Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Metrobüs'ten Kaza Haberleri
« önceki   123 ... 767778   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 77
yagizbz
3 ay önce - Cmt 30 Nis 2022, 19:43

İETT'nin, İOAŞ'ın veya ÖHO'ların filolarında yıllardır Otokar ve Akia araçlar var. Sorunsuz da çalışıyorlar. Otokar kalitesi ispatlı bir markadır, Akia da Mercedes motoru kullanıyor. Yani yıllardır kullanımda olan bu markalar sebebi bilinmeyen bir sebepten ötürü 1 ay bile dayanamıyorsa burada beceriksiz bir ihale sürecinden farklı şeyler gerçekleşiyordur diye düşünüyorum. Sıfır araçlar sizce bakımsızlıktan mı, kalitesizlikten mi arıza verdi? İkisi de mümkün gözükmüyor.

kami suyutmaz
3 ay önce - Cmt 30 Nis 2022, 20:42

Öyle görülüyorki kazanın sebebi araç değil sürücüsü..
Demekki deneyimli ve eğitimli yeterli sürücü istihdam edemeyen kurumun eksikliğidir
Araçları doğrudan suçlamak çok yanlış..
Araç üreten firma birçok olasılığı hesap edip teknik önlemler alsada sonuçta aracı kullanan bir insan..
Buna göre yorum yapılmalı bence..

Oğuz Çolban
3 ay önce - Cmt 30 Nis 2022, 21:00

Alıntı:
elinde keleş olan terörist karıyı memur diye belediyede işe sokanlar?

Evet evet hele elinde keleş olanı Meclise sokanlar ?

ali alimi012
3 ay önce - Cmt 30 Nis 2022, 23:46

Ekrem geldi geleli gerçek adı esfel
Her yer hezimet doldu
Hizmet ne unuttu millet

erdem türkoğlu
3 ay önce - Pzr 01 May 2022, 10:46

Alıntı:
Ekrem Abi'nin işe aldığı ''SABIKA KAYDI'' temiz olan teröristlerden birisi bomba kullanmadan katliam yapmaya çalışmış. Bunun için de yeni alınan bir otobüsü tercih etmiş ki, ekstradan masraf çıkarsın.

Alıntı:
Böyle yalancı sorumsuz bir başkanın yönettiği belediyede her kurum dökülüyor.

Alıntı:
belediyeye pkklıları doldurursalar bir otobüsü bile yürütemezler

Alıntı:
elinde keleş olan terörist karıyı memur diye belediyede işe sokanlar?

Alıntı:
Onu " Her evden hdpkkya bir oy " kampanyası yürüten CHP'lilere söyle

BU NEDİR YAHU? ULAŞIM BAŞLIĞI MI SİYASET BAŞLIĞI MI BELLİ DEĞİL!

Bazı kişilerin saplantılı İmamoğlu takıntısı İstanbul Ulaşım başlıklarını tamamen siyasi tartışmaların döndüğü başlıklar haline getirdi, farkında mısınız? Ankara Ulaşım başlıkları da aynı.

-Ulaşıma zam gelir, İmamoğlu.

-Özel halk otobüsü yolda kalır, İmamoğlu.

-İçinde şoför bile olmayan metrobüs kaza yapar, İmamoğlu.

-Bir İETT otobüsünün üstüne gökten taş düşse İmamoğlu tartışmasına girecek kişiler pusuda bekliyor.

Burada kimsenin bir belediye başkanına olan sevgisini veya nefretini tartışmıyorum. Herkes düşüncesinde özgürdür.

Üzücü olan nokta İstanbul Ulaşım başlıklarının artık tamamen amacından sapmış, kalitesini ve işlevini yitirmiş olması.

