan gariban emekçi insanın suçu ne mimarı mühendisi ne diyorsa onu yapıyor emir kulu insanlar.Herkes gücü yetene yükleniyor ne güzel dünya be.O koltuğu planlayan kimse suç onda işçide değil.
ağzına sağlık kardeşim tam da ben bunu izah edecektim benden önce davrandın. Laf olsun torba dolsun mantığı. Yanlış bir tutum yarın olmuş maalesef

Recep Ali Gündüz
7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 21:41

DIYARBAKIR yerine DYRBKR'da yazılabilir
O zaman tüm bloklara sadece 1 harf yazılabiliyor...

Veyatta üst katta DIYAR, alt katta BAKIR yazarsa'da mükemmel olur

sayfa 374
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET