Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 744
Yolcu77

2 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 22:39

Pamukkale’nin Türkiye otobüs firmaları arasında şu anda en güvenli, en dakik, en iyi hizmeti veren firmalardan biri olduğunu düşünüyorum. Kazadır herkesin başına gelebelir, istatistiksel olarak da kaza oranı diğer firmalardan düşüktür. Bazen çekemeyen, menfaati uyuşmayan, hakkını yemeye çalışan arkadaşlar olabilir. Unutmayalım ki güneş balçıkla sıvanmaz. Herkese hakkaniyetli ve iyi forumlar.

Koray C.

2 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 22:46

Bu tartışmalardan önce son yazdığım mesaj dediğinizi destekler nitelikte.

Alıntı:
Pamukkale seversiniz sevmezsiniz, beğenirsiniz beğenmezsiniz, fiyatı da eleştirebilirsiniz. Ama ülkemizde karayolu taşımacılığında, istisnasız bütün araçlarına bindiğinizde, standart hizmeti gözü kapalı alacağınız tek firma olarak görüyorum. Yoksa eleştirel yanları var ama yani düşündüğünüz zaman hizmet olarak bir standart yakaladılar. Jumbo ile bu çıtayı daha da yükselttiler. Ayrıca Kamil Koç ile fiyatları da aynı şuan için belli güzergahlarda zaten.

Anılcandar
2 ay önce - Çrş 19 Ağu 2020, 23:32

Koray bey şöyle birşey bir zamanlar sürekli metro dan şu kadar araç kaldırdık şu kadar ettik , metro aşağı metro yukarı olunca istemsiz insan metro ve sizi özdeşleştiriyor. Dolayısı ile sürekli kazan yapan bir firma olan metro ki son kazasi 1 hafta bile olmadı. Onu görmeyip pamukkaleye böyle yazmanız çok gereksiz olmuş bence .
Ironi olması bile bana saçma geldi ki ironi olarak düşünmüyorum .
Nacizane fikrimi belirttim. Saygılar .

Mustafa 822
1 ay önce - Prş 10 Eyl 2020, 15:34

Merhaba dostlar,
ıst - Burhaniye arası yolculuk yapacağım. Bu hatta hep 16 SL, KT ve 34ACM plakarili bireyselciler var.
Pamukkale'de bu hastalık günlerinde şahıs araçları da şirket araçları gibi gerekli hassasiyeti sağlayabiliyor mu?

mstfust4
1 ay önce - Prş 10 Eyl 2020, 16:40

Alıntı:

Merhaba dostlar,
ıst - Burhaniye arası yolculuk yapacağım. Bu hatta hep 16 SL, KT ve 34ACM plakarili bireyselciler var.
Pamukkale'de bu hastalık günlerinde şahıs araçları da şirket araçları gibi gerekli hassasiyeti sağlayabiliyor mu?

Merhabalar, gönül rahatlığıyla binebilirsiniz hepsi uzun süredir pamukkalede olan bireyselciler özellikle Acem turizm iyidir

Burak KAYNAŞ
1 ay önce - Prş 10 Eyl 2020, 17:53

Öztuzcuların aracı olan 10 EE 008 plakalı Travego sezon bitimi Tekrar dan yatara geçti.

Geçen sezon sabit olarak Edremit-Ayvalık veya Küçükkuyu sırasında çalışıyordu. Ayvalık mı? Küçükkuyu mu? Tam hatırlamıyorum ama Edremit körfezine çalışıyor olduğundan eminim.

Sezon bitiminde bir dönem Turizm de faaliyet gösterdikten sonra seyahat kısıtlaması döneminde diğer araçlar gibi uzunca bir süre yatardaydı.

Aynı şekilde ekürisi olan 10 EE 005 plakalı Safir2 de Pamukkale’de çalışmış olup kışın Turizm de faaliyette bulunup sonrasında uzunca bir süre yatarda kalmıştır.

10 EE 008 birkaç gündür muhtemelen yine geçen sene olduğu gibi bu sene de sezon bitimi sebebiyle istirahate çekilmiş olup Turizm de faaliyete geçecektir.

10 EE 005 ise şu an sırada mı çalışıyor? Yoksa Turizm demi çalışıyor? Bilmemekle birlikte yakın zamanda büyük ihtimalle ekürisinin yanında park halinde görebileceğimi sanıyorum.

CrossBench
1 ay önce - Cum 11 Eyl 2020, 20:52

Pazar akşam 21.00da Alanya - İzmir yolculuğum var. İnşallah rahat koltuğu olan bir araç gelir. Sırtımdan 3 gündür çok fena çekiyorum. Sağlam insanı bozan, 'malum koltuklara' sahip bir araç gelmez inşallah. Yanlış hatırlamıyorsam 20 HH 300 ile gitmiştim en son. Denizli'den sonrası geçmek bilmemişti.

serkan.kar

1 ay önce - Cmt 12 Eyl 2020, 09:45

Ffu 15

CrossBench
1 ay önce - Cmt 12 Eyl 2020, 12:58

Teşekkür ederim. O araçta şimdi (08.00) İzmir'den Alanya'ya geliyormuş. Pazar akşamda ben gideceğim. FFU 15'e binmemiştim hiç. Hayırlısı inşallah.

ugurrr07
1 ay önce - Cmt 12 Eyl 2020, 19:14

Serkan abi kullandığın 35 PK 843 plakalı Man Lions Coach en son gördüğüm 01.00 İstanbul - Ankara seferinden sonra Ankara Akyurt'ta Man fabrikası yakınlarında görünüyordu, sonrada tekrar sefere çıktığını göremedim. Şuanda sizin ve aracın durumu nedir, merak ettim açıkçası.
Birde Denizli bölgesinde çalışan 20 PK 010 - 080 - 660 plakalı araçlarda uzun zamandır seferde değiller. Bu araçların akibeti nedir? Herkese selamlar, yolunuz açık olsun, kazasız belasız.

sayfa 744
ANA SAYFA -> ULAŞIM