Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Nüfus Bilgileri
« önceki   123 ... 171819   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 18
Misafir 0a9

3 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 14:42

Mert bey izmir bilgilerini yanlış paylaşmışsınız.

Mert Karakoyun

3 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 14:45

Ben Merkez nüfusları baz alarak yorum yaptım.

Ayhan Bey Kilisli olarak Kilis'e baksanız bir. Kilisimizin yükü çok ağır. Şu an sıkıntı çok. Umarım kendi öz memleketinizi öz benliğinizi unutmamışsınızdır..

Tacettin Şenel

3 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 14:46

Hakiki Öz İzmirli Nüfusu aslında çok düşük Nüfusun çoğunluğunu Yunanlılar oluşturuyor....

Misafir d57

3 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 14:48

Verdiğin merkez izmir nüfusu yanlış işte. Kaynağın nedir. Yanlış bilgide ısrar nedir. Amaç nedir.

Mert Karakoyun

3 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 14:50

Bilgim yanlışsa kusura bakmayın değerli arkadaşlar

Emre aydemir27

3 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 14:50

İzmir Metropol şehirdir. Metropol şehirlerin zaten nüfusu büyük ölçüde göçlerden oluşur. 6 aydır izmirdeyim Mardinli Manisalı Konyalılar ile çok karşılaştım.

alen Doğu Gencer
3 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 15:34

Alıntı:
Hakiki Öz İzmirli Nüfusu aslında çok düşük Nüfusun çoğunluğunu Yunanlılar oluşturuyor....

Abi yeter gözünüzü seveyim şu adamı artık gönderin bu siteden yav. yada bir ara uzaklaştırdınızmı ne yaptınız bilmiyorum 2-3 hafta yoktu. gene uzaklaştırın.

Ayhan
3 hafta önce - Cmt 03 Şub 2018, 00:13

Alıntı:
Ayhan Bey Kilisli olarak Kilis'e baksanız bir. Kilisimizin yükü çok ağır. Şu an sıkıntı çok. Umarım kendi öz memleketinizi öz benliğinizi unutmamışsınızdır..

Pardon da ben yetkili biri değilim. Ne yapabilirim ki?

mahmut11
3 hafta önce - Cmt 03 Şub 2018, 04:48

-----
İzmir’i küçük gösterme amacı ile paylaşılan bu verilerdeki amacın tamamen İzmir’i küçük gösterme niyeti ile paylaşıldığını anlamamak için GERİZEKALI olmak gerekiyor. Ben bu art niyeti seziyorum ve susmak istemiyorum !

Kimse kırılmasın diyemeyeceğim. Kusura bakan baksın! Gerçekten bu eksik ve yanlı bilgi vererek, ne amaçlanmaktadır? Açıklayın.

Misafir 759

2 hafta önce - Cmt 03 Şub 2018, 11:33

İzmirin gerçek nüfusu açıklanmıyor. tabi 4.3 milyon da az bir nüfus değil ama Beni kimse izmirin 5 milyonun altın da olduğuna inandıramaz. Devlet büyük ihtimal Daha fazla pay vermemek için normal nüfusunu açıklatmıyor.

sayfa 18
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet