Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 746
suleymanyilmaz
3 hafta önce - Çrş 30 Eyl 2020, 17:59

Pamukkale nin Finans Direktörü de istifa etti. Nilüfer ile ilgili söylenti var ama

Deniz Çağdaş
3 hafta önce - Cum 02 Ekm 2020, 09:34

Bu gece 00.30 Ankara-İzmir Jumbo'ya hangi araç geliyor acaba bilgilendirebilirseniz memnun olurum.

Berktuğ
site denetçisi

3 hafta önce - Cum 02 Ekm 2020, 09:37

Jumboda iki araç seçeneği var. Başka da yok.
1- MAN Yeni Lion's Coach
2- Neoplan Yeni Tourliner

fairwolf
3 hafta önce - Cum 02 Ekm 2020, 16:14

Pamukkale'de işler sanırım iyi gitmiyor. Firma iflasın eşiğinden son anda döndü, tam düzlüğe cıktı, bu kez de pandemi vurdu. Mustafa Özdalgic deneyimli bir yöneticiydi. Son 5 yıldır sektörün iyiye gitmediğini, radikal değişikliklere, (şehir içi ofislerin kapatılması, online bilete ağırlık verilmesi, seferlerin azaltılması vs..) ihtiyaç duyulduğunu defaatle dile getiriyordu. Bu istifalar firmanın geleceğinin pek de aydınlık olmadığına delalet. Bir başarısızlık gibi algıladım , kendi rızası ile istifasıni. Kamil Koç'un flixbusa devrini de sektörün geleceğini parlak görmeyenlerin akıllı bi hamlesi olarak görüyorum.

Onur345

3 hafta önce - Cmt 03 Ekm 2020, 01:08

Pamukkale firması pandemiden dolayı yolcu potansiyeli düşük diye şoför ve hostlarının maaşlarından yüzde 10 kesinti yapmış. Bizzat hostluk yapan bi arkadaşımdan edindim bu haberi...

Koray C.

3 hafta önce - Cmt 03 Ekm 2020, 01:30

Fazla kazandığı zamanlar yüzde 10 fazla vermiş mi çalışanlarına? Şöyle cebinden, helalinden alın size biz çok kazandık, bu da size bizden kıyak demiş mi?

alierbilir
3 hafta önce - Cmt 03 Ekm 2020, 07:25

Alıntı:
Fazla kazandığı zamanlar yüzde 10 fazla vermiş mi çalışanlarına? Şöyle cebinden, helalinden alın size biz çok kazandık, bu da size bizden kıyak demiş mi?

Soru doğru ve güzel ancak Türkiye'deki iş hayatinin gerçeklerine de pek uymuyor Koray hocam. Yani muhakkak ki özel sektörde tek başına zengin olmayan kazancını kendi işçisiyle de paylasan is verenler vardir. Ama genelde bizde çark oteki turlu yuruyor. Bunu ben sadece Pamukkale icin de soylemiyorum. Arastirsak baksak diger seyahat firmalarinda ya da diger ozel sektorler kollarinda da kim bilir neler cikar. Is verendeki mantik basit: Ben sana zaten is veriyorum asgari ucretle de olsa maas da veriyorum daha uzatma sesini kes isini yap. O yuzden de firmada calisanlara sorsaniz durumdam memnun olmasa bile isten cikarilmaktan ya da maas alamamaktan yegdir diyip isi oluruna birakmislardir. Su pandemi surecinde yazik sektorun de esnafin da iscinin de haline.

Deniz Çağdaş
3 hafta önce - Cmt 03 Ekm 2020, 15:15

Dün gece 00.30 Ankara-İzmir arası ilk kez Jumbo kullandım.

Artılar 1) Koltuk rahatliği genişliği 2) Bacak dayama aparati 3) Pek ilgilenmesem de ekran büyüklüğü 4 ) Yine pek ilgilenmediğim ikram çeşitliliği örneğin sandviç vs

Eksiler Maske için seferin en başında uyarı yapılmadı ve en az 3 yolcu maskesiz olarak seyahata devam ettiler.Uyarirsam basında çıkan haberlere göre problem olur diye Afyon Kolaylı tesisinde müşteri hizmetlerini aradım 20-25 dakika sonra aracın telefondan aradılar.Muavin takmayanlari tek tek uyardi.En başta yapılması gereken şey bu kadar beklememeliydi.

Ha muavin gidince bu kişiler yine maskeyi indirdi onlari da Allah'a havale ediyorum.

Düsünen adam
3 hafta önce - Cmt 03 Ekm 2020, 15:54

Deniz çok korkuyorsan binmezsin otobüse kendi özel aracınla gidersin bu maske takmayanlara beddua etmek cahil , vatan hayini falan demekte moda oldu artık
Ama dur korona öldürüyodu dimi Sorry...

Deniz Çağdaş
3 hafta önce - Cmt 03 Ekm 2020, 16:02

Sen kimsin ya ?

1) Özel aracım yok.
2) Ziyaret etmem gereken 65 yaş üstü ailem var.Kendim bir tane sigara içmedim bu yaşima kadar belki ufak belirti ile atlatacağım ama ben aileme ne taşımak isterim ne de onların vebalini almak isterim.
3 ) Ben kimseye beddua etmem arkadaşım bir kural varsa dikkat edeceğiz ki aile büyüklerimizi görelim.Maske riski azaltıyorsa bu kurallara uyacağız en azindan aile buyuklerimiz icin.

Yok arabanla git yok virüs öldürüyor diye bana akıl verme ben 1 sene ailemi göremedim bu bela yüzünden aman bişey olmasın diye.600 km uzaklıkta ailemin tek evladiyim.O yüzden bana akıl verme benim ne zorluk çektiğimi anlayamazsın.

En son Deniz Çağdaş tarafından Cmt 03 Ekm 2020, 16:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 746
ANA SAYFA -> ULAŞIM