Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
mert ercetin
12 yıl önce - Sal 06 May 2008, 19:47

Merhaba arkdaslar..HAzıranda marmarısten istanbula yolculuk yapacagım..PAmukkalenın bu hatta calısan sabıt bır otobusu var mı? 21.15 te kalkan otubuse bınecegım..tesekkurler..

srdsevinc
12 yıl önce - Sal 06 May 2008, 20:01

evet turgay kardeşim o arabalar emek ambarınındı, ben isim vermemiştim ama sen açıklamış oldun, o arabalar yüzünden ne tartışmalar cıktı,çünkü arabaların 2 yılda haşadı cıkmıştı.ama bunda kimsenın suçu yoktu,ne firmanın nede şöförlerin,arabalar ilk travegolar oldugu için teknik hatalar vardı galiba.çok çabuk döküldüler.

Müslüm Türkses
12 yıl önce - Sal 06 May 2008, 20:40

İlk travegolardaki hatalar nelerdi ?...

Biraz açıklayabilrimisiniz ?,Acaba ülkemizin karayolları bu arabalara elverişlimiydi ?.

Ömer3510

12 yıl önce - Çrş 14 May 2008, 20:01

Pamukkale
09 NN 405
İzmir İzotaş'a giriş yaparken..

Ömer3510

12 yıl önce - Prş 22 May 2008, 16:19

34 EY 5156
Mercedes-Benz Travego 15
Aydın Otogarından çıkıp İzmir'e doğru giderken

Ali.Özcan

12 yıl önce - Cmt 24 May 2008, 01:34

Bayrampaşa otogarında Pamukkale yazıhane mi değiştirdi yoksa starlinerın kaptanı çıkacağı yeri mi karıştırdı?

Onur Y.
12 yıl önce - Cum 06 Hzr 2008, 18:35

Yukarıdaki araç Malatya Kernek Turizm'in aracıydı.Hatta filosuna yeni eklenmişti.Araçta zaten 2008 model 6 günlük falan.Pamukkale'ye geçmesine bir hayli şaşırdım.

er_dalll
12 yıl önce - Cmt 07 Hzr 2008, 02:27

pamukkale izmir kokenlımıdr yoksa denızlımı? bızler denızlı olarak bılıyoruz ama bılen varsa ve aydınlatırsa sevınırım.bırde mola yerlerı ben ankaradan denızlıye gıderken kaptan dınlenme tesıslerıne kadar besbucuk saat mola vermeden gıttım bu her zmaan boylemıdır sırket dayatmasımıdır zaten kaptan dınlenme tesıslerınden sonra denızlıye 90 km kalıyo hanı onuda vermese sıkacagımız kadar sıkmısız ya bırakırız yada varacamız yere varırız

Yasin Efesoy

12 yıl önce - Cmt 07 Hzr 2008, 08:58

Pamukkale Turizm, soyları Balım Sultan'a kadar uzanan Denizlili Bababalım ailesidir. Kurucusu Hazı Mazlum Bababalım'dır. Atatürk'ün Denizli'yi ziyaretinde yaşlı bir Denizlili'ile konuşurken çekilmiş olan fotoğraftaki kişi, Hacı Mazlum Bababalım'dır. Şirket, 1970 yılında merkezini İzmir'e taşımıştır. O tarihten bu yana şirket hem Denizli'den hem de İzmir'den yönetilmektedir. Yani İzmir'deki asıl merkez, Denizli'deki alt merkez gibi.

Afyonkarahisar Kaptan Tesisleri, Pamukkale Turizm tarafından yapılmış ve işletmeye açılmıştır. Son zamanlarda buranın başkasına devredildiğine ilişkin söylentiler duymuş olsam da halen tesisin adı "Bababalım Kaptan Tesisleri" olarak geçmektedir.

Yasin EFESOY

Savaş19
12 yıl önce - Çrş 18 Hzr 2008, 14:20

Şöyle 5-6 Geçsin.

Arabalar tam dökülme kıvamına gelsin,Çoğu pişman olur.

Otoban arabasını alır da ,Adı sözde olan bir yola koyarsan olacağı olur.

Şunlara yatırılan paralara acıyorum.

Ülkeyi otobüs çöplüğüne çevirdiler.

_____
Firma isimi vermiyorum,2006'da ilk gelen Starliner'le çalıştım.Arabalar 5-6 ay sonra döküldü ,sürekli sorun arıza çıkardılar.Kimse de arabaları tasvip ettiği söylenemez.O görüntü kocaman bir balondan ibaret.Araba dediğiniz Yıldız olur,Hiç bir zaman yıldızdan şaşmayacaksın.

Kısacası Otoban arabası bunlar.Bozuk yollarda zora gelmez.Yoksa o tavandaki bütün tutacak plastik contalar kırılır,yol boyu fena bir şekilde ses yapmaya başlarlar.Arabanın Patenti Almanlar'da ,Bizde değil

En son Savaş19 tarafından Çrş 18 Hzr 2008, 14:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

sayfa 4
ANA SAYFA -> ULAŞIM