Site kurallarına göre [SİYASET] başlıkları dışında siyasi tartışmalar yasak olmasına rağmen, kural tanımayan bu kişiler artık lütfen siteden atılsın! Ulaşım başlıklarına değer katacak hiçbir mesajınız yokken, tamamen siyasi mesajlarınızla bıktırdınız çünkü.

anyoranza
3 ay önce - Pzr 01 May 2022, 11:46

Alıntı:

Ha ha ha... Süper arguman.. El freni unutularak kaza yapan araçtan ne şoför sorumlu, ne de imamınoğlu...
Çünkü İNSANSIZ METROBUS ARACI O... İMA

Zaten her türlü beceriksizlikten, her türkü vizyonsuzluktan, her türlü sıkıntıdan ari bir BB bu adam... Vır vır konuşmaktan başka yaptığı yok.. Liyakat, liyakat diye TİKTOK, TWİTTER vırvırı yapar; kitlesi "YAŞA VAROL BÜYÜK BAŞKAN", gelsin oylar... TİKTOK BAŞKAN... Başka bir şey değil bu adam..

İşten atmış eski İETT çalışanlarını, doldurmuş militan şoförleri, bakım ihalesini tecrübesiz kankasının şirketine peşkeş çekmiş, her gün arıza, her gün kaza... AMA haşa İmamınoğlu sorumlu değil!

frk svnc
3 ay önce - Pzr 01 May 2022, 14:24

* erdem türkoğlu

Devlet ile alakalı konularda nasıl hükümeti eleştiriyorsak kızıyorsak İstanbull gibi dünyanın en büyük kentlerinden birini yönetemeyen bir belediye başkanını eleştireceğiz tabii ki.

Ne yapmamızı bekliyordunuz sizin gibi salağa yatmamızı mı. Yalancıya yalancı beceriksize beceriksiz diyeceğiz elbette.

Neyse böyle böyle tanıyacaksınız hemşehrimiz olan çapsız başkanımızı

mahmut11
3 ay önce - Pzr 01 May 2022, 18:02

Alıntı:
aynı.

-Ulaşıma zam gelir, İmamoğlu.

-Özel halk otobüsü yolda kalır, İmamoğlu.

-Bir İETT otobüsünün üstüne gökten taş düşse İmamoğlu tartışmasına girecek kişiler pusuda bekliyor.
beyfendi açık açık söylesenize ben solcuyum başkanıma eleştiri gelmesini hazmedemiyorum desene. daha kolay olur. istanbulu ekrem ve chp/hdp değil de kim yönetiyor? Zulu Kabilesi ve son mohikan mu?

erdem türkoğlu
3 ay önce - Pzr 01 May 2022, 18:35

Alıntı:
beyfendi açık açık söylesenize ben solcuyum başkanıma eleştiri gelmesini hazmedemiyorum desene.

Benim herhangi bir hazımsızlığım yok da, sizin 3 yıldır kabullenemediğiniz bir belediye başkanı kaynaklı hazımsızlığınız çok bariz.

Alıntı:
Burada kimsenin bir belediye başkanına olan sevgisini veya nefretini tartışmıyorum. Herkes düşüncesinde özgürdür.

Benim burada ne söylediğim gayet açık. Siz okuduğunuzu anlamıyorsanız yapabileceğim bir şey yok.

Yine de tekrar edeyim. Kimse ulaşım başlıklarında sizin yerel yönetimler veya siyasi partilerle olan derdinizi dinlemek zorunda değil. Gidin siyaset başlıklarında tartışın.

7 numaralı site kuralını da bir okuyun derim:

Alıntı:
[SİYASET] başlıkları dışında siyasi parti isimleri yazmak yasaktır.
Bu başlıklar dışında siyasi partilerle ilgili ve içeriği siyasi tartışmalara neden olabilecek
her türlü mesaj tümden silinmeye adaydır. Her konuda siyaset tartışması istemiyoruz.
Sadece [SİYASET] yazan konu başlıklarında siyasi parti ismi yazılabilir.
Bu başlıklar sadece site yöneticilerinin izni ile açılabilir, üyeler siyasi başlıklar açamaz.

mahmut11
3 ay önce - Pzr 01 May 2022, 18:40

bunların hepsi İstanbul yönetemediğinizdan kaynaklanıyor. Belediye ve siyaset iç içedir.

İbb şeysi kendi siyaset yapıyor millet neden yapmasın, eli keleşli teröristi belediyeye doldururken iyidi ama

sayfa 77
« önceki   123 ... 767778   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM