Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
kasap kemal
5 yıl önce - Cmt 31 May 2014, 12:03

4 bölge niçin sürekli otobüs kodlarını değiştiriyor anlamış değilim özellikle 4 bölgede 2009 2010 manlar arza yapıyor sürekli 2011 manlar havalimanından çıktıklarında berli dağınık çalışıyorlar 492 de 3 otobüs çalışıyor genelde cumartesi pazar 09-417 çalışıyor tamer diye şöför sabah iki servis atıyormuş 492 ye normalde 492 de 07-488 09-452 10-435 sabit peki benim anlamadığım diğer konu 10-430 10-447 arası sabit tutmuşlar niçin böyle yapmışlar

kasap kemal
5 yıl önce - Cmt 31 May 2014, 12:08

07-456 filo numaralı otobüse bindim otobüsün koltuğuna oturdum en arka koltuk resmen kırıktı çökçek gibiydi 09-420 de biraz sarsıntı vardı

barbaros kasap
5 yıl önce - Cmt 31 May 2014, 12:13

Ego da belli bir sistem var ona göre araçlar belli aralıklarla yer değiştirir ayrıca arıza vb durumdada farklı araçlar gelebilir. Onun dışında araçların şoförlerinin çalıştığı sisteme göre değişiyor
Ayrıca bir sonraki mesajınız için ayrı bir başlık var bu tur mesajlarınızı o başlığa yazsanız daha iyi olur

Tunç D.

5 yıl önce - Cmt 31 May 2014, 16:18

Bölge içi değişimler çok da önemli değil açıkçası,hemen hemen her bölgede haftalık ya da aylık bölge içi değişim oluyor.

MURAT YILDIRIM
5 yıl önce - Pzr 01 Hzr 2014, 01:08

Alıntı:
Bölge içi değişimler çok da önemli değil açıkçası,hemen hemen her bölgede haftalık ya da aylık bölge içi değişim oluyor.

Bölge içi değişimler bu sıklıkla olmaz.Sadece kışlık ve yazlık tarifeye geçişlerde olur.

kasap kemal
5 yıl önce - Pzr 01 Hzr 2014, 13:39

bugün 09-422 nin şoförüyle konuştum yarın 4 bölgenin otobüs kodları değişicekmiş 09-422 nin şöförü yarın subayın otobüsleri keçiörene gitcek dedi bügünde subayevlerinde 11-404 çalışıyordu

kasap kemal
5 yıl önce - Pts 02 Hzr 2014, 19:02

bugün 4 bölgenin otobüs kodları değişmiş bugün subayevleri hatlarında 10-442 ve 09-427 yi gördüm 413 hattındada 10-431 gördüm 10-428 10-429 da güneşevlerde gördüm

kasap kemal
5 yıl önce - Pzr 15 Hzr 2014, 15:42

hafta içi 492 de körüklü Mercedes connecto çalışıyor 492 de niçin körüklü çalışıyor öncedende 446 486 hatlarında körüklü çalışırdı sonradan kestiler niçin böyle şeyle yapıyorlar

Misafir 0ae

5 yıl önce - Çrş 21 Oca 2015, 20:18

yeri burasımı bilmiyorum.fakat ortada tohaf bir durum var.altınpark hareket noktası,subayevleri hareket noktası,güneşevler hareket noktası,solfasol hareket noktası,çubuk hareket noktası.bu saydığım hareket noktalarının.amirleri kalkmıştır.bilginize,işin diğer tohaf yanıda subayevleri hareket noktasının otobüsleri,karışık çalışıyor.aylık otobüsler verilmiyor.artık,subayevleri hareket noktasınıda aylık otobüsleri niçin çektiklerini öğrendim.öhocular yüzünden öhocular egoculara resmen,kafa tutuyorlar.hatta ve hatta öhocular ego şöförlerini şikayet edip.babalarını arıyorlar.ego şöförleri subayevlerinde çalışmaktan şikayetçi.ne varsa subayevlerinde var.diyorlar diğer taraflar iyi,sorun yok.subayevlerinde çalışan şöförler hep telefonla görüşüyorlar.işte beni bu duraktan alınız.ben can taşıyorum.kimseyle uğraşmak istemiyorum.öhocular beni tehdit ediyorlar.falan filan konuşmalara,şahit oldum kaç kere.

onurnazliaka
5 yıl önce - Prş 22 Oca 2015, 00:46

Alıntı:
yeri burasımı bilmiyorum.fakat ortada tohaf bir durum var.altınpark hareket noktası,subayevleri hareket noktası,güneşevler hareket noktası,solfasol hareket noktası,çubuk hareket noktası.bu saydığım hareket noktalarının.amirleri kalkmıştır.bilginize,işin diğer tohaf yanıda subayevleri hareket noktasının otobüsleri,karışık çalışıyor.aylık otobüsler verilmiyor.artık,subayevleri hareket noktasınıda aylık otobüsleri niçin çektiklerini öğrendim.öhocular yüzünden öhocular egoculara resmen,kafa tutuyorlar.hatta ve hatta öhocular ego şöförlerini şikayet edip.babalarını arıyorlar.ego şöförleri subayevlerinde çalışmaktan şikayetçi.ne varsa subayevlerinde var.diyorlar diğer taraflar iyi,sorun yok.subayevlerinde çalışan şöförler hep telefonla görüşüyorlar.işte beni bu duraktan alınız.ben can taşıyorum.kimseyle uğraşmak istemiyorum.öhocular beni tehdit ediyorlar.falan filan konuşmalara,şahit oldum kaç kere.

Kasap Kemal, nörüyon yeğenim? Senin gerçek kimliğini buldum. Şefik Subaşı.

sayfa 2
« önceki   123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet