Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Üniversitesi
123 ... 111213   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
bilge

13 yıl önce - Sal 27 Oca 2004, 01:16
Ankara Üniversitesi

TÜRKİYE’DEKİ ÜNİVERSİTELER İNDEKSİ
.

GENEL
BAŞLIKLAR

» FOTOĞRAF
BAŞLIKLARI

ÜNİVERSİTE
WEB LİNKLERİ

ÜNİVERSİTE
LOGOLARI

.

Okuluuum,canim okuluuum coooook ozledim
Fen Fakultesi'nin(ilk resim)bahcesi bir ayridir,yazin agaclarin altindaki banklarda sehrin gobeginde kendinizi piknik alaninda gibi hissedersiniz.
Garip bir havasi vardir-belki binanin okul amacli yapilmamis olmasindan dolayi
Hastane olarak kullanilmis ilk yapildigi zamanlarda,koridorlar hastane odalarina benzer zaten,biraz urkutucudur ama tas bina olmasi yazin cok isinize yarar-disarisi sicaktan kavrulurken siz serin serin oturursunuz icerde
Bizim bolumun alt katlarina girmesi de cesaret isterdi:)yilan odasi,cekirge odasi mahsen gibi yerler:)
Eskiden cok meshurmus Fen Fakultesi ve bir o kadar da populer:)Genclerin ugrak yeriymis iste:)Ben de o okuldan mezun oldum,o bahcede gecirdim en guzel yillarimi,en guzel anilarim orada....

En son bilge tarafından Çrş 09 Hzr 2004, 02:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Sevtap
12 yıl önce - Cmt 28 May 2005, 19:52

Evet, yukarıdaki bina, Sıhhiye'deki Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi.

Aşağıdakiler ise Veterinerlik Fakültesinden...

(+)

(+)

(+)

kilker
12 yıl önce - Cum 10 Hzr 2005, 15:23

ah canım okulum benim.. veteriner fakültesinden daha çok güzel fotolar çıkar ama yerleri bilmek lazım.. gerçi bu aralar bi inşaat çalışmasıdır sürüyor.. bu arada ana binaları almanyadan kaçan yahudilerin yaptığını ve altlarında gizli geçitler olduğunu biliyormuydunuz.. bizim okul başkadır ya..

Erdem
12 yıl önce - Cmt 02 Tem 2005, 18:58

Üniversite Foto. Arşivinden ( http://ilef.ankara.edu.tr/fotograf/galeri/categor ...amp;page=1 ), reklam_link.com için alıntıladığım bazı resimler.

Medicine Faculty

Ibni Sina Hospital & Morphology Buildings

Medicine Faculty Heart Center

Science & Engineering Faculties (Sport Complex constructions at the back)

Science Faculty

Agriculture Faculty

Language, History & Geography Faculty

Politics, Communication, Law & Education Faculties

Education Faculty

Law Faculty

ANKÜSEV (Culture & Arts Center)

Mogan Lake ( Gölbaşı ) Sport Complex

Arkadaşlar ben orada 10. sayfaya kadar geldim, isteyenler devamını da gezip buraya koyabilir. Linkler kopyalanmıyor, ancak ben kaynaklardan çıkardım. Benim linklerimdeki resim numaralarını değiştirerek istediklerinizi koyabilirsiniz.

S.Memo
12 yıl önce - Sal 04 Ekm 2005, 23:45

Cebeci yerleşkesi.Hukuk fakültesi(bölümcesi)

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA