Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Mehmet!
9 yıl önce - Çrş 01 Eyl 2010, 15:33

Kilis 7 Aralık Üniversitesi kayıt işlemlerini en kısa sürede tamamlayan üniversite; 2,5 dakika

Alıntı:
Kilis 7 Aralık Üniversitesi Merkez Yerleşke'de bulunan Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nda yapılan kayıtlarda, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da öğrencilerin harçlarını yatırabilmeleri için özel bir bankanın işlem şubesi açıldı. Harçların yatırılması ve öğrencilerin evrakları doldurmasından sonra, öğrencilerin kayıt işlemleri 2,5 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanıyor. Kayıt sonunda öğrencilere üniversite armalı çeşitli armağanlar veriliyor.

Yeni öğretim yılında İlk ve Acil Yardım, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği gibi bölümlere toplamda 174 olmak üzere ilk kez öğrenci alınacak.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada bin 746 yeni öğrenci kaydının yapılacağı bildirildi. Açıklamada, kayıtların 7 Eylül Salı gününe kadar devam edeceği, öğrenci sayısının da 5 bine yükseleceği ifade edildi. Zaman

Kürşat 79
9 yıl önce - Çrş 06 Tem 2011, 11:25

Üniversiteye 1905 Yeni Öğrenci Gelecek

Kilis 7 Aralık Üniversitesi’ne 2011/2012 Eğitim-Öğretim Dönemi’nde 1905 öğrencinin kayıt yaptırması bekleniyor.

Geçtiğimiz eğitim-öğretim döneminde yaklaşık 650 öğrencinin mezun olduğu Kilis 7 Aralık Üniversitesi’ne Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM ) öğrenci kontenjanları klavuzunda açıklanan kontenjanlara göre toplamda 1905 yeni öğrencinin geleceği belirtildi. Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’ndan alınan bilgiye göre, Ağustos ayında kayıt yaptıracak yeni öğrencilerle birlikte Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde öğrenim görecek olan öğrenci sayısının 6.000 civarında olacağı bildirildi.

onurnazliaka
8 yıl önce - Cum 11 Ksm 2011, 20:02

Karataş Yerleşkesi

onurnazliaka
5 yıl önce - Prş 09 Tem 2015, 23:10

(+)

onurnazliaka
4 yıl önce - Cmt 31 Ekm 2015, 14:22

(+)

sayfa 4
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler