Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 747
Respect91

1 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 16:03

Arabadaki görevli personele söylemek yerine müşteri hizmetlerini aramak pek dogru olmasa gerek

Kaldiki insanlara zorla maske taktiramazsiniz. Laftan anlamayan birileri mutlaka cikiyor. Bir sekilde ne olursa olsun o maskeyi cikartiyorlar.

Burak KAYNAŞ
1 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 16:07

Niye doğru olmasın ki? Müşteri hizmetlerini aramak?

Host’a söylese maske takmayanlar duyacak belki de araçta hır gür çıkacak.

Neticede bir şekilde araç personeline bu iletilmiş bence bunda yanlış birşey yok.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde insanlar zorla da olsa O maskeyi takacak. Şayet kabul etmiyorsa da aracı terk edecek bu tamamen yasal bir zorunluluk.

Deniz Çağdaş
1 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 16:10

Arkadaş anlatamıyorum galiba.

Host bey zaten defalarca maske takmayanlarin önünden geçti ve de gördü.Görevini yapsa uyarirdi o da onlari.Buna istinaden aradım.Ayrica maske takar misiniz diye uyarınca çıkan kavgaları hatta bıçaklanmaları haberlerde okumuyorsunuz sanırım.

Benim derdim taşıyıcı olmamak.Bunun çözümü de karşılıklı maske takmak.

Respect91

1 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 16:27

Saatler süren yolculukta maske önemli ama baxi kendini bilmezler defalarca soylememize ragmen takmiyorlar benim de anlatmak istedigim bu

tolgagnr
1 ay önce - Çrş 21 Ekm 2020, 23:18

Kale seyahatin satılıp kamil koç ile yollarına devam etmesinden sonra Pamukkale adı altında taşımacılık yapan yonca turizm otobüslerini Çerkezköy vize hattından çekileceği söyleniyor. Bir de üzerine rekabet başladı fiyatlar da düşüş oluyor pandemi dönemi otobüsler boş sürekli zarar edildiği söylentiler arasında. Pamukkale nin de finansal durumları kötü Trakya bölgesinden komple çekilmesi söz konusu olur mu acaba ?

Mahmutswt
4 gün önce - Çrş 25 Ksm 2020, 00:11

Pamukkale turizm 1+1+1 düzene ne zaman gecicek çok merak ediyorum 😊

Respect91

4 gün önce - Çrş 25 Ksm 2020, 01:07

Pamukkale önce kendini bir toplasinda 1+1+1 mevzusunu sonra düşünsün

sayfa 747
ANA SAYFA -> ULAŞIM