Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Şehirlerarası otobüslerin mola verdikleri dinlenme tesisleri
« önceki   123 ... 5455565758   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 55
Misafir 4fc

3 ay önce - Prş 27 Tem 2017, 00:25

Tuvaletlerini de kullanmayın.
Etrafta kimse yokken otobüsün arka tekeri sulayın

Türkay Öksüz

3 ay önce - Cum 28 Tem 2017, 22:18

Düzce'de bulunan Bozbey Emir Dinlenme Tesisleri'nden

(+)

(+)

Giresun Espiye'nin yerel firmalarından birisi olan Kaptanoğlu Seyahat ile İstanbul-Espiye yolculuğumu yapmaktayım

evrenkocaman

3 ay önce - Prş 03 Ağu 2017, 16:26

(+)

lirik
3 ay önce - Prş 03 Ağu 2017, 16:44

Alıntı:
dinlenme tesislerinin ücret politikası insafsızca belirleniyor dışarıda 50 kr olan bir ürün orada 2 lira zehir zikkim olsun onlara ınsanları kazikliyorlar

Aynen....2-3 misli fiyatlar var...Aptal yerine koyuyorlar insanları..Eskiden "çaylar şirkettendi"...şimdilerde o bile yok..

Ahmet61 oflii
3 ay önce - Pts 07 Ağu 2017, 14:38

Sahil seyahat Rize ank seferinde nerede mola veriyor

Misafir 561

3 ay önce - Pts 07 Ağu 2017, 15:51

Dağın başında mola veriyor,buz gibi sular akıyor kenarında.

Mustafabey 01
3 ay önce - Pts 07 Ağu 2017, 23:05

(+)

(+)

Pozantı Akün tesisleri vasat bir tesis ama hala birçok firma orda mola veriyor.Kamilkoç otobüsünde 30 dan fazla yolcu vardı dikkat ettim lokantaya girenlere sadece kaptan ve muavin yemek yedi diğer yolcuların çoğu fiyatlara baktı yemek,pilav,cacık,su 35-40 tl arası bu yüzden kimse yemedi,fiyatlar normal olsa berki bir çok yolcu yemek yerdi onlarda sürümünden kazanırlardı.Ama illa gelen yolcular mecbur yer diye düşünuyorlar ama yolcularda öyle düşünmüyor boş yere fazla para ödemek istemiyorlar haklı olarak.

Misafir e85

3 ay önce - Pts 07 Ağu 2017, 23:41

Yersin yersin de onu da haketse.
Seneler önce kardeşimle uşak ile ankara arasındaki bir tesiste neresi olduğunu şu an hatırlamıyorum öyle bir hataya düşmüştük.
Ben cebimde param varsa genellikle gözüm görmez.
Yani paraya kıyarım.
Dedim gel yiyelim karnımız aç neyse ne fiyatı.
Gittik, Allahhhhh bi yemek geldi önümüze dersin ki 2 gün önceden kalma.
Sıcak bile değil ayrıca.

O gün tövbe ettim.

Mustafabey 01
3 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 17:31

Zaten bilmeden bir sefer yemek yiyen yediğine pişman oluyor bir dahada kolay kolay yemek yemiyor sebebi bayat yemekler,yediktende sonra mideniz yanmaya başlıyor.O yemekler öğlen için hazırlanıyor satılmazsa akşama sonra geceye sonrada yarınki yapılacak yemeklerin içine karıştırıyorlar,o yemeklerin kazanları altan ısıtmalı olduğu için saatlerce sıcakta ısına ısına artık özelliğini kaybediyor ve yiyenlerde hiç tat almiyor özellikle akşam saat 8-9 dan sonra yenen yemekler.Halbuki normal fiyattan satsalar çogu yolcu mola yerinde yemek yer daha çok yemek satılır ve öğlen için ayrı,akşam için ayrı yemek yaparlar yemek taze olduğu için yiyende memnun kalır kendilerde daha çok yemek satarak para kazanırlar ama malesef öyle olmuyor.

Misafir 6cc

3 ay önce - Cum 11 Ağu 2017, 00:29

Bu yörsan mola alanının icerisindeki o rezil yemek alanı...Hem çalısanları hemde fiyatları inanılmaz kötü ufak bir tabak sulu köfte 15 tl ufacık yoğurt 50 gr ancak vardır 5 tl ...Izgaraları ne zaman açık ne zaman kapali belli degil.İsin özü mecbur kalmadıkca gitmemenizi tavsiye ederim

sayfa 55
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 5455565758   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM