Ana Sayfa  

Eshot şoförlerinden memnun musunuz?
HAYIR MEMNUN DEGİLİM
33.1%
 33.1%  [40]
EVET MEMNUNUM.
66.9%
 66.9%  [81]
Toplam Oy : 121

kral_25

Pts 11 Şub 2008, 17:09   İzmir ESHOT ve İZULAŞ Şöförleri

365 gün 24 saat bizler için direksiyon sağlayan yiğidolar.o sitreste araba kulanıp sabahtan akşama kadar millete hizmet vermek çok güzel bişey.
Buradan sayın izmir büyükşehir belediye başkanı aziz kozaoğluna sonsuz saygılarımı sunarım sayın ersun hızırı unutmamak lazım onada saygılarımı sunarım 2 senede bir otobüs filomuzu yenileyip izmir halkına son model otobüsleri sunmaktadır
Ben eshot şoförlerinden memnunum.Ya siz! YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

En son kral_25 tarafından Pts 11 Şub 2008, 18:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mesajı beğendiniz mi?: -4
coşkun tuncer

Sal 12 Şub 2008, 02:47  

Merhabalar

Arkadaşlar İzmir Büyükşehir Belediyesinde otobüslerde sadace ESHOT şoförleri çalışmamaktadır

1-Eshot kadrolu çalışan şoförler

2-Eshot otobüslerini kullanan İZELMAN kadrolu şoförler

3-İZULAŞ'ta çalışan şoförler

şeklindedir.Yani sadace ESHOT şoförleri dememiz yanlış olur

mesajı beğendiniz mi?
Sadık_D

Sal 12 Şub 2008, 03:55  

Memnun olmayan arkadaşlar nelerden memnun olmadıklarını da yazarlarsa bence daha gerçekçi olur...

mesajı beğendiniz mi?
Talatt

Cum 15 Şub 2008, 21:59  

daha yeni başıma geldi . kız arkadaşımı otobüse bindirmek için koşa koşa durağa gittik . 91 numaralı otobüs .
çankaya teknosa'nın ordaki durak . trafik kilitli . biz zor yetiştik otobüse , durağından çok az bir mesafe uzaklaşmıştı . fazlasıyla çırpınmamıza rağmen kapıyı açmadı .

( birde sanki standart yok gibi geliyor bana . yani bir bindiğimiz otobüs sürücüsü yavaş , diğeri hızlı kullanıyor )

şimdilik aklıma gelen bunlar ...

mesajı beğendiniz mi?
sado92

Çrş 27 Şub 2008, 19:53  

Ben şahsen memnunum.. ESHOT'UN TÜM ŞOFÖRLERİNDEN GECE GÜNDÜZ 24 SAAT BİZİM ÇALIŞMAKTA OLUP,AMA BAZILARI İÇİN SIKINTI OLAN ESHOT ŞOFÖRLERİ.

mesajı beğendiniz mi?
Engin

Çrş 27 Şub 2008, 19:59  

"bazı" şöförlerin (sadece eshot değil, iett de aynı!) kırmızı ışıkta yolcu almamalarına sinir oluyor, aynı adamların çevre yolunda durup ahbaplarını almalarına da çıldırıyorum!

bir de genel olarak belediye'ye sitemim var! ege, 9 eylül ve hatta celal bayar ünv. kimlikleri öğrenci kartı yerine geçiyor da itü neden geçmiyor?

mesajı beğendiniz mi?: +1
Sadık_D

Çrş 27 Şub 2008, 23:00  

Alıntı:
"bazı" şöförlerin (sadece eshot değil, iett de aynı!) kırmızı ışıkta yolcu almamalarına sinir oluyor, aynı adamların çevre yolunda durup ahbaplarını almalarına da çıldırıyorum!

bende kırmızı ışıkta bekleyen otobüsün kapılarına vuranları çok ilkel buluyorum ...Işıkta beklerken otobüslerin (adamların ) yolcu almaları yasak diye biliyorum(eksi lütfen)

mesajı beğendiniz mi?
GeDiZ

Prş 28 Şub 2008, 03:12  

Arkadaşlar bir sorumsuz şoför yüzünden tüm şoförleri zan altında bırakmak da doğru olmaz, şoförün durumunu bilmeden yorum yapmak da doğru olmaz. Benim düşüncem bu. Hem komşumuzun Eshot'ta direksiyon başında yaşadıkları, çektikleri sıkıntıları; tanıdığım kimi şoförlerin çektiği zorluklar vs durumlardan dolayı eskisi kadar kızamıyorum istesem de.

Ben her otobüse binişimde şoföre "Kolay gelsin" derim. Kimisi alışık değildir, küfür etmişim gibi suratıma bakar; kimisi ise hoşuna gider "Sağolun, teşekkür ederim, sağolun hayırlı akşamlar, sağol kardeşim vs" der. 8 saat direksiyon sallayan ve üstüne mesai yapan şoförlere Allah sabır versin ama kimisi vardır tam sopalıktır Coşkun arkadaşımızın Eshot şoförü olan babasının dediği gibi. Hatta bazen beklenmedik bir an çok iyi şoförlere bile rastlarsınız(sohbet sayfasında bir anımı yazmıştım) Lütfen düşünmeden ve hemen karalayacak şekilde yorumlar yapmayalım.

Arkadaşımız 91 gibi yarım saat aralıklarla çalışan hatta yaşadığı sıkıntıyı anlatmış. Şoför açsa kimbilir ne laflar ederdi... 270'te başıma geldi hem de yağmurlu havada ve şimdi keşke şikayet etseydim diyorum. O biraz şoförün karakterine bağlı. Yağmurlu havada kimi şoför durak harici alır hem de kendi isteği ile yolcu el kaldırmadan, kimisi ise ne zaman olursa olsun duraktan kalkacakken biri gelir almaz. Sizin yerinizde olsam o otobüsün plakasını alır şikayetimi yapardım, bunun sonucunda şoförün ifadesi alınırdı. Çünkü bu hat 169 gibi 7dk aralıklarla değil ve mağduriyet var.

Oylamada oy kullanmadım; hem başlık yanlış hem de şoförlerin hepsi bir tutulamaz. Ben de kimi zaman sinir oluyorum ve memnun olmuyorum ama genelleme yaparsam "kısmen" ben de memnun değilim Saygılar...

mesajı beğendiniz mi?
Talatt

Prş 28 Şub 2008, 03:51  

GeDiZ
çok güzel yazmışsın . işleri zor biliyorum ama o yağmurlu soğuk günde " kapıyı açabilir durumda " olmasına rağmen açmaması sinirlendirdi beni .
ama bi daha şikayet hattı gibi birimleri kullanıcam , o aklımda ..

mesajı beğendiniz mi?
coşkun tuncer

Prş 28 Şub 2008, 16:04  

Arkadaşlar durak harici yolcu alınması durumunda şoförlere ilk uyarı ve arkasında 3 yövmiye cezası vardır

kimi şoförler o yüzden durak harici almıyorlar

ama bazı tanıdık kişileri alıyorlar bunu bende biliyorum yapılmaması gerekir ama oluyor maalesef

o yüzden durakta bekleyip hangi otobüse bineceksek yerinde bekleyelim

herkese iyi günler

mesajı beğendiniz mi?
Mesajları seç: