Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Parkı
« önceki   123 ... 122123124   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
sayfa 2
Erdem
15 yıl önce - Pts 11 Nis 2005, 16:29

@Enver

Park daha yapılmak aşamasindamı yoksa bittimi?

Park seçim öncesi 100 gün gibi bir sürede tamamlandı. Eryaman'daki Susuz Göleti'nin çevresine yapıldı. Ancak ben ilk gittiğimde restoran ve cafe benzeri yerler o zamanlar biraz daha ufak tefekti. Ancak tutmuş olacak ki bu sezon yenileniyorlar.

Onun dışında Köprü ve çevresinde bazı çalışmalar var. Köprüye bir ek yapıp yapmayacaklarını kestiremedim açıkçası, bir bakıma tamamlanmış bir bakıma yarım gözüküyor. Bir de tepenin arka tarafına gelecekte bir şeyler yapabilirler.

Peyzaj calışmaları bana daha yeni geliyor.

Genel olarak Ankara'da parklar ve göbekler bu mevsimde çiçeklendirilir. Daha ancak bir kısmı çiçeklendirilmişti ben gittiğimde. Ancak onun dışındaki ağaçlar ve diğer elemanlar geçen seneden. Etrafın biraz düzenlenmeye ihtiyacı var.

Üstelik parkın cevresinde apartmanlar bana daha yeni geliyor.

Evet Parkın açılması ile o bölge hem değer, hem de prestij kazandı. Bir çok koperatif başladı. Dileğim, parkın güzelliğini tamamlayacak yapıların dikilmesi. Şu an en büyük ve iddialı proje TOKİ'nin yaptığı Göksıpark Konutları ile G&C Alışveriş Merkezi. http://www.goksuparkkonutlari.com/

@Anıl
Alıntı:
Bu etrafinda yapilan apartmanlari skyscrapers.com icin saymamiz lazim aslinda.

Valla Bilkent 3 de dahil değildi en son baktığımda, bana kalırsa Çayyolu ve Eryaman taraflarındaki yüksek yapıları saymakla bitiremeyiz

ilyas aydın türken

15 yıl önce - Cum 10 Hzr 2005, 00:07
Göksu Parkı-Ankara Sahillerinden! güncel görünümler

(+)

(+)

ilyas aydın türken

15 yıl önce - Cum 10 Hzr 2005, 01:04

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

kilker
15 yıl önce - Cum 10 Hzr 2005, 15:51

arkadaşlar eski bir eryamanlı olarak; eski adı susuz olan göletin ne atıl halde olduğunu çok iyi biliyorum.. büyükşehir belediyesi çok büyük bir iş yaparak burayı müthiş bir hale getirdi.. eğer inşaa aşamasını görmeseydim inanamazdım bu kadar değişikliğe.. bununla bağlantılı olarak susuz göletinin adı da değişti tabi, GÖKSU ("gök" 'ün nereden geldiğini tahmin edebilirsiniz sanırım) oldu.. ama yanında inşaat halinde olan binalar kendi kanımca çok tehlike arz ediyor. çünkü oralar gerek gölet suyundan, gereksede zeminin yapısından bataklık durumundadır.. belki şuan kurumuş görünsede o bölge olası bir deprem durumunda aşırı tehlike yaratır kanaatindeyim.. neyse.. sonuçta göksu güzeldir.. yüksek kapasitede piknik alanları ve hoş görüntüsüyle herkesin uğraması gereken bir mekan..

Erdem
15 yıl önce - Cmt 09 Tem 2005, 22:31

Yine benim çektiğim Göksu fotoğrafları. Stajımı Türkkonut'ta yapıyorum, bugün kaçıp burada piknik yaptık

Bu arada T.Konutun bazı binalarından süper görüntü alınıyor, denk gelirse çekmeye çalışacağım.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 